Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Sehol senki

Régen tök jó volt az oldal rengeteget cseréltem és nagyon sok holmim isúj gazdára talált most sehol senki. Minden ár ami ki van írva alkuképes minden holmi cserélhető hol vagytok csajok? Csak a külföldi tízezres holmikra vártok? Van meleg bundás bőrdzsekim is ami új gazdáját várja
2016 10 21
Dwtto így vagyok én is vele! Ne már 500-1000Ft-ért adok mindent, és senki nem ír, bezzeg a 10.000Ft-os ruhákat megveszik rendelgetős lányoktól akik jól át is vágják őket és aztán csak hisztiznek...nem értem őket...
2016 10 21
Sziasztok! Még mindig maradtak rendelgetős hirdetők? :( El se hiszem, h megy a biznisz nekik. Nekem meg se fordulna a fejemben, h ne magam rendeljek meg egy kiszemelt terméket. Mikor először olvastam itt az oldalon, h ez így megy, felröhögtem. :) Sajnos, én is ugyanezt tapasztalom, hogy olyan az oldal, mint egy szellemváros. :( Én is akciózok folyton, és alig van vásárló, cserepartner. 100 Ft-ért meg már nem adom a cuccaim, m még a leggagyibb turiban is drágább. Szomorú. :( Úgy döntöttem, várok egy kicsit, ha nem lesz változás, megyek máshová hirdetni.
2016 10 22
> Catherine: > Régen tök jó volt az oldal rengeteget cseréltem és nagyon sok holmim isúj gazdára talált most sehol senki. Minden ár ami ki van írva alkuképes minden holmi cserélhető hol vagytok csajok? Csak a külföldi tízezres holmikra vártok? > Van meleg bundás bőrdzsekim is ami új gazdáját várja Én is ugyanígy vagyok, max, a hitegetősök írogatnak, akik foglalnak egy hónapig aztán benyögi végül h mégse kell neki, vagy megadom a számlaszámom és eltűnik. Nem értem. Régen én is olyan sokat cseréltem, hetente volt üzletem itt az oldalon, egy ideje meg már semmi. Az egész oldal elkezdett hanyatlani amikor jött az új design a sok hibával, azzal együtt az admin is kezdett sz...ni az oldalra és ezt már nem egyszerű helyrehozni. Főleg h a mostani admin is a normálisok hirdetését szedi le mert pl. egybe adna el néhány összeillő ruhát.... és még mindig tele az oldal sok ide nem illő dologgal, és még mindig belefutok az egyértelmű túlárazott replikákba.... és még sorolhatnám. Biztos nem egyszerű megtisztítani az oldalt de kéne egy prioritási sorrendet felállítani és úgy rendet tenni. Na de a végére eltértem a lényegtől. Én is még fenn tartom a hirdetéseim, mert hátha jelentkezik komoly vevő, de sajnos már nincsenek nagy reményeim. Nem tudom hova tűntek a (normális) vásárlók és a cserepartnerek.
2016 10 23
Sajnos ez nálam is így van. Régebben napi szinten üzleteltem, vettem, eladtam cseréltem. Lassan hetek óta nem is volt üzletem az oldalon. Néha-néha ír valaki érdeklődik, vagy cserélne de nem jön össze a dolog. Régebben én is rengeteg mindenkinek írtam cserével kapcsolatban vagy vásároltam. Szerintem az oldal hibája miatt van, nekem még mindig nem tölti be a hirdetések képeit és így lehetetlen nézegetni az oldalon. Akárhányszor elkezdenék böngészni soha nem tölti be a hirdetések képeit és így nem is próbálkozok cserével, vásárlással :(
2016 10 24
Pedig egyébként nagyon tetszett és tetszene az oldal, rengeteg ruhámat sikerült itt eladni vagy elcserélni és még mindig van jópár, amitől szeretnék megválni de így sajnos nem fog menni.
2016 10 24
Én a kezdetektől tag vagyok és hát látott már szebb napokat is az oldal. Az a baj, hogy nem fejlődik sehova.. a keresés, ami a legfontosabb lenne, borzasztó módon működik, a tagek pedig teljesen haszontalanok. Kellene egy kész tagfelhő, amiből választhatnánk, főleg hogy 5db-ra van korlátozva amit egy termékről fontosnak "tarthatsz", amit aztán a keresőben nem tudsz beírni :D Részemről úgy látom, hogy minél több tag lett, annál inkább elgagyisodott a színvonal..
2016 10 25
> dorita: > Én a kezdetektől tag vagyok és hát látott már szebb napokat is az oldal. > Az a baj, hogy nem fejlődik sehova.. a keresés, ami a legfontosabb lenne, borzasztó módon működik, a tagek pedig teljesen haszontalanok. Kellene egy kész tagfelhő, amiből választhatnánk, főleg hogy 5db-ra van korlátozva amit egy termékről fontosnak "tarthatsz", amit aztán a keresőben nem tudsz beírni :D > Részemről úgy látom, hogy minél több tag lett, annál inkább elgagyisodott a színvonal.. Az utolsó mondatoddal 100%-ban egyetértek. Sajnos most ért el oda az oldal h szinte használhatatlan, már nem is keresek semmit az oladlon, mert ahogy Te is írtad, a keresés borzasztó módon működik. Minden mást kihoz, mint amire rákeresek és nem vagyok hajlandó 100 oldalt átböngészni amiből max 30 oldalnyi olyan dolog van amire épp rákerestem. Elment a kedvem ezek miatt az oldal használatától sajnos.
2016 10 25
Ha valakinek megtetszik valami cserébe is írjon nyugodtan minden megbeszélhető velem ;) Csak tudnék a számomra méretproblémás daraboktól megválni
2016 10 25