Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Segítsetek!

Sziasztok! Mi a teendő akkor, ha egy szimpatikus ( jó visszajelzéssel rendelkező ) lánnyal megbeszéltem egy vételt, elutaltam neki a 8ezer forintot, és azóta egy üzenetemre sem válaszol? Mit tegyek? Kicsit félek hogy buktam azt a 8ezret. :(
2016 02 21
Szia! Én is jártam már így, de 2 hét után előkerült az eladó, és megírta, hogy nagyon sajnálja, de nem tudott az oldalra fellépni, így nem látta a címet sem, amire postázhatta volna. Lehet, hogy nála is hasonló a probléma o:)
2016 02 21
Sziasztok! Én is hasonlóan jártam mint lauranagy, se pénz, se póló! Közel három hét telt el és egyetlen üzenetre sem válaszol. Ilyenkor mit tehetek?
2016 02 23
Ha volt fenn azóta.... Próbáltál más névvel írni neki? Mint egy másik vásárló? Mert ha arra válaszolt, akkor cinkes.
2016 02 25
A barátnőm is írt neki hogy meg akarja venni azt a bizonyos pólót de neki sem válaszolt még. Ennek is már jó pár napja. Viszont látom hogy néha-néha fellép, a termékeiben viszont nincs változás...
2016 02 25
Sajnos nem lehet vele mit kezdeni. Már két hónapja sem a terméket, sem a pénzt nem látom. Nos aki tőle vásárolt, " így járt" .
2016 04 01