Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Üzenetek/emailes értesítés

Kedves Admin! Az üzenetekkel, és az azokról érkező emailes értesítőkkel kapcsolatban lenne egy ötletem. Nem új a dolog, az oldal átalakítása előtt ez volt a megszokott, csak azóta változott meg ez is: régebben amikor itt az oldalon kaptunk egy üzenetet, az emailes értesítőben nem csak az szerepelt, hogy valami érkezett, hanem maga az üzenet is teljes egészében. Szerintem ez nagyon hasznos volt, egyrészt azonnal el lehetett dönteni, hogy sürgős-e, belépek-e válaszolni egyből, vagy ráér még egy kicsit. Másrészt a személyes találkozóknál is sokat segített: a másik fél telefonszámát, ilyesmiket nem kellett kiírogatni, külön elmentegetni, vagy kétségbeesetten próbálni belépni érte telefonról a találka előtt percekkel :p (nem tudom, h ez általános-e, de nekem pl a telefonom iszonyú nehezen bír el a Gardróbcserével...), hanem ott volt az emailek között (pl gmailen) minden fontos infó egyből, mert megjelent az egész üzenet.. Gondolom, nem vagyok egyedül az észrevételemmel - szuper lenne, ha vissza lehetne ezt állítani! : )
2016 02 25
Igen, ezt én is támogatom. Régebben az oldal megújulása előtt én is sokszor csak megnéztem email-ben, mert ha csak annyit írtak például hogy "Oké" akkor nem léptem be feleslegesen, mert nem volt sürgős megválaszolandó dolog (:
2016 02 25
Támogatom! :")
2016 02 25
Én is csatlakoznék! :")
2016 02 25
Támogatom! :")
2016 02 25
Támogatom az ötletet! :) szuper lenne!
2016 02 28