Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Légyszíves segítsetek!

Segítségeteket kérném az ügyben,hogy kihez kell fordulnom.Úgyan is az egyik felhasználó nem írt nekem semmilyen kérdést csak adott egy negatívot és odaírta,hogy vásárolni szeretne tőlem.Nem tudott üzenetet írni.Erre adott egy negatívot!!!!!-De kérdem én mire fel??????-hogyan tudnám ezt töröltetni? Előre is köszönöm a segítséget! Ancsi
2017 05 15
Szia! Úgy látom rajtad kívül még több mint 10 lánynak írt ugyan ezzel a szöveggel negatív visszajelzést, valószínűleg nagyon nem érti az oldal működését... Próbálj meg írni neki, és elmagyarázni hogy hogyan törölje ki, vagy írj az adminnak a [email protected] címre, és leszedi neked
2017 05 15
Szia! Köszönöm szépen a segítségedet! Írtam,jeleztem problémámat. Remélem válaszolnak. Hihetetlen,hogy ilyen emberek vannak....
2017 05 15
Monitaa felhasználónak írtam többször,de azzal se méltat,hogy visszaírjon,vagy reagáljon..... Tiszta vicc az egész... Ha nem tudd valamit használni,miért nem kér tanácsot?
2017 05 15
Amúgy (ez csak az én véleményem) szerintem direkt csinálta/csinálja. Mert ha tud visszajelzést írni akkor választhatná a semleges vagy akár a pozitív opciót is. És akivel korábban üzletelt annak érdekes módon tudott pozitívat adni. Meg mi az h "Irjmar!" ?? Értem mit jelent annak ellenére hogy nincs helyesen írva, de negatívat ír és még követelőzik is, normálisan is meg lehet kérni valakit, hogy legyen szíves írni.
2017 05 16
Szia!Igen törölve lett hisz látható és egyértelmű volt ez az egész:) Mérges voltam megmondom őszintén:( Igen a helyesírás is igen vicces:)
2017 05 16