Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Szolgáltatások

Tudna nekem valaki segíteni ? Nem tudom eldönteni , hogy én rontottam el valamit vagy megint valami hiba van az oldalon . Feltöltöttem az egyenlegem , megvásároltam a kiemelt hirdetést de sajnos egyáltalán nem működik nekem , rá megyek a profilomra ott van egy kis ikon "fel nem használt szolgáltatások " rámentem ott van , hogy kiválasztás rákattintottam de semmi ..... :/ Mi lehet a gond ?! :/
2015 11 02
Nekem ugyan ez van :( Közben pedig jön az email, hogy használjam fel a szolgáltatást mert le fog járni.... :/
2015 11 02
Megoldódott nálatok? Én pont most akartam megkérdezni, hogy hogyan kell hozzáadni a kiválasztott szolgáltatást, mert nálam sem működik....
2015 11 03
Már azt hittem én rontottam el valamit , de ezek szerint akkor az oldallal van a probléma . Elég zavaró , hogy nem tudjuk használni a szolgáltatást..... :S
2015 11 04
Ráadásul az enyém közben le is járt, mert mára kértem, és nem tudtam felhasználni.... Szerintem jelezd emailben te is!
2015 11 04
Igen, én is azon gondolkodtam .... :/
2015 11 04
geenanna te jelezted már az oldalnak e-mailben ? Milyen e-mail címre írjak nekik ? Ha esetleg tudod elküldenéd nekem az e-mail címet ? Köszönöm szépen . : )
2015 11 04
[email protected] Én ide írtam :)
2015 11 04
Rendben , köszönöm szépen . : )
2015 11 04
Szívesen! :)
2015 11 04
Sziasztok! Én A VIP tagságom nem tudom használni... megvettem és semmi funkció nem elérhető, ami a leírásban van..SEMMI!! kb 2 hete..
2015 11 12
Sajnos nekünk is ez a gondunk..... :( Nem tudom , hogy azóta már javították-e a hibát....
2015 11 13
Kedves Lányok! A hibát kijavítottuk, az elúszott szolgáltatásokat pedig természetesen jóváírjuk, az üzeneteket ennek kapcsán elküldtem. : )
2015 11 18