Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

Érdemes itt árulni????

> valaki1980: > > annaszusz90: > > Tényleg a legrosszabb a túlárazás... és mégis van, aki megveszi! :o Már kiemelésekbe és VIP-be is beruháztam, hátha el tudom passzolni a cuccaimat, de még így sem viszik... > > És egyébként szerintem sem szükséges a sok pozitív. Mindenki úgy kezdte, hogy nem volt neki... > > Egy adás-vételem zajlik egy 3 negatívas csajjal és tök segítőkész, meg normális. Holott azért kapta a negatívjait, mert "nem válaszolt" meg "komolytalan"... > Szia! Nem kioktatni szeretnélek,de a VIP tagságtól nem lesz se kevesebb sem pedig több vevőd! Csak azért van hogy a felhasználókat lehúzzák pénzről,már aki van olyan buta,h ilyenekért kifizet ki tudja hány ezret. Ja, kemény 508 Ft + sms. Ebbe nem haltam bele 1x. Köszi! :")
2017 08 02
Szerintem teljesen jogos, ha valaki azért kap negatívat, mert nem válaszol...tényleg nagyon idegesítő, főleg mikor ott vagytok már, hogy megveszi a terméket, és küldöd a számlaszámot...aztán semmi válasz. Vagy ha vásárolni szeretnél és arra sem hajlandó visszaírni...ez már komolyan siralmas, hogy akkor sem írnak vissza sokan, ha te akarsz megvenni tőlük valamit.. szívem szerint negatívat adnék mindkét esetben.
2017 08 05
A nevébe benne van GARDROBCSERE. Természetes h cserére is rákérdeznek, semmi gond ha nem akarsz. Nekem eddig jó tapasztalataim vannak bár voltak hitegetők de ezekkel nem foglalkozom. Nem fogok negativot adni h visszakapjam.
2017 08 25
1 2