Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Ti mit tennétek?

15+ pozitív visszajelzésű eladótól vásároltam előreutalással. Ajánlott, postán maradó levélként kértem a megvásárolt terméket, ami hetek óta nem érkezett meg. A szelvényt feladás után nem küldte el, kidobta, így után sem tudom követni a csomagot, ő sem tudja bizonyítani a feladást. Nem vagyok naiv, de azt sem feltételezném, hogy nem adta fel a terméket. Mindenesetre nem válaszol, mióta jeleztem a problémát. Mit lehet tenni ilyen esetben? Köszönöm előre is
2018 05 07
Igy mar jartam en is... En egy ido utan mikor meguntam “megfenyegettem” feljelentessel hisz tobb mint 10 ezer forintrol volt szo es azert na. Diakkent nem csak ugy szorom mert jol esik. De rendes munkaval se csak ugy szornam es le van sz***a. Probalkozz ezzel.:/
2018 05 08
Megpróbálom. Bízom benne, hogy barátságosan tudjuk rendezni. Bár itt nincs ekkora összegről szó, inkább az elvekről... Egyelőre tegnap arra kértem, hogy szerdáig írja meg javaslatát a probléma megoldására.
2018 05 08
Velem is volt már ilyen. Nem jelentkezett vagy egy hétig...utána megírtam neki, hogy másnap megyek a rendőrségre, leadom az adatait. Furcsa mód akkor már volt ereje elmenni a postára
2018 05 10
Persze nem írt,17 napja nem válaszol. Érdekes. Jeleztem neki, hogy ez így nem éppen megfelelő számomra, 5 napja van visszautalni az összeget.
2018 05 16
Most én is belefutottam egy hasonló problémába. Nem ajánlottan adta fel, csak sima postán maradóként és a felső nem is érkezett meg. Igaz, én fizettem a sima feladásért. Nem érkezett meg a csomag, kértem, hogy menjen be a postára és kérdezzen utána, vagy rendezzük valahogy ezt a dolgot - legalább a fele pénzem küldje vissza - de semmit nem hajlandó tenni azért, hogy ne érezzem magam megkárosítva. :/
2018 07 24
Sziasztok! @PKrisztina, attól hogy simán adta fel, de postán maradóra, annak még nyoma kell legyen. Blokkot mindenképp kap a feladásról, és ilyenkor én mint eladó pl. lefotózom magát a csomagot is. Persze az más tészta, ha nem hajlandó tenni semmit az ügy rendezése érdekében - az őt minősíti.
2018 07 24
Sima levél esetén nincs semmi papír. Én pl van ahol kapok blokkot van ahol nem. Azon amúgy is csak annyi van hogy x napon valamit feladtam y sulykategoriaban. Ha pl postakeszben ment akkor amúgy sincs nyugta mert a boríték árában minden benne van. Boríték meg lehet otthon amit előtte hetekkel vettem. Ha a vevő nem fizet ajánlott kuldest, mondhatjuk azt hogy így járt. Az eladó ebben az esetben tényleg nem kötelezhető minimális kártérítésre sem.
2018 07 26