Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csaló! [email protected] gomdsgr34

én megadtam neki a bankszámlmat mert azt hittem h megveszi a táskámat Erre küldött valami jogi fenyegető levelet Szerintetek tud valamit csinálni?
2020 04 08
Nekem is írogat, még mindig... Viszont, kb. ugyanazt az email címet használja, talán azt az email címet kellene kizárni... Nem hiszem el, hogy nem lehet megállítani...
2020 04 08
> rekat73: > én megadtam neki a bankszámlmat mert azt hittem h megveszi a táskámat > Erre küldött valami jogi fenyegető levelet > Szerintetek tud valamit csinálni? Semmit, nem kell foglalkozni vele! Vagy 100x vissza kell küldeni neki a fenyegető levelet... Semmit sem tud csinálni veled, csak reménykedik, hogy valaki " beijed" és küldi neki " a szállítási díjat"...
2020 04 08
Nekem is irt ma, ez mar a masodik alkalom, ebben mar az uj elerhetosege szerepel: [email protected]
2020 04 08
és ha megadtam neki az adataimat? :O
2020 04 08
> sagrada: > és ha megadtam neki az adataimat? :O Nem kell válaszolni! Meg sem kell nyitni! Nemhogy adatokat megadni! Én törlöm az ilyet. Látni hogy nem valós érdeklődő vagy csak én veszem észre és sokan reagálnak?!😕
2020 04 09
Nekem is írogat Ha jól látom. - akkor már egy ideje megy ez. Kiszúrtam, hogy vmi nincs rendben. De- ez akkoris gáz.és ijesztő., Hajszál hijja- h nem küldtem adatokat. állítólag másokat is fenyeget. már többen is nyitottak róla - fórumot.
2020 04 13
> rekat73: > én megadtam neki a bankszámlmat mert azt hittem h megveszi a táskámat > Erre küldött valami jogi fenyegető levelet > Szerintetek tud valamit csinálni? Én is így jártam ma...
2020 04 14
kat6884 ez a mai neve a csaló picsának.
2020 04 15
NAGYON IDEGESÍTŐ! ZAKLATÁS!
2020 05 01
Nekem nagyon sok felhasználói névről irt! Nem számoltam-de kb 6-7-mert mikor meglátom a “csúnya” magyarsággal irt űzit már törlöm is!
2020 05 01
Nekem kb. 1 hónapja ír minden egyes nap. Az utóbbi pár napban már napi 2 új néven regisztrál. Soha nem válaszolok, csak megírom a negatív értékelést. Kezdettől fogva éreztem, hogy csaló. Írtam az adminoknak és ők a rendőrségi feljelentést javasolták. Nekem erre nincs időm, de akit megkárosított erősen javasolt végre! Borzasztó idegesítő már!
2020 05 04
Nekem is ír, a tételeimre érdeklődik, eurós árat kér. Én egy üzenetére sem válaszoltam. Gondolom valami csaló vagy álprofil. 😔
2020 05 06
Nem lehetne kedves ADMIN, hogy drága barátunkat, aki a százhuszadik álnéven irogat naponta több üzenetet, letiltjuk? " Helló, mi az ára euróban a cikkének, küldj nekem ide: [email protected] csak e-mailt."
2020 05 08
és még mindig pedig már párszor visszaírtam neki. gomes8865
2020 05 10
1 2 3 4 5 6 ... 7