Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

postan marado level

Sziasztok! Egy bokacsizma feladása postán maradó csomagként illetve úgy tudom hogy ajánlott levélként is fel lehet adni kb. mennyibe kerülhet? Tudom, hogy függ a súlytól is, de úgy kb ?:) Előre is köszi a választ! Szép napot!
2017 12 05
Sziasztok ! Postán maradó levelet lehet feladni simán is ? Én csak ajánlottan tudtam eddig . De ma volt egy cserém , és a lány simán adta fel állítólag. Se papír , de blokk...
2018 01 22
Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni, hogy hol találom a postán maradó díjszabást? Mert legutóbb rendes csomag áron tudtam feladni:( éd hát nem mindegy. Elôre is köszi ☺️
2018 01 31
Sziasztok én is segítséget szeretnék most tőletek kérni. Nem használom a postát mert kifejezetten rossz tapasztalataim vannak. Adtak fel viszont nekem egy csomagot postán maradó levélként, aki feladta azaz én címemet címezte meg (minek ad fel postán maradót ha nem tudja hogy kell?..) és ennyi. Nála felvették (kisfalu) postánmaradóként és már pénteken itt kellett volna lennie. A csomag viszont sehol nincs, azt mondták neki hogy a hozzám legközelebbi postára viszik, mindennap voltam lent de semmi, nem látták,nem hallotak róla. Elmondtam hogy történt a címzés persze nagyot néztek hogy így nem lehet majd azt mondták talán kihozzák nekem akkor házhoz de ez sem történt meg (rég megkellett volna mert elsőbbségivel adta fel múlthéten). Elvileg 10 napig kéne postán tartani majd visszaküldeni de ugye a csomag SEHOL nincs én meg persze már kifizettem rég az árát. Nem tudja esetleg valaki ilyenkor mi történhet a csomaggal? visszakerül egyáltalán vagy elnyeli a fene? A postán kérdeztem de válaszolni nem tudtak rá.
2019 03 14
> CzinglerA: > Sziasztok én is segítséget szeretnék most tőletek kérni. > Nem használom a postát mert kifejezetten rossz tapasztalataim vannak. Adtak fel viszont nekem egy csomagot postán maradó levélként, aki feladta azaz én címemet címezte meg (minek ad fel postán maradót ha nem tudja hogy kell?..) és ennyi. Nála felvették (kisfalu) postánmaradóként és már pénteken itt kellett volna lennie. > A csomag viszont sehol nincs, azt mondták neki hogy a hozzám legközelebbi postára viszik, mindennap voltam lent de semmi, nem látták,nem hallotak róla. Elmondtam hogy történt a címzés persze nagyot néztek hogy így nem lehet majd azt mondták talán kihozzák nekem akkor házhoz de ez sem történt meg (rég megkellett volna mert elsőbbségivel adta fel múlthéten). > Elvileg 10 napig kéne postán tartani majd visszaküldeni de ugye a csomag SEHOL nincs én meg persze már kifizettem rég az árát. > Nem tudja esetleg valaki ilyenkor mi történhet a csomaggal? visszakerül egyáltalán vagy elnyeli a fene? A postán kérdeztem de válaszolni nem tudtak rá. Kérd el a rag számot!! Az alapján meg tudják nézni, hogy merre járhat a csomag. Ha a nélkül adta fel, az sima levél, akkor sajna kb sosem lesz meg :(
2019 03 29
1 2