Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

külföldi csaló

Szerintem ez ugyanaz: Marek89 néven van a profil, [email protected]
2020 06 29
újabb profil,gyűjtük ezeket külön topikban? ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/4e46ea35202389781b55f06e1db70809.jpg)
2020 07 24
> LiviaMolnar: > Sziasztok! Én is megszívtam. De nem küldtem pénzt. Mondtam neki, hogy fejezze be. Töröltem a meg nyitott számlát fél órán belül, mikor láttam, hogy még nekem kellene utalni, mikor én vagyok az eladó! > Ma megírom neki, hogy feljelentem,ha nem hagyja abba. > Egyebet mit tehetek? Szia, Rendőrség úgysem csinál semmit. :-( Én nekem is irkalt és Wild Remiten mondta küldjek pénzt. Kérdeztem melyik ország mondta Nigéria egyből tudtam, hogy ez gáz. Azóta tudom, hogy mindig meg kell nézni a Like-okat meg ha EUR árat kér egyből lehet tudni miről van szó. Egy külföldi nem fog vásárolni magyar oldalról. Ez biztos. Szép Napot Nektek
2021 03 18
> Leopard86: > > LiviaMolnar: > > Sziasztok! Én is megszívtam. De nem küldtem pénzt. Mondtam neki, hogy fejezze be. Töröltem a meg nyitott számlát fél órán belül, mikor láttam, hogy még nekem kellene utalni, mikor én vagyok az eladó! > > Ma megírom neki, hogy feljelentem,ha nem hagyja abba. > > Egyebet mit tehetek? > Szia, > Rendőrség úgysem csinál semmit. :-( > Én nekem is irkalt és Wild Remiten mondta küldjek pénzt. Kérdeztem melyik ország mondta Nigéria egyből tudtam, hogy ez gáz. Azóta tudom, hogy mindig meg kell nézni a Like-okat meg ha EUR árat kér egyből lehet tudni miről van szó. Egy külföldi nem fog vásárolni magyar oldalról. Ez biztos. > Szép Napot Nektek ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/8f1ce92cdec90e9909917b03b9e4a3d1.jpg) Én már meg sem nyitom toroljetek ki a leveleket. Többet nem lehet tenni.
2021 03 18
> zsinacska: > Szerintem ez ugyanaz: > Marek89 néven van a profil, [email protected] Szia, itt is írta az EURoba az árat? Ezt meg nem láttam?
2021 03 18
1 2