Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

FEJLESZTÉSI ÖTLETEK - Írd meg, hogy mit hiányolsz!

Látom, hogy régen frissült ez a topic, de most eszembe jutott egy tök kézenfekvő dolog: a topicokban miért a legrégibb üzenet van elől?? Nem a legfrissebbet kellene látnunk? Szerintem tök idegesítő, hogy végig kell nyomogatni x oldalt, mire a legfrissebb hozzászóláshoz jutunk. És abban is biztos vagyok, hogy 2 kattintással megoldható lenne a probléma, feltéve, ha az admin vagy bárki foglalkozna ezzel. Az is furának tartom, hogy egy pisszenés nincs az adminok részéről, csak onnan tudjuk meg, hogy léteznek, hogy törlik a termékeinket. Ha nem tudnak már foglalkozni az oldallal, akkor irányítsanak a megfelelő emberhez probléma esetén, vagy ha a programozás már nem az ő hatáskörük, akkor is. Anno voltak önkéntes jelentkezők, akik szívesen segítettek volna az adminisztrátori teendőkben...
2017 06 29
> trusika: Teljes mértékig egyetértek! Mint webprogramozó látom a másik oldalát is. Vagyis el tudom képzelni, hogy aki az egész Gardróbcserét kitalálta és pénzt fektetett az leprogramoztatásába (vagy esetleg maga készítette el), már nem olyan lelkes/elfogyott a pénz stb. Sajnos a webprogramozási feladatok megoldása (ha külső céget kell megbízni vele) nagyon nem olcsó mulatság (értsd: százezres tétel lenne amiket már felsoroltunk), ráadásul ha nincs konkrét programozási terv (még ez sem számít annak amit itt összehoztunk) akkor rengeteg időt (hosszú hónapokat is igénybe vehet a huza-vona a megrendelő és a programozók között). Arról nem is beszélve hogy borzasztó kókler cégek is vannak akik hirdetik magukról, hogy mindenhez értenek de 2 gombot nem tudnak megnyomni intelligensen. (a pénzt azért lehúzzák, és hónapokig ülnek dolgokon. ) Viszont , ha bármi folyamatban lenne , akkor annyit egészen biztosan írtak volna, hogy "hamarosan javítunk mindent" (és ez ugye lehet 2 hét de 2 év is.. ) csak legalább jeleznék, hogy szeretnének vele kezdeni valamit...Én a hozzáállásuk miatt (semmi visszajelzés a közösségnek ) azt mondanám nem érdemes erről álmodoznunk. De remélem tévedek. Külső admin felvétele programozás ügyileg nehéz (pláne ha nincs is beépítve a rendszerbe), mert ahhoz hogy normál felhasználók (idegenek) is adminként viselkedhessenek, jogköröket kellene létrehozni (tehát kellene 1 fő admin aki tényleg Gardróbos ember, és 10-20 segéd admin aki nem törölhet egyből ,csak javasolhat törlésre, vagy válaszolhat esetleg fórumon.) De ennél sokkal de sokkal egyszerűbb lenne a jelentem gomb is, így az egész közösség "admin" lehetne, és szerintem vidáman használnánk is ezt a funkciót. De azért nagyon remélem, ha mégis eljön az idő ez a topic segítséget nyújt majd nekik a fejlesztések megkezdésében :") (szóval írjátok meg nyugodtan ha bármi eszetekbe jut még! )
2017 06 30
1 2