Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Üzenetek - ötlet

Nem tudom, hányan értenének egyet velem, de jó ötletnek tartanám a törölt üzeneteken belül azt a funkciót, ami megfelel a végleges törléssel. Megmaradna a 'Törölt' és azon felül, mert még meggondolhatnánk, végleg töröljük-e. X oldalnyi üzenetem van például, mire a végér érnék, be sem tölti őket. Kényelmesebb lenne, ha meg lehetne ezektől szabadulni. Akivel újra kapcsolatba kerülnénk, annak így is, úgy is újabb üzenetet írnánk. :) Egy másik topikban a 'Látta'-funcióról volt szó, hogy jó lenne, ha lenne- az ötletet támogatom! :)
2015 12 29
Szerintem is jó ötlet lenne! Igen az is jó lenne ha láthatnánk ha valaki elolvasta már az üzenetünket.
2015 12 29
Mindezzel egyetértek + gyors chat mini ablak, amit már olvastam valahol és egy zseniális ötlet, nagyban megkönnyítené a kommunikációt az adás-vétel-cserében :")
2015 12 29
Igen az szuper lenne :D de az tenyleg nagyon rossz hogy nem lehet véglegesen torolni az üzeneteket.
2016 01 10
Még hozzátenném azt is , hogy az "ide vele" gombot ha megnyomjak ne lehessen üresen üzenet nelkul elküldeni mert csomószor kapok ilyet visszairok neki es semmi válasz.
2016 01 10
támogatom!!!!!
2016 01 26