Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

Más /

Beszélgetések /

Érdekes emberek?!

Sziasztok! Tisztelet a kivételnek, de én mostanában elég sokszor belefutok olyan eladókba, hogy meg szeretnék venni tőle valamit, vissza is ír, hogy oké persze! Aztán napokig, hetekig eltünik, és amikor megírom neki, hogy lesze-e valami mert meg szeretném venni a termékét, feljön az oldalra, de nem válaszol. Aztán mikor elfogy a türelmem, leírom, hogy köszönöm, nem kérem a terméket, mert esetleg találtam máshol, arra vissza ír bunkó lekezelő stílusban!! A másik, hogy érdeklődök egy adott termék iránt, és nem írnak vissza... semmi válasz. Ilyenek miért adnak el az oldalon? 😀
2019 01 21
Nem tudom mivan de megertelek velem az utobbi par hetben vegig ezt csináljak. Tobb mindent is kiválaszt hogy kell vagy erdeklodik utana vissza se ir es ha irok neki hogy most akkor kell e en vagyok bunko... :D
2019 01 21
Nincs alkalmazás vagy program, ami elolvassa helyettük kábé... Sokszor volt/van olyan, hogy tetszik 1 holmi, megnézem a leírást, ha abban semmi konkrétum a postázásról, ránézek az adatlapra, mit ír az eladó, aztán néha koppanok, hogy nem postáz, mert Pestre és a nagyobb városokba nem tudok eljutni... Pedig olyan egyszerű, alapvető dolog informálódni, ha van rá lehetőség, elvileg úgy engednek ballagni 8.-ban, vagy érettségire, netalán lediplomázni, hogy írni-olvasni tudni kell. :') Itt tényleg a lustaságra tippelek...
2019 01 21
Csak ennyire lustának lenni... nem értek egy két embert, de lehet velem van a baj 😅
2019 01 21
Igen, bennünk van a baj, mert visszavágnak, hogy nem az oldalon élik az életüket, ezért napokig nem reagálnak. Oké, akkor be lehet írni bemutatkozásban, hogy heti 1x lép be, vagy sokat kell várni a válaszára, esetleg törölje magát...
2019 01 21
Ja, azt kihagytam, hogy pitizni kell kábé a visszajelzésekért, sajnos ez sem alap, hogy egy adás-vételt/cserét értékeljenek egyesek. És én érzem kellemetlenül magam, ha ezért külön rá kell írnom másra.
2019 01 21
Igen! nekem tobb eladasom volt mint amennyi vissza jelzesem van, addig pitiznek meg fel nem adod a terméket, utának leszarják, de itt is tisztelet a kivételnek! > lacrymosa: > Ja, azt kihagytam, hogy pitizni kell kábé a visszajelzésekért, sajnos ez sem alap, hogy egy adás-vételt/cserét értékeljenek egyesek. És én érzem kellemetlenül magam, ha ezért külön rá kell írnom másra.
2019 01 21
Hát, igen, egyetértek. Nagyon érdekesek az emberek, de tényleg. Sokszor próbálom megmagyarázni magamnak, hogy vajon ki miért viselkedik úgy ahogy, de nagyon sok mindenre nem sikerült még nekem sem rájönnöm. A nem válaszolók már nem bántanak, mert érdeklődésre másolás+beillesztés sablon üzenetekkel nyitok mindig az információkkal (így túl sok időd nem rabolunk egymástól a fölösleges körökkel). Aki erre válaszol az nyilván értelmes vásárló/eladó, aki nem az törlés és megy tovább az élet :) Kb olyan lehet ez mint az álláshirdetéseknél. Ott is a jelentkezésre adott "nagy büdös semmi" válasz = a "köszi, de nem"-mel
2019 01 22
Nekem a kedvencem, hogy rámírt érdeklődés céljából, küldjek már még fotókat, engedni tudok e stb. Leírok mindent részletesen, mit mérjek, mit fotózzak még stb aztán annyit se ír vissza hogy nem kell kösz. Mert ezt a vevő "megteheti", ha erre adnék negatívat mert pazarolja az időmet akkor visszakapnám tehát nem éri meg. De ha én nem írnék vissza jönne azonnal a negatív hogy minek van fent ha nem ír vissza, mekkora f*szparaszt vagyok stb. :D Utóbbi héten rengeteg ilyen történt hogy választ adni se képes ha meg írok akkor meg ő nem ígérte hogy megveszi csak érdeklődött már ha visszaír. Szóval nálam kezd megtelni az a bizonyos cipő :D
2019 01 23
De az hogy a megbeszélt találkozóra el se jönnek ami 2 héten belül 2x történt meg az csak hab a tortán. Persze egyik se szólna hogy ne várjanak rá, majd érted te ha nem jelenik meg félóra múlva se és ráírsz hogy helló ez nem így működik.
2019 01 23
> CzinglerA: > Nekem a kedvencem, hogy rámírt érdeklődés céljából, küldjek már még fotókat, engedni tudok e stb. > Leírok mindent részletesen, mit mérjek, mit fotózzak még stb aztán annyit se ír vissza hogy nem kell kösz. Mert ezt a vevő "megteheti", ha erre adnék negatívat mert pazarolja az időmet akkor visszakapnám tehát nem éri meg. De ha én nem írnék vissza jönne azonnal a negatív hogy minek van fent ha nem ír vissza, mekkora f*szparaszt vagyok stb. :D > Utóbbi héten rengeteg ilyen történt hogy választ adni se képes ha meg írok akkor meg ő nem ígérte hogy megveszi csak érdeklődött már ha visszaír. Szóval nálam kezd megtelni az a bizonyos cipő :D Adj semleges értékelést, melyben részletezed, hogy mekkora időrabló, komolytalan érdeklődő! Ezt viszonozhatja...
2019 01 23
> CzinglerA: > De az hogy a megbeszélt találkozóra el se jönnek ami 2 héten belül 2x történt meg az csak hab a tortán. > Persze egyik se szólna hogy ne várjanak rá, majd érted te ha nem jelenik meg félóra múlva se és ráírsz hogy helló ez nem így működik. Ha viszont konkrét talira nem tolja oda a pofáját, megérdemli a negatívat! Jó, hogy nem viszed házhoz kábé...
2019 01 23
Már azokat semlegessel díjazom, tényleg beleuntam. Nyáron még csakcsak elvagyok ha nem jönnek de télen a mínuszba..utolsó találkozónál egy bankba kellett volna bemenni ahol édesanyám dolgozik mert betegen feküdtem otthon, értitek egy bankba ahol nyitva vannak 4-5ig és bármikor mehetett volna de nem szólt. Ez bosszantott fel nagyon hogy nem csak velem hanem édesanyámmal is szórakozik az ilyen mert addig ugye ő se megy el ebédelni se hogy nehogy akkor jöjjenek épp..
2019 01 23
igen az és én pontosan ezért nem buszocskázok már be a belvárosba mert 90% az esélye hogy nem jönnek el ..
2019 01 23
Aki a fent említett dolgokat nem bírja csak nézzen be hozzám.
2019 01 23
1 2