Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

megválaszolatlan üzenetek

> hellsplinter: > Az ilyeneket én is imádom, ha már egyszer valaki érdeklődik, van bennem annyi, hogy mindenkinek visszaírjak. A legelső kedvencem az, amikor már leírom a számlaszámom, és eltűnik a kedves vevő. Legalább annyit írjon hogy bocsi meggondoltam magam. Én megértem, előfordul, csak nehogy még nekem kelljen írogatnom hogy most akkor mivan, mert másik két ember is érdeklődik, és ha közben eladom, én vagyok a bunkó. :D A másik, amikor nincs kiírva az adatlapján, hogy cserél-e egyáltalán, rákérdezek nála üzenetben, és nem kapok választ (pedig ha nem akar cserélni, megvenném). :D > Szóval érthető hogy senki nem lóg ezen az oldalon éjjel-nappal, de most komolyan, 5 másodperc megírni egy mondatot üzenetben...
2017 01 29
> PalneHajos: > Sziasztok segítséget szeretnék kérni: le ütöttem egy nadrágot,hogy megveszem az"idevele" felírattal,erre az eladó azt írta vissza,hogy ez a gomb arra szolgál ,hogy üzenetet írjak,de hát van külön üzenet felírat,mondjátok mivel lehet itt foglalni???már azt is írtam ,hogy küldje a sz,számát és utalok,( de ha tartogatni akarja a dolgait minek teszi fel????) kérlek segítsetek!!!!!!!!!!!!!!köszi Pontosan ugy lehet foglalni vagy vasarolni,ahogy te is tetted,uh nem ertem mi a problemaja....
2017 01 31
Nem lehet,hogy a rendszerrel van gond? Nálam többszöri alkalommal erdeklodtek 1 ruha iránt,szinte azonnal válaszoltam,hogy mehet az üzlet,de azóta semmi.. 😔
2017 01 31
Legtöbbször nem jön válasz ,ha érdeklődöm. Nagy csalódás ez az oldal. Lenne még mit javítani rajta.
2017 01 31
Szia, az csak azt jelzi hogy azzal a termékkel kapcsolatban érdeklődsz, ez nem olyan mint a vatera vagy iylesmi, hogy le tudod ütni na termékeket, igazából annak adja el akinek akarja, ha foglalja neked akkor foglalja, de ha nem akkor nem.
2017 02 02
Én egy hónapig vártam a válaszra. Szinte minden nap megnéztem hogy válaszolt-e. Aztán írtam neki hogy köszönöm de már nem tartok rá igényt...erre az volt a válasza hogy hát nem néztem az oldalt...de ha én hirdetek valamit hogy el akarom adni akkor nem az a logikus,hogy 1héten 1x minimum megnézem hogy írt-e valaki?!
2017 02 03
Ugyan ez a tapasztalatom és annyira de annyira rosszul esik, mert kedvesen udvariasan megfogalmazom a levelemet és feljön és nem válaszol, pedig tényleg érdekelne az adott ternék. Nem értem miért esik nehezükre. És mikor másodjára írok sem válaszol pedig fent van. És nem osztok negatívat pedig megtehetném De akkor meg én lennék a szar szemét :D
2017 02 16
Csajok, admin/adminok. Nekem elegem lett ebből, hogy alig van olyan eladó aki válaszol is az üzenetekre.Mi lenne ha ezeknek a kedves eladoknak negativ értékelést adnánk???????Oda csatoljuk az üzeneteket is és ott a bizonyiték, hogy nem volt együttmüködő. Na mit szoltok??????????
2017 03 05
5 embernek írtam üzenetet érdeklődés szempontjából...és senki sem válaszolt?Most akkor hogy van ez?
2017 03 11
Sziasztok! Úgy látom rengetegen vagyunk ezzel a problémával. Mit lehet ilyenkor tenni?
2017 03 14
Sziasztok, bocsi a kerdesert full kezdo vagyok.Hol lathatoak a profilomon belul az uzenetek? Mobilrol hasznalom az oldalt es nem talalok ilyet.Koszi a segitseget!
2017 03 24
A "Beszélgetések" címszó alatt :)
2017 03 25
Kicsit megnyugodtam, hogy nem csak nekem nem írnak vissza...:-( Első levélváltásnál még eladó a termék...aztán ennyi, se kép, se hang....hiába kérdezgetem, hogy hogyan tovább....nem jön válasz, bosszantó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017 04 11
Sziasztok! Megszeretnék venni egy táskát Ráis nyomtam az ide vele gombra Még üzenetet is irtam az eladonak, de semmi reakcio Pedig lattam hogy fent volt
2017 04 25
Hát sajnos én a napokban többször is belefutottam abba hogy érdeklődtem egy ruha vagy cipő iránt és nem írnak vissza pedig fent vannak. Ez elégé bosszantó oké vársz egy -két napot de heteket azért senki se várna pláne ha nagyon kel valami. Bezzeg ha le negatívolná az ember akkor biztos fel lenne háborodva...
2017 05 07