Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Legyen szemetszúróbb, ha valami már el van adva

Sajnos sokszor van úgy, hogy a címében vagy a jobb alsó sarokban nem elég feltűnő a jelzés, hogy az adott termék el van adva. Lehetne pl. fekete fehér annak a képe, ami már nincs meg. Megint másik kérdés, hogy miért nem számolja az eladott termékeket az oldal, minek kell még itt fent tartani. Gyakran előfordul, hogy ha egy eladó termékeit nézegetem és túl sok van ami eladott és alig találok még meglévő ruhát, akkor idegességemben bezárom. Valószínű, hogy az én termékeim nézegetése közben is felmegy valakinek a pumpa, de ahhoz hogy kiemelt felhasználó legyek ugye ez is kell. A másik: egy ember csak egy visszajelzést adhat! Miért? Most vett tőlem egy hölgy 11 db ruhát, illetve nagyon sok visszatérő vásárlóm van. Mi van ha egyszer elégedettek és egyszer nem? Remélem elgondolkodtató volt az oldal szerkeztőinek a postom, vagy legalább is eljut majd hozzátok :) [:kedvesseg]
2015 04 17
Szia, én egyetértek veled mindenben, amit írtál! Velem is sokszor van, hogy nagyon megtetszik egy ruhadarab, és csak utólag veszem észre, hogy ott az "Eladva" jelzés. Én általában úgy csinálom, hogy ha fixen meg van beszélve a találkozó, vagy már elutalta a pénzt a termékért, de még nem adtam fel postára, vagy míg meg nem érkezik el hozzá, kirakom az eladva jelzést. De csak erre az időre, mert ha mégse tetszene neki, és visszaküldi, stb, ne kelljen újra feltöltenem. A visszajelzéseket se nagyon értem, miért lehet csak 1-et adni, mert hát minden ruhadarab más és más, nem biztos, hogy ugyanaz lesz a véleménye a termékről... én mindenesetre tökéletesen egyetértek veled, és remélem hamar eljut ez a gondolat mások fejébe is [:nyelv]
2015 04 17
Sziasztok.. Én le szoktam venni az eladott dolgok képét.. Egyszerűen törlöm... nem értem mi értelme megtartani azt a képet amit már eladtak.. De ez csak az én véleményem. :)
2015 04 17
Sziasztok! [:mosolyog] Az eladott tétel után járó pont nem tűnik el, ha törlöd. Valóban felesleges tartogatni. A rendszer minden este számol (feltöltött tételek, eladott tételek, értékelések írása). Miután észlelem a pontszámom emelkedését, másnap törlöm az eladott tételt, mert zavaró lehet az érdeklődők számára. Az értékelés részével egyet értek. Értem a lényegét, de előfordulhat, hogy akivel korábban elégedett voltam, fél év múlva nem biztos, hogy ismét az leszek. Kellemes napot! [:mosolyog]
2015 04 17
Én is úgy csinálom, ahogy Ladybird :) Felesleges tartogatni, sőt engem kifejezetten idegesít, hogy a korábban eladott, de le nem törölt tételek még mindig ott vannak a cuccok között, törölni már nem lehet őket. Nekem is átláthatóbb, de 235 cucc helyet csak épp az aktuális eladó rucik vannak fent. Van olyan eladó, akinél 8 oldalas a ruhalista, amiből 4 pl. eladott cuccokkal van tele, vagy többször is szerepel. Mondjuk ha ő kiigazodik rajta, nekem mindegy :)
2015 04 17
Sziasztok, Egyetértek az előttem szólóval, az eladott jelzés kirakása után kapod a "pontot". Az más kérdés, hogy miért találkozom egyre sűrűbbel azzal, hogy csak a címében van kiírva hogy eladva, mert nem egyszer volt már, hogy megörültem, mert megtaláltam álmaim ruháját és utána láttam a címben, hogy elkelt :( Másrészről meg ez az eladónak se jó, mert pontot nem kap az eladott termék után (ha innen nézzük a történetet). Szerintem minden eladónak a saját felelőssége, hogy letörölje az eladott termékeit, mert az tényleg igaz, hogy nagyon zavaró tud lenni, mikor 22 termékből 21 már elkelt az adott eladónál. Ha már javaslat, akkor én egy "függőben lévő" gombot javasolnék az eladva tábla helyett, ugyanis gyakran belefutunk, hogy utalásra vár, vagy már le van fixálva a találkozó és utána írnak még jó páran. Ki lehet ugyan írni a cím sorba, de annak meg az az eredménye, hogy előre ugrik a tételek között és a végén "foglalva" jelzésekkel lesz tele az első oldal. :)
2015 04 17
Sziasztok! Egyetértek az előttem szólókkal, bár nálam konkrét oka van, amiért az eladott terméket nem törlöm. Ugyanis, vásárlás után a félreértések elkerülése végett szeretem, ha a vevőm össze tudja hasonlítani a termék leírását, a megadott méreteit, azzal amit a kezében tart, így elkerülhető a későbbi reklamáció, ez nálam nagyon hasznosnak bizonyult. Amint megkapom a válaszát a csomag megérkezéséről, és hogy mindent rendben talált, azt kapta amit várt, azonnal törlöm a terméket az oldalamról. [:mosolyog]
2015 04 17
Sziasztok! Jó ötlet, támogatom a "fekete-fehér képre váltás" funkciót az eladottnak megjelölt termékeknél, illetve az "egyeztetés alatt" funkciót is. Sok időt és energiát meg lehetne spórolni ezekkel. Én is csak akkor jelölöm eladottként a terméket, hogyha már biztos az üzlet, és akkor törlöm, ha ténylegesen átadtam, postáztam. Nekem, és a vásárlóknak is átláthatóbb így az oldal. [:kedvesseg]
2015 04 17
Sziasztok! Én is támogatom a fekete- fehér képre váltást!! sokkal feltűnőbb és jobb is lenne mindenkinek :))) Orchiq [:csok]
2015 05 25