Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Minimális elvárás!

Mi ez az új divat, hogy képet kérünk így, úgy, amúgy, mérjek ezt azt amazt, az ember igyekszik minél hamarabb a legtöbb információt megadni és arra nem méltatnak, hogy egy rövid választ kapjak? Az utóbbi időben csak ilyen tapasztalataim vannak! Bosszantó! Tiszteljük már meg egymást egy pár szóval! Ha Te elvárod, hogy fotózzak mérjek, öltözzek, egy reakciót hagy várjak már el cserébe...
2016 11 29
Szia! Velem is ez van elég gyakran mostanában, de szerintem nem érdemes rajta idegeskedni...
2016 11 29
> Hell977: > Mi ez az új divat, hogy képet kérünk így, úgy, amúgy, mérjek ezt azt amazt, az ember igyekszik minél hamarabb a legtöbb információt megadni és arra nem méltatnak, hogy egy rövid választ kapjak? Az utóbbi időben csak ilyen tapasztalataim vannak! Bosszantó! Tiszteljük már meg egymást egy pár szóval! Ha Te elvárod, hogy fotózzak mérjek, öltözzek, egy reakciót hagy várjak már el cserébe... Szia. Ha ezzel ram celzol, irtam h jelenleg maszkalok. Mivel nem otthon voltam, gondoltam raer otthonrol irnom, ahol nagy kijelzon megnezhetem a termeked. Az en szememben toleralhatonak tunt s dolog egy sebeszeti jarobeteg ellatas utan.
2016 11 29
Es hozza teszem h nem kertem semmi extrat, te ajanlottad fel a kepet. Nem merettem, nem kertem felveve stb. A beszelgetes megtekintheto az altalam inditott. Forumon Sos fejpant neven.
2016 11 29
Szia! Nem rád céloztam!Ezt előtte írtam ki mielőtt neked reagáltam. Nem is értem miért vetted magadra...
2016 11 29
> Hell977: > Szia! Nem rád céloztam!Ezt előtte írtam ki mielőtt neked reagáltam. Nem is értem miért vetted magadra... Bocsánat, féltem, hogy amiatt van, hogy nem tudtam rögtön írni :( Hektikus egy nap, bocsánat még egyszer :P
2016 11 29
Én is úgy szoktam hogy ha van egy termék ami tetszik arról általában be szoktam gyűjteni az információt hogy ha odajutok hogy pl na most nadrág kell akkor az előre kinézettekből már hamarabb tudjak választani, (nagyon figyelek minden esetleges hibát, vagy csak szimplán a méreteket) így meg lehet spórolni időt ha egy nem minden nap bejelentkező emberről van szó. :D de amúgy igazad van, az a minimum hogy odabiggyesztek egy köszönömöt vagy hogy nem tartok rá igényt, vagy már eleve úgy kezded hogy érdeklődni szeretnék de ne vedd komolyan azt hogy meg akarom egyből venni mert ez meg ez. Mindig megértőek voltak velem az eladók, és így is készségesek és türelmesek voltak velem. De nyilván ezt is embere válogatja. :D
2016 12 02
> Hell977: > Mi ez az új divat, hogy képet kérünk így, úgy, amúgy, mérjek ezt azt amazt, az ember igyekszik minél hamarabb a legtöbb információt megadni és arra nem méltatnak, hogy egy rövid választ kapjak? Az utóbbi időben csak ilyen tapasztalataim vannak! Bosszantó! Tiszteljük már meg egymást egy pár szóval! Ha Te elvárod, hogy fotózzak mérjek, öltözzek, egy reakciót hagy várjak már el cserébe... Ezzel én is így vagyok és teljes mértékben egyet értek veled és igazat adok neked. Bár én csak vevőként vagyok jelen az oldalon,de velem is egyre többen játszák el hogy ráírok az eladóra h megvenném a termékét,küldjön róla képeket,mérje le nekem,és az esetek kb 95%-ában inkább kilép az eladó,majd pár perc múlva ismét belép,mikor ezt kb másodszorra eljátsza,írok h méltasson már válaszra,erre vagy ismét kilép válasz nélkül,vagy jön a flegma bunkó stílusú levél hogy hagyjam már "őt" békén -.-" Na mr most nem értem az ilyen felhasználók minek árulnak itt,ha még csak válaszra sem méltatják vevőt.
2016 12 17