Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Nem értem az emberek mit gondolnak..

Sziasztok. (: Egy érdekes sztorit szeretnék elmesélni nektek. Múlt héten írt egy lány,hogy szeretné megvenni a meghirdetett bikinim alsóját ha lehet. Megírtam neki,hogy igen. 2000 Ft-ot írtam neki + postaköltség,mivel 4000 Ft-ért árultam a teljes szettet. (Márkás és új bikiniről van szó.) Kérdeztem tőle,hogy akkor megfelel e így neki..hát ő drágának találja és köszöni de nem kéri..semmi gond,nem muszáj vásárolni mert lesz rá vevőm de nevetségesnek gondolom,hogy egyes emberek turkálónak nézik az oldalt...Hozzá teszem láttam bikini alsót 5000 Ft-ért...szóval nem értem..gondolom 500 Ft-ért szerette volna az amúgy is 7000 Ft-os bikinim alsóját.. Érdekes! Nem azért írtam le mert bunkó vagyok és nem lehet nálam alkudni..úgy gondolom nyitott vagyok mindenre de ésszerű határok között. Nézetek be lányok! Puszi.
2019 07 28
Szia! Nem tudom ki, mit gondol, de az én véleményem szerint néhányan horribilis áron próbálnak meg eladni használt ruhákat. Szerintem a legtöbben akik itt vásárolnak éppen azért teszik, mert jóval bolti ár alatt szeretnének hozzájutni szuper darabokhoz. Sokan pedig nincsenek tisztában azzal, hogyha kihoznak valamit a boltból és lekerül róla a címke és esetleg hordva is volt akkor legalább a felére csökken az értéke. Ezt nem személyeskedésnek szánom, vagy vita generálásnak, de én pl biztosan nem adnék 1-3 ezernél többet egy már használt ruhadarabért, és azt vettem észre, hogy nagyon sokan vannak még így ezzel, mert leginkább az 1000ft alatti termékek eladása pörög ezen az oldalon🙂 persze, biztosan van aki másképp van ezzel, és szívesen meghallgatom mások véleményét is!
2019 07 28
Igen, láttam már én is használt cipőt közel annyiért, amennyiért a H&M vagy Deichmann oldaláról simán megvehetik, szóval inkább tesznek hozzá egy keveset és vesznek egy zsír új cipőt. Vagy látok fent olyat is, hogy az Aliról rendelt pár száz forintos braletteket dupla vagy tripla annyiért hirdetik... Persze a vevőket sem kell félteni, mert vannak olyanok is, akik szinte ingyen szeretnének mindent. Akinek van józan esze, nem fogja megvenni a túlárazott holmikat, mikor a bolti akciók során ugyanannyiért is beszerezhet pár új cuccot. Én mondjuk a Hádát is szeretem, de turkálónak elég drágának tartom, amikor akciók vannak, akkor viszont érdemes szétnézni ott is.
2019 07 28
Valószínűleg azért tarthatta drágának, mert a szett 4000, egy külön megveheto bikini vagy épp fehérnemű esetén is mindig a felső a drágább nem kevéssel. Vagyis ha arányokat veszünk akkor a 4000 inkább 1500-2500 arányban reális... Nem kötekedés, csak egy megjegyzés.
2019 07 28
Szia :) Abban valóban egyet tudok érteni az első hozzászólókkal, hogy vannak olyanok, akik irreálisan drágán akarnak itt eladni ruhákat. Ez az oldal arra való, hogy olcsóbban juthassunk hozzá a termékekhez. És akkor már inkább tényleg 1-2 ezerrel többet költök rá újonnan, és akkor még látom is, hogy milyen. A te esetedben azt nézve, hogy egy jobb minőségű új bikini 10-20 ezer forint, a 2000 forint nem sok érte. De én azt látom, hogy annak ellenére, hogy senki nem akar drágán venni itt ruhát, és sokan elég drágán adják őket, mégis sokallják a 2 ezer forintokat :/ Nálam vannak fent címkés, tök új H&M meg mango nadrágok, meg stb... úgy, hogy megvettem 5-6 ezer forintért, de nem lett rám jó. Mégsem veszik meg, pedig ennél olcsóbban tök új dolgokhoz hozzájutni ... szóval nekem itt kicsit ilyen paradoxon helyzet van :D
2019 07 29
