Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Törölt termékek

Sziasztok! Nem tudom, hogy ezzel egyedül vagyok-e vagy, hogy miért történik, de egyre nagyobb bosszúságot okoz... [:duhos] Az elején csak 2 termékemet nem találtam, azt hittem "véletlenül" kitöröltem és annyiban hagytam a dolgot...Azóta azonban kerestem volna még 2-3-t, de egyszerűen elvesztek(?) vagy nem tudom mi történt... Ötlet??? Köszi:)
2015 02 21
Ismerős a helyzet, nekem is problémám van ezzel. Megsértettünk valamilyen szabályt, amelyet amúgy sorban elolvastam és nem találtam meg mit hibáztam.. [:frusztralt]
2015 02 21
Én sem találtam semmit ami miatt sérthette volna a szabályzatot, plusz az egyik egy már eladott termék volt ami már jó ideje fent van...na hogy az miért lett törölve, azt végképp nem értem
2015 02 21
Én már harmadjára írom ki témaként, hogy eladó az egész gardróbom ruhacsomagként egyben, sokkal kedvezőbb áron, és mindig törlik , MIÉRT???? [:szedulo]
2015 02 21
Sziasztok! Én is ugyanebben a cipőben járok, nekem kb. 10 termékem tűnt el és egy kollekcióm. Már tízszer elolvastam a szabályzatot, de még ha akartam volna sem tudtam volna megsérteni. Nekem már csak azaz egy jutott az eszembe [:kuncogas] hogy annyira profik voltak a képeim hogy azt hitték hogy katalógus fotók. [:nevet] Vagy rendszerhiba. Vagy valaki megnyomja a jelentés gombot bosszúból ha sok a meló lehet hogy mélyebb vizsgálat nélkül kiszórják. [:sokkolt] Nekem ez volt az első gondolatom. Üdv.:Rita
2015 02 21
Lici95 azért mert nem lehet egyben eladni több árut benne van a szabályzatban!
2015 02 21
A legtöbb esetben az a hiba fordul elő, hogy nem saját képet használtok nyitóképként, illetve, hogy nem egy dolog van a hirdetésben.
2015 02 21
Köszönöm Zsuzsanna, figyelmetlen voltam.
2015 02 21
Baromi sok a fülbevalóm, azokat egybe töltöttem fel, ez volt a hiba, köszi szépen Viszont ez elég nagy...kicseszés...lenne jó pár dolog amit lehetne fejleszteni!!! Ilyenkor például nem kéne törölni, csak inaktiválni, és akkor megoldható lenne egykét problémánál... Köszi még egyszer mindenkinek :)
2015 02 21
Én csak saját fotókat töltök fel és egyesével a saját birtokomban lévő termékekről. Kérdés nélkül, ki ítéli meg hogy .....?
2015 02 21
Sziasztok! Nálam is az elmúlt napokban pár tétel eltűnt a hirdetéseim közül de csak azok, amik eladásra kerültek. Mondjuk én akkor sem értem miert tüntetik el, mikor szabályt nem Szegtem és csakis saját képet töltöttem fel. [:szomoru]
2015 02 21
Sziasztok! Pár nappal ezelőtt feltöltöttem két terméket, és amikor végeztem a számlálón azt láttam hogy három termékkel kevesebbem van. Olyan mint egy kandi kamera. [:kuncogas] Lehet hogy a termékek feltöltésével van kapcsolatban a termékek eltűnése? [:nyelv] Üdv.:Rita
2015 03 05
Én is így jártam, de láttam felhasználót, aki egyértelműen ebayezik, és írta, h 2-3 hét mire megérkezik a termék, persze részére jó nagy haszonnal, az is szabályzatba ütközik, az ilyenek még is fenn vannnak hagyva
2015 03 12
Sziasztok! Ha egyszer lenne sok időm, én is nyomogatnám a jelentés gombot ezerrel, mert nemcsak a fenti dolgok idegesítenek (amit Ritus és Sztella is ír), hanem az is, hogy más kategóriában akarnak eladni olyan terméket, ami fel sem kerülhetne az oldalra. Pl. könyv az ékszer címszó alatt... ha már Gardrobcsere a neve, akkor ruhákat adjunk el, bár lehet, h van, aki ott tartja a könyveit...
2015 03 18
Azt hozzátenném, hogy más dolog külön a fórumban hirdetni ezeket a termékeket, de úgy tűnik, a ruhás profilban senkinek sem szúr szemet...
2015 03 18
1 2