Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Alkudozók...?

Mostanában az oldalon egyre több pofátlan alkudozó van... Általában nálam az az első, hogy azt írom "köszi de nem" erre fel jött már pár üzenet, hogy csak fogtam a fejem olyanokat írnak. A legutóbbi kedvencem az volt amikor egy 750ft-os termékre valaki irt, hogy 500ft pk-val? Nézzük csak kb 450ft az ajánlott posta rá tehát komolyan azt gondolta, hogy eladom 50ft-ért a terméket?! Ti hogyan kezelitek őket? Néha annyira pofátlan az egész, hogy visszaírni sincs kedvem ezekre... Szívesen engedek a dolgok árából, de hát azért van egy határ.
2017 11 27
Szia! Igen! Elég bosszantó üzeneteket kapok én is néha. Igazából sehogy nem lehet kezelni, vissza írhatsz neki, legalább nem te leszel a szemét hogy még vissza sem írsz. Utána mondjuk ő az, mert annyit se ír oké köszi. De a pofátlan alkudozástol már nekem is fel áll a szőr a hátamon 😫
2017 11 27
Kedvencem: 2 db ruha 4000+postaert hirdetve. Uzenet: postával 2500? Válaszoltam hogy nem. Utána hogy 3000 postával? De tényleg postával mert csajagarocsogen lakik és 1280as postán maradokent mehetett volna a 2 ruha. A válasz: nem. Aztán neki csak 1 kell és postával 2000ert kér 1 db-ot. Visszairtam hogy a 2 db egyben eladó és 4000 Ft. Plusz posta vagy foxpost. Újszerű egyedileg csináltatott ruhák 9500 volt amúgy darabja. Rá 2 napra alku nélkül elvittek őket. És nagyon tetszik a 2 ruha az új tulajdonosnak... Ez az illető másodjára talált meg. Korábban már vegigzongoraztunk egy hasonlót. Az ilyen mit gondol??? Mert ha még az eredeti árban postával megkerdezi még talán elgondolkodom a házig foxposton 990ert de azért mindennek van határa 😁
2017 11 27
,:) Te jó ég! Csak nálam próbálkozzanak ilyennel. Majd még én fizetek, hogy vigyék el kábé... Ingyen persze minden kéne.
2017 11 27
Én attól kapok agyhalált mikor alkudozik PLUSZ ingyen postát is akar. Nem, vagy engedek az árból vagy vállalom a postát, főleg ilyen párezres tételeknél. A másik kedvencem ha azt kérik ingyen posta, bármiben fogadok hogy a lehető legdrágábbat kérik, házhoz, utánvéttel meg minden puccal mert úgyis ingyé van.... Nekik.. Érdekes mikor valaki nem akart ingyenpostát még meg is kérdezte hogy melyik a legolcsóbb küldési mód amit tudok (és persze nagyon szívesen segítek mert ha ő nem akar lehúzni akkor énse őt) illetve NEKEM melyik kényelmes... Ja meg a... "mennyi a legkevesebb amiért adnád?" ami ki van írva oda vazzeg, most én alkudjam le magamnak? :D
2017 12 03
Én ezért sosem ajánlom fel az ingyen postát. Tuti, hogy lehúznak Nyilván valamennyit szívesen engedek, de a kettő egyszerre nem megy. A másik kedvencem amikor leárazok valamit és kiírom, hogy utolsó ár, de azért bepróbálkoznak. Tényleg lassan neked kell még fizetned mert ő szeretné 8-) Egyrejobban elmegy a kedvem ettől az oldaltól.
2017 12 03
Igazad van, nálam is egyre többször veri ki a biztosítékot az ilyen pofátlan hozzáállás! Már tényleg szinte ingyen hirdettem egy La pierre tunikát 1500,- ért, ami ráadásul teljesen új volt sose hordtam, de mit bántam már én csak elvigyék. 12000ft ért vettem, erre jött az üzenet h odaadom e postával együtt 1500ért?! Hát komolyan mondom a pofám leszakad. De sajnos nem vagyunk egyformák és muszáj felülemelkedni az ilyen embereken. Pedig megfogadtam legközelebb válaszra sem méltatom de én meg olyan vagyok h nem süllyedek a szintjükre így udvariasan adom ki az útját 😀
2017 12 04