Valójában nem 2000ft-ba került volna neki mivel hozzájön még a pk ami 600ft körül van. Hát majdnem 3000Ft-ért boltban is kap akciósan és most mindenhol le vannak árazva a nyári cuccok. Persze nem tudom milyen márkáról van szó, de nem feltétlen éri meg, ja. De ezt magától is végiggondolhatta volna. : ) Nekem az volt meredek sztori mikor írt egy lány hogy megvenné az egyik sportmelltartómat. 700Ft-ért volt fent, szval nem egy nagy összegről van szó, de nem is volt márkás. Ezt viszont le akarta alkudni 500Ft-ra. Mondom oké, legyen 500Ft + ugye a postaköltség. Erre azt írja hogy ő postával együtt szeretné 500Ft-ért megvenni : DDDD Mondom ez most egy vicc? Csak maga a postázás 500Ft, tehát semmit, 1ft-ot se kerestem volna vele, de még ugye csomagoljam be és menjek vele postára meg álljak sorba. Nem akartam elhinni hogy komolyan gondolja. : D Egyesek úgy néz ki lassan már azt várják ajándékozzuk el nekik a cuccokat. : DD
2019 07 30
> rtblck: > Sziasztok! > Én azért nem értek egyet ezzel az egész pénzes dologgal, mert én is szoktam nézelődni mi mennyiért megy el és vannak fent sokkal rosszabb állapotban levő vagy éppenséggel utánzat termékek több ezer vagy tízezer forintért, amit meg mégis megvesz x ember az oldalon (ráadásul egyre többen panaszkodnak, hogy ilyenkor csak átverik őket...) szóval nem igazán értem, hogy akkor egy megbízható vevőtől, akinél látszik a minőség, mit számít az a bizonyos postaköltség vagy +1000ft. És akkor még arról ne is beszéljünk, hogy van x ember akik régóta hirdetnek itt, kiemelt felhasználók, ők is eladják annyiért mint amiről az előbb írtatok itt páran, náluk mégsem reklamál senki, hogy az nem 1000 ft alatti összeg hanem pl 5000 ft... > Félreértés ne essék, nem akarok vitát, se belekötni senkibe, csak azért szerintem az a része is megérthető, mikor valaki új-szinte új vagy címkés terméket akar eladni pár ezer forintért, hogy ha már neki nem lett jó a méret vagy nem olyan ahogy magán elképzelte, valamit kapjon is érte ne csak 500 forintot, mikor még ő futkoz vele a postára, automatához, csomagol és mi egymás, amit szintén nem számol fel plusz költségnek... Igen, érthető, ha már hirdeti, ne ingyen vigyék el, mert ingyen minden kellene... És nem feltétlenül jelenti az alacsony ár a címkés ruhánál, hogy rossz minőség lenne, és ez fordítva is igaz, ami drágán van fent, nem biztos, hogy megéri vagy jó vétel lenne. Aki rutinosabb vevő, nyilván belő egy értékhatárt, meg minőséget, és aszerint keresgél.
2019 07 31
> *Anni*: > Valójában nem 2000ft-ba került volna neki mivel hozzájön még a pk ami 600ft körül van. Hát majdnem 3000Ft-ért boltban is kap akciósan és most mindenhol le vannak árazva a nyári cuccok. Persze nem tudom milyen márkáról van szó, de nem feltétlen éri meg, ja. De ezt magától is végiggondolhatta volna. : ) > Nekem az volt meredek sztori mikor írt egy lány hogy megvenné az egyik sportmelltartómat. 700Ft-ért volt fent, szval nem egy nagy összegről van szó, de nem is volt márkás. Ezt viszont le akarta alkudni 500Ft-ra. Mondom oké, legyen 500Ft + ugye a postaköltség. Erre azt írja hogy ő postával együtt szeretné 500Ft-ért megvenni : DDDD Mondom ez most egy vicc? Csak maga a postázás 500Ft, tehát semmit, 1ft-ot se kerestem volna vele, de még ugye csomagoljam be és menjek vele postára meg álljak sorba. Nem akartam elhinni hogy komolyan gondolja. : D Egyesek úgy néz ki lassan már azt várják ajándékozzuk el nekik a cuccokat. : DD Nagyon pofátlan emberek is akadnak, szerencsére nem sokszor botlok beléjük, de pl. jófogáson is volt, hogy valaki egy 1000 Ft-os tételt szeretett volna ingyen ajánlott postával, ami ugye -685 Ft lett volna... Vagy egy 2-3000 Ft-os ruhával menjek fel neki a Keletibe vidékről, ja, kábé a vonatjegy drágább oda-vissza, néha jókat derülök, milyen sötétek egyesek! :') Biztos mindenkinek van legalább egy ilyen érdekes sztorija.
