Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

hova tűnt a megújult oldalam...boltom????

Pár órája nem tudom használni az új felületet...állandóan a régire tudok csak belépni....de ott sem működik minden funkció....az üzeneteimet látom...de nem tudom rendesen megnyitni....feltölteni a boltomba is csak a régi módszerrel tudok!!!! Talán valami hibát követtem el...netán önkéntelenül....de szabályt szegtem? [:szomoru] Adminok légyszi nézzetek utána...köszi!
2015 10 29
szia.nekem is csak a régit adja be!:)
2015 10 29
én ma reggel a régire léptem fel és azóta is itt vagyok...ezen jobban boldogulok :)
2015 10 29
Nekem is csak a régi működik, reggel nekem meg jó volt :/
2015 10 29
Nekem is a régi van de valahogy nekem ez jobban tetszik könnyebben kezelhető ráadásul a megújult oldal mintha lassabb lenne
2015 10 29
Akkor megnyugodtam....nem velem van a hiba....csak én már megszerettem az újat...meglepetésként ért a hirtelen visszaállás....remélem csak visszakapom valamikor...és Ti is! :D
2015 10 29
Ám az nagyon bosszant,hogy továbbra sem tudom elolvasni az üzeneteimet...látom a mondatok elejét....de nem bírom megnyitni őket! :( Remélem nem tűnök hiteltelennek azzal,hogy látják az érdeklődőim,hogy fent vagyok....de nem vagyok hajlandó válaszolni nekik....de sajna ez van!! :(
2015 10 29
én nem bírom szerkeszteni a termékeket, pedig többet is lefoglaltak, remélem vissza áll hamarosan az új oldal :(
2015 10 29
Csakhogy teljes legyen a boldogság.....most már meg tudom nyitni a beszélgetéseimet....CSAK a válaszaimat nem küldi el.....HOPPÁ,VALAMI TÖRTÉNT! van már nálam is!!! :D :D
2015 10 29
Remélem nem törlik el az újítást, mert én speciel már megszoktam és nagyon szeretem az új felületet, nekem azon is kiválóan működött minden! :(
2015 10 29
Najó...mára feladtam...feltölteni sem tudok....sziasztok holnap...remélem több sikerrel!! :D
2015 10 29
ZsofiBarany, ha nálad tényleg olyan jól működik minden, kérlek világosíts fel néhány dologról: -hol látom a követőimet -hol látom az általam követetteket -hol látom a pontjaimat? Most így hirtelen csak ez a 3 kérdés jutott eszembe, pedig lenne egy rahedli.... :) Köszi előre is!!
2015 10 29
Na ez az a három amit pont nem tudok és mivel számomra nem voltak fontosak ezért nem is zavart. :D
2015 10 29
sziasztok! Én is csak a régi oldalra tudok belépni, az új eltűnt???
2015 10 29
Értem Zsófi, köszi :) tegnap óta nem néztem az új oldalt, tényleg a régire léptet be mindenkit? :O Nem tette még fel senki a kérdést, hogy miért?
2015 10 30
1 2