Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nikoletta Bujdosó CSALÓ

VIGYÁZZATOK VELE!!! Vettem tőle egy fürdőalsót, átutaltam a szállítási költséggel emelt árat s azóta se áru, se pénz. Az átutalás óta nem reagál üzenetre, nem utalta vissza a pénzem Rendes neve: Brindás Alexandra Számlaszáma:11773339-01086623 Brindás Péter és Márnye Zsuzsanna név is ő !!!! Címe: Pusztaottlaka, Felszabadulás u. 11
2016 04 24
Mért nem jelentitek fel? Ennyi csalásért (meg ki tudja még hol .. Simán lecsukják vagy valami De köszi a figyelmeztetést.
2016 05 01
Zsuzsika71 néven többünet is atvert...
2016 05 02
N.HANNA91 Ezen a néven Brindás Péter. Sajnos úgy nézem engem is átvert egy Bershka kabát árával, de hogy biztosra menjen h átutaltam neki a pénzt még bizonylatot is kért tőlem. :@ Azóta nem reagál semmit ez kb 6 órája!
2016 05 03
Sajnos esélyes, hogy N.HANNA91 egy engem is átvert egy táska árával...látom, hogy ugyanarra a számlaszámra utaltam, habár nagy hanna névre, és meg is érkezett a számlaszámára... jogi lépéseket simán tudnánk tenni, és ha többen is meglennénk, akiket átvert, és az összeg elérné az 50ezer forintot, akkor az már bűncselekménynek minősülne...
2016 05 12
Fura, valaki itt azt írta, hogy Márnye Zsuzsanna is álnév. De ha rákeresel a névre, hogy Brindás Alexandra, kidob egy tanulói jegyzéket vagy mit, és aszerint Márnye Zsuzsanna kedves Alexa anyukája, gondolom Péter meg az apja lehet. Nem tudom, hogy ez valami családi biznisz, vagy csak a lány ügyesen kijátsza a szüleit is, de közösen mindenképpen felképhetnénk ellene/ük. Nekem 2000 forinttal tartozik, hátha összejön az az 50 e.
2016 06 15