Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

SOS milyen méretet rendeljek? (H&M)

Sziasztok! Tudom, hogy nem ide tartozik, de hátha tudtok segíteni. : ) XS méret vagyok, H&M oldaláról szeretnék rendelni egy Divided Bomber dzsekit, de nem tudom, melyik méret lenne a jó rám (32,34,36). Valakinek van esetleg valami tapasztalata? Köszönöm előre is!!
2017 01 13
Szia! Ha felhívod az ügyfélszolgálatot,akkor ők tudnak neked cm-ben adatot adni. Igaz csak általános mérettáblázatuk van,de nekem eddig bevált!
2017 01 13
szia. :) nem tudom, hogy segítség e, de én alapvetően 36-38 méret vagyok. jelenleg 34-es H&M kabátot hordok (vékony pulcsival alatta.). :D szóval nekem a H&M pont az a márka, amiről sosem tudom, hogy épp mekkora kell. próba nélkül nem szoktam vásárolni ilyen termékeket. fantasztikusak meg minden, de nekem szinte mindenből más méret kell náluk.
2017 01 14
Szia! Én alapból S-es, 36-os vagyok, de a H&M Divided darabjaiból mindig xs-es vagy 34-es kell. Sztem 36-osat ne rendelj. Mivel dzsekiről van szó és még veszel alá valamit a 34-es jó lehet:) De én amúgy a H&M-el úgy vagyok, hogy azt mindig fel kell próbálni. Nem csak a méretezésük rossz, de a ruhák szabása is sokszor fura.
2017 01 14
Szia!Ha szeretnéd hogy passzosan álljon rajtad a bomber akkor 32eset rendelnék a helyedben :)
2017 01 29