Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

m.regi2005 csaló?

Sziasztok! Írt cserére, egy kapucnis felsőmre, 2 nappal ezelőtt. Benéztem hozzá, 2 terméke volt fent egy holnaprol szedett kép egy fekete bőrkabatról és egy pixeles kép egy farmer jeggingsrol. Jeggings megtetszett írtam hogy azt szeretném a pulcsira. Írta hogy még valasztana valamit mellé mert a naci zsír új (a nacit 7500Ft-ért a bőrdzsekit 12000Ft-ért hirdeti) persze mondtam. Választott elsőnek egy bőrkabátot a profilombol, hogy még azt szeretné a pulcsi mellé. Mondom azért ezért egy kicsit sok egy naciert. :D Választott utána egy pólót. Rendben mondtam címet cseréltünk, megbeszeltuk szerdán postazunk. Ma töltöttem újakat. Írt megint egy nacira. Írtam neki hogy a jeggings tetszik. Gondoltam kamu felhasználó. Bedolt neki majdnem. Irta hogy a pulcsit és az új bőrbetétes Cicanaci kéri. Mondom ez egy kicsit sok lesz. Kérek kiteritve képet a nacijarol mondom ezzel most megfogom. Nem küldött és azon nyomban lemondta a cserét azzal az indokkal, hogy neki a póló amit 2 napja valsztott nem tetszik és nem akar cserélni. Ekkor megkerdeztem tőle miert nem emlékezett a cserénkre és hogy miert nem tűnttte fel a jeggingsrol hogy foglalt? Erre azt valaszolta kint van (akkor gyorsan megvaltoztatta.) Ezek alapján megbizhatatlan senki ne uzlezeljen vele!!!
2016 03 28
Nekem is ma irt egy toppert, mondtam, hogy persze, szivesen, a borkabiert odaadom :DDD Egybol lattam, hogy kamu, ne foglalkozz vele!
2016 03 28
Elején tudtam nem stimmel a csaj ha a kezemben van a nadrág egybol feladom neki de hát :DDD
2016 03 28