Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Képekkel való visszaélés!

Szeretném megosztani veletek a következőt: Többszöri felszólításom ellenére is visszaélnek itt az oldalon a feltett képeimmel, leginkább csak azzal amin én vagyok. Egy lány azzal a képpel értékesített fent ruhát, amin én vagyok, úgy előadva, mint ha ő lenne! Majd egyszeri felszólítás után ez törölve lett, hozzátenném elnézést sem kért.. Mai napon jelentette egy felhasználó, hogy "üzenetben több képet küldök" címszó alatt is az én képeimet küldi el, és ez már nem az első eset. Az adminoknak természetesen jelentettem. A legnagyobb probléma, hogy sok felhasználó szeretne képet kapni, amin viselem / viseljük a ruhát. Kérdem én, azért, hogy később viszont lássam / lássuk magam / magunkat más oldalán? Úgy gondolom más privát képeivel visszaélni bűncselekmény!
2015 11 15
Szia! Nem az... Közzétetted az interneten, onnantól bárki számára elérhető, nem követ el vele bűnt. Sajni :") Ezért vízjelezem minden fotómat, vagy látom el az oldalam nevével, bár van, aki EZZEL EGYÜTT IS sajátjaként adja elő, mert annyi esze nincs, hogy levágja róla, vagy átfirkálja :D Nagy az isten állatkertje, kár is ezen idegesíteni magad!
2016 05 01