Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Sugarbird repli

Sziasztok lányok! Sokszor látom az ebay- es rucikat amiket Sugarbird képekkel hírdetnek, vagy annak is adják el, csak "olcsóbban a bolti ártól"! Ezek szerint a Sugarbird ebay- es ruhákat árul csillióért? 😮 Mert valószínűnek tartom, hogy kínába nem pont őket fogják másolni! Viszont detto ugyan az, tehát nincs semmi különbség!
2016 06 01
Hat en azt hallottam, hogy a sugarbird lopja az otleteket kulfoldrol, de nem tudom, nem is igazan izgat mert valami remesek es nevetsegesek a ruhak amugy is 😂
2016 06 01
A Sugarbird legtöbbször tényleg nagy divatmárkáktól "inspirálódik", majd elkészítí a túlárazott gagyi verzióit. A poén az egészben hogy most tényleg az ő ruháikat másolják Kínában! Tehát a rendelős Sugarbird-nek kinéző ruhák a már elve másolt, lebutított változat lebutított változtai :D A Disney kollekciójuk külföldön is felkapott kezd lenni, mert a Disney-től vásároltak hozzá jogot akik nem csak Magyarországon népszerűsítik. Nyilván a kínai verziók még rosszabb minőségűek, rá lehet keresni a neten a csalódott vásárlókra. Persze a kamu Sugarbird ruhákat az ilyen rendelős oldalakon az eredeti képekkel hirdetik, mint minden mást. Egyébként csak mellékesen, de szerintem is elég nevettségesek a ruháik, egy felnőtt nőn 30cm átmérőjű mikiegér fejet látni felbecsülhetetlen :D :D :D
2016 06 01
> ediiitkeee: > A Sugarbird legtöbbször tényleg nagy divatmárkáktól "inspirálódik", majd elkészítí a túlárazott gagyi verzióit. A poén az egészben hogy most tényleg az ő ruháikat másolják Kínában! Tehát a rendelős Sugarbird-nek kinéző ruhák a már elve másolt, lebutított változat lebutított változtai :D A Disney kollekciójuk külföldön is felkapott kezd lenni, mert a Disney-től vásároltak hozzá jogot akik nem csak Magyarországon népszerűsítik. Nyilván a kínai verziók még rosszabb minőségűek, rá lehet keresni a neten a csalódott vásárlókra. Persze a kamu Sugarbird ruhákat az ilyen rendelős oldalakon az eredeti képekkel hirdetik, mint minden mást. > Egyébként csak mellékesen, de szerintem is elég nevettségesek a ruháik, egy felnőtt nőn 30cm átmérőjű mikiegér fejet látni felbecsülhetetlen :D :D :D Ezt ennél szebben én sem fogalmazhattam volna meg. :D
2016 06 03