Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Meddig várjak?

Ha valaki lefoglal valamit nalatok, majd napokra eltunik ugy hogy semmit sem tudtok rola. Meddig vartok mielott masnak adjatok el a ruhat? 😊
2016 09 28
Én konkrét időpontra foglalok/foglaltatok, azaz 1 hét, vagy valahanyadikáig... stb. Ha ezt túllépi, s nem reagál, akkor ha van következő érdeklődő, akkor az övé. De sokszor hiába írok, hogy "Érdekel még?", nem is válaszol. Szóval, írj neki, bár nem sok esély van válaszra.
2016 09 28
Én is úgy csinálom, ahogy Lacrymosa, bár hozzáteszem, nálam volt olyan, hogy konkrét találkozón nem jelent meg a hölgyemény. Ezek után bármennyire is próbálkozott, nem foglalkoztam vele a továbbiakban. Kétszer nem szivat meg senki :)
2016 09 29
A személyes találkozó lehet szívás is, mert esőben/fagyban/40 fokban várni valakit, aki időben nem tud szólni, hogy bocsika nem megyek... Nekem foglaltak már egy hónapra előre is, a csillagokat leígérte az égről, és semmi nem lett belőle, nem hallottam felőle azóta se... Ha meg párhuzamosan érkezik érdeklődő, megírom, hogy várjon egy kicsit, ha nem sürgős, mert ha nem viszik, akkor övé az áru. És volt sajnos olyan is, hogy én foglaltam, de a kiadások miatt nem maradt rá elég lóvém a végére, így meg is írtam, hogy visszavonom a foglalást. Nem harapjuk le egymás fejét, meg lehet írni, hogy bocs, mégsem... Legalább írnának! De pl. most is egyszerre 3 lánynak írtam bokacsizma ügyben, mert ugye őszre szeretnék egyet, szerintetek mi lett belőle? Egy válaszolt, de ott elakadt, hogy majd küldi a fotókat. Aztán átnéztem jófogásra, ott egyből jött a válasz, pénz utalva, most várom a futárt... Így is lehet. Valaki el akar adni, és ezek szerint valaki nem. Még jó, hogy nem vatera módi van, hány felesleges kört futhatnánk rengetegen olyan eset miatt, hogy leütögetik a cuccot, aztán nem akarnák megvenni, tőlünk meg levonná a zsét a rendszer...
2016 09 29
Sziasztok! Valaki vásárolt már "brnyszbn"-tól? Utaltam neki, nem jelentkezik, nem tájékoztat, nem tudom, hogy postázott-e, vagy mi a helyzet. Köszi, ha valaki válaszol!
2016 10 06
> MartaBorsos: > Sziasztok! Valaki vásárolt már "brnyszbn"-tól? Utaltam neki, nem jelentkezik, nem tájékoztat, nem tudom, hogy postázott-e, vagy mi a helyzet. Köszi, ha valaki válaszol! Szia! Azóta be volt jelentkezve, vagy eltűnt? Ha több nap is eltelt, jár a negatív (én 1 hetet vártam egyszer a beígért csere holmira, és közben nem értem el a cserepartnert, akkor ment a negatív), bár gondolom ekkor jelentkezni fog...
2016 10 07
Most megírta, hogy holnap postáz. Remélem... köszi a válaszod, M. :-)
2016 10 09
> dzsenifert: > Ha valaki lefoglal valamit nalatok, majd napokra eltunik ugy hogy semmit sem tudtok rola. Meddig vartok mielott masnak adjatok el a ruhat? 😊 Nálam is megjelentek mostanában az ilyen emberek. De ezentúl én is követni fogom lacrymosa módszerét azt hiszem. Egyébként is nagyon szoros a napirendem, nem érek rá cécózni, ennek ellenére van, hogy nekem kell utánakérdezni napok múlva, hogy most akkor mi a fittyfangos fene van. Általában nagyon fura, "kitérős" válaszokat szoktam kapni - már ha egyáltalán válaszolnak az üzenetemre. Nem hiszem el, hogy nem tudnak egyesek annyit írni, hogy ne haragudj, mégse, meggondoltam magam, stb. Nem harapom le senkinek sem a fejét, ha őszinte. o.o
2016 10 26