Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Sziasztok! Nem tudom más is találkozott-e a problémával, de akármennyire szeretném elforgatni a képeimet, nem engedi a szerkesztésben. Ugyanúgy, rosszul elforgatva menti el. Már csökkentettem a képminőségen, figyelek a méretre és nem ez a gond. Köszönöm, előre is.
2020 05 01
Helló, nem tudom, másnál jelentkezik-e a probléma, de én a feltöltött termékeim felénél nem látom a képeket, pedig a termékfeltöltések mind ugyanakkor történtek. Jó lenne, ha ez megjavulna, mert így nehéz eladni a termékeimet.
2020 05 06
Plusz most a képfeltöltés sem megy. Sem gépről, sem mobilról, sem sehogy.
2020 05 06
Volt már korábban ilyen probléma, sajnos nekem sem tölti fel a képeket.
2020 05 06
Nem csak a feltöltéssel van gond, a régebbi képek nagy része sem látszik.
2020 05 06
Azaz akkor nem látszik, ha rámegyek a hirdetésre.
2020 05 06
igen, valami probléma van, nálam se megy a feltöltés
2020 05 06
nekem sem tölti fel a képeket
2020 05 06
Nálam is csak elforgatva tölti fel a képeket.
2020 05 08
Sziasztok! Nekem böngészőben nem nyitja meg az üzeneteket, feldob egy bejelentkezős felugró ablakot, és egy full random betűkből és számokból álló weblapcímet. Telefonról tudom olvasni az üziket, de gépről nem tudom elérni :/
2020 05 11
> lacrymosa: > Mobilról inkognitó módban sem engedi? Nekem telefonról csak úgy engedi megnyitni. Néha még laptopról is, bár most épp simán beléptem. Csak emailról tudok bemenni az üzenetekhez. Látom sokan küszködnek hasonló problémával.
2020 05 13
> Dodi28: > Ugyanez! > > kkgabor: > > Egy tucat levelet kaptam a napokban három felhasználótól teljesen különböző termékeimre. A szöveg mindig ugyan az: > > "Helló, még mindig van eleme, ha igen, ha e-mailt küld e-mailben a [email protected] címre, tudassa velem az árat euróban." Már több mint egy hónapja boldogít engem is különböző de hasonló nevekkel. Olyan mint egy vírus.
2020 05 13
Sziasztok! Nálam már legalább két hete nem működik az, hogy valakinek írjak egy termék miatt. Van még valaki így? Nem tudok vásárolni.
2020 05 24
sziasztok, látom más is küzd hasonló problémával, hogy a feltöltött képeket elforgatva jeleníti meg az oldal, és utólagos szerkesztéssel sem lehet őket elforgatni...jó lenne valami megoldás erre
2020 06 15
Az a megoldás, hogy levágsz egy kicsit belőle és utána rakod fel! :)
2020 06 18
1 2 ... 54 55 56 57 58 59