2019 07 31
Sziasztok , sajnos vannak olyanok az oldalon amit abszolút meglepőnek találok , valaki aki vesz egy kabátot 20ezerért majd elakarja adni 18.5ért és utána foxpost plusz 700 tehát a vásárlónak az pont annyi kb mintha elmegy és megveszi a boltba , nem azt mondom ha valaki vesz 30ezerért egy márkás ruhát akkor ha eladja 10ezerért ezek így reális árak de ugyan annyiért használt ruhát eladni és persze hogy nem veszik meg...Nekem is volt ilyen sztorim amikor Zara Bershka márkásabb pólókat adtam el 1500/db ami egész olcsó úgy hogy 5-6ezerért vettem. Aztán írt egy lany neki ez a 7felső kéne mondtam okés megvannak 10.500Ft mondta hogy az sok akkor inkább csak azt a 4et kéri hát mondtam az 6ezer az is sok mennyit alkudhat mondtam neki 5ezerert oda adom majd megkérdezte 2500ert nem e adom oda és amikor mondtam hogy nem mert hiszem akkor bukok rajta felháborodott hogy akkor nem kapom meg az ő 2500 forintját és hogy miért adom drágán ezeket a pólókat...Vannak elèggé furcsa emberek 😂
2019 08 02
Sziasztok, én is belefutottam párszor, mar bocsánat a kifejezésért, de pofátlanul alkudozó emberkékbe, és mikor közöltem, hogy nem kapja meg annyiért mert én vesztek rajt, akkor sajnos fel volt háborodva, és válaszra se méltatott. De volt olyan, is aki annyira mondta hogy kell neki, es el sem vitte. Ez az oldal, tényleg arról szól, hogy olcsón hozzájusson az ember márkás dolgokhoz és amire éppen szüksége van. Enis, mielőtt feladok egy hirdetést, felmérem a terepet mit mennyiért adjak el, van mikor kicsit sokat írok árban, akkor lejjebb viszem természetesen. De eegy az egyben egyetértek azokkal, akik azt mondják, hogy olcsón kell eladni es nem annyiért nyilván, mint a boltban. Nézzetek be hozzám, puszii.
2019 08 02
Egyetértek az előttem szólokkal is, csak még annyit fűznék hozzá hogy oké hogy mindenkk olcsón akar megvenni mindent vagy a boltokban jó akciók vannak de ha ott nem találok semmit és itt meg tényleg azt találom ami kell és vásárlási szándékkal jöttem akkor meg is veszem persze használt ruha vagy sem ha nem jön szembe az utcán már megéri az árát!De ezt lehet én látom igy!Vagy mondjuk olyan ruhát amim már volt pàr éve és esetleg tönkrement azt nem kapom meg újra a boltba és akkor megintcsak megveszem ha kell nem olcsón,jó alkudni nyílván kell max ha nem engednek hát egy próbát megér.Nézzetek be hátha találtok valami kis rucit!Köszi
2019 08 15
> Titanilla10: > Egyetértek az előttem szólokkal is, csak még annyit fűznék hozzá hogy oké hogy mindenkk olcsón akar megvenni mindent vagy a boltokban jó akciók vannak de ha ott nem találok semmit és itt meg tényleg azt találom ami kell és vásárlási szándékkal jöttem akkor meg is veszem persze használt ruha vagy sem ha nem jön szembe az utcán már megéri az árát!De ezt lehet én látom igy!Vagy mondjuk olyan ruhát amim már volt pàr éve és esetleg tönkrement azt nem kapom meg újra a boltba és akkor megintcsak megveszem ha kell nem olcsón,jó alkudni nyílván kell max ha nem engednek hát egy próbát megér.Nézzetek be hátha találtok valami kis rucit!Köszi Teljesen egyértek veled,megesett már velem mindkettő,amit írtál. Pofátlanul alkudozók is előfordulnak,volt már rá példa ír egy 5000 forintos cuccra ő vinné 2000ért postával:D Hát mondom nem fogod :D Általánosságban én megértem,hogy ha már megvették az adott cuccot és pl címkés,próbál mindenki a lehető legjobban kijönni a helyzeből anyagilag. De én is nézek néha ,hogy pl egy fast fashion HASZNÁLT felsőért nem fogok kiadni 5000ft-ot. De azért nagyban függ az ár a ruha típusától és márkájától is. Én sem adnék ugyanannyiért egy bershka cipőt, mint egy tényleg minőségi darabot. Jó esetben találkozik a megfelelő kínálat a kereslettel és mindenki boldog. Amin kivagyok : k.rva drágán replika vacakok :D Miért is fizetnék 15ezret,annyiért majdnem kapok egy bőr (lehet nem kamu Gucci),de minőségi táskát...És mégis sokan veszik...
2019 09 07