Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Miért nem válaszolnak a megkeresésre?

Sziasztok!Speciel én egy korrekt,nem hitegető,azonnal reagáló vásárló és eladó lennék..mostanában csak azon dühöngök,hogy megtetszik valami,ráírok az illetőre,megkérdezem a pontos méreteket..és ennyi..se kép-se hang..semmi válasz..és közben látom,hogy azóta többször is meglátogatta az oldalt..namármost ha nincs meg,azt is megértem,ha nem akar postázni azt is..de könyörgöm..egy választ csak megérdemelnék..?! Ennyire sem méltatjuk már a leendőbeli vásárlót? Ja,és ezt nem egy-két eset miatt írom..már vagy a 10.ilyenbe futok bele..:-(
2016 07 27
Szia! Nem egyszer volt már ezt itt téma, sajnos ezzel semmit nem tudsz kezdeni. Mind eladó, mind vevő oldaláról gyakran előfordul hogy nem válaszolnak, előbb - utóbb hozzászoksz, vagy próbálhatod további üzenetekkel bombázni, de nekem ez sem hozott általában sikert :D Amúgy, velem is előfordul hogy nem válaszolok valakinek, mert mondjuk óriási betűkkel kiírtam hogy mikre cserélek, és jön az üzenet hogy "csere?", mikor egy darab olyanja nincs amit keresek. Meg az is ott van hogy csak Budapesten, de napi szinten kapok az ország másik feléből ilyen üzeneteket... Szóval erre is érdemes figyelned, hogy a profilok leírásán mit találsz, mert egy idő után elfogy az eladó türelme hogy le kell írnia azt, ami szerepel ott. (Legalábbis magamból kiindulva)
2016 07 27
Köszi..én még nem olyan régóta vagyok használója az oldalnak..de bosszantó..mindenesetre..
2016 07 27
Latom, akkor nem csak nálam probléma ez...
2016 07 27
Múlt héten 3!! embernek írtam h szeretnék méreteket...azóta semmi. Vásárolni szerettem volna. Lehet én vagyok a béna, hogy rossz embereket találok meg. Azóta is folyamatosan fent vannak. Tényleg csak annyi elég lenne, hogy "nem akarom neked eladni"...
2016 08 05