Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Élő gardróbcsere?!

Egy másik topikban most olvastam, és nagyon jó ötletnek tartom, hogy kéne csinálni egy kifejezetten gardóbos börzét, ahova elvisszük a cuccainkat...szerintem nagyon jó ötlet, és mivel itt a jó idő szerintem nem kell kifejezetten beltérben gondolkozni (?) ki mit gondolna egy ilyen eseményről? Eljönnétek?:)
2016 03 22
Ez nagyon jo otlet
2016 03 22
Igen en is csatlakoznék. Élőben látszik a ruha minősége is. A fotók nem adjak vissza, ha új is. Gondolkodtam, hogy rendeznék en is, de építésben es felújításában vagyok igy sajnos nem tudom biztosítani a helyszínt. ❤️
2016 03 22
jónak jó, csak akkor legalább megyénként kéne valami:') debreceniként csak akkor mennék el egy ilyenre ha bp-n van ha éppen arra járok:)
2016 03 22
Igen, én Budapesti vagyok, így csak ennek a lebonyolításában tudnék részt venni, de persze, ha van rá igény másik megyékben is simán mehetne!:D Szerintem elég csapatépítő hangulata is lenne, kicsit elősegítené a bizalmat!:)
2016 03 22
debrecenben elvileg volt valami, nem hiszem hogy gardróbcserések szervezték, de ott 2500ft-os asztal díj volt (beltérben)
2016 03 22
Nekem is tetszik az ötlet ha megyénként lenne egy ilyen. :) Én Miskolci vagyok és sajnos nagyon ritkán járok Pestre. Ha lennénk többen Miskolcról és környékéről akkor nagyon szívesen segítenék a szervezésben meg ilyenek. :)
2016 03 22
Nekem is tetszik az ötlet! Ha kültéri a helyszín, akkor viszont meg kell nézni alaposan, mert elvileg erre van valami szabály bizonyos létszám felett. Itt pesten egyébként sok fizetős vásár van, ahol 2500-tól kezdődik az asztal, vagy a hely bérlés díja/fő. Aki viszonylag olcsón adja a cuccait, annak ez nem igazán biznisz, főleg a Király utcai gardrób, ahol ugye több száz másik árus több száz másik ruhája mellett nincs lehetőség nagyon kibontakozni. De ezt a kültéri összeröffenést támogatom!
2016 03 23
Persze, meg kell nézni, másik vásárokra én sem csatlakoznék szívesen, mert 90%ban oda is kikerülnek a friss, ropogós ázsiai ebayes "minőségi termékek" :D
2016 03 23
Én nyáron csináltam egyet a városban, sajnos a rövid idő miatt a promó nem volt elég hatékony, viszont akik jöttek vagy utána megkerestek, azoktól mind azt a visszajelzést kaptam, hogy erre lenne igény, szóval ez nagyon jó ötlet lehet, csak kezdjétek el idejében reklámozni! :D (Jah és én sem Pesten csináltam szóval nem kell félni, "kisebb" városban nem akkora a dömping viszont pont ezért sokkal családiasabb). :)
2016 03 23
szerintem is szuper ötlet!:)
2016 03 26
Támogatom a dolgot, én pécsi vagyok és benne lennék egy itteni alkalomban, persze, ha lenne még rá jelentkező Pécsett vagy Pécsre gyakran bejáró emberkék közt! :)
2016 03 30
Szuper ötlet, mennék is ha nem Budapesten lenne , hanem mondjuk Debrecenben vagy Tiszaújvároson.
2016 03 31
HA VALAKI NYÍREGYHÁZÁN SZERVEZ ILYET AKKOR SZÓLJON
2016 03 31
Facebook boltkorosok csoportjai rendszeresen szerveznek ilyen oriasi vasarokat pesten :)
2016 04 01
1 2