Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Miért nem lehet visszajelezni?

Sziasztok! Tudom ezerszer volt már téma ... de megint elegem lett. Mondjátok meg miért van az, hogy eladok valamit, mindenben megegyeztünk a vevővel, utalt nekem, én is elküldtem a holmit. És utána egyszerűen eltűnik? Mert oké sokan eltűnnek akkor, amikor még nem is egyeztünk meg, mértem, fotóztam, rájött, hogy mégse kell neki, és egy szó nélkül eltűnik (ez szintén megér egy külön topikot ugyebár). De ha már lement az adásvétel, miért nem lehet írni a másiknak, hogy köszi szépen, megkaptam? Jó lett, nem lett jó.. valami?! És más felületeken is, pl ha Fb-n eladok valamit, ugyanez van. Igazából le is sz*rhatnám, én megkaptam a pénzt, megszabadultam a felesleges holmitól, ennyi... De nem, engem igenis érdekel, hogy rendben odaért-e, sikerült-e átvennie, és ha igen, jó lett-e. És akkor még azzal szembesülök, hogy nekem kell rohangálni a vevő után, hogy ugyan légyszi írj már legalább annyit, hogy megkaptad... engem ez igenis bánt, és rosszul esik, hogy még nekem kell utánuk rohangálni, hogy jelezzenek vissza! Arról ne is beszéljünk, az már egy újabb szint, hogy akkor még kikönyörögjek egy visszajelzést is... Nagyon szomorú ez a tendencia :(
2020 05 12
Jaja, valami olyan automatikus rendszer kéne, hogy ha le van ütve a termék, de nem történik azonnali értékelés, akkor 3-4 hét után automatikusan pozitívnak venné. Nekem is minimum 10 visszajelzéssel több lenne, ha ugye nem tojták volna le magasról páran, hogy azért illene pár szóval értékelni a másikat. Ezer meg egy ilyen topic van, és sajnos pont az nem fogja elolvasni ezeket soha, akinek kellene. A csalókkal ugyanez a helyzet, már átverés után találnak rá a témára és rinyálnak, hogy átqrták őket, pedig meg is lehetett volna előzni, pláne úgy, hogy sok csalónak csak gyűlnek és gyűlnek a negatív visszajelzések, de ezek szerint sokan még azt sem nézik meg, hogy kivel is üzletelnek...
2020 05 12
Én is így vagyok most az egyik vásárlómmal. Akkor szoktam csak törölni a terméket ha megkaptam a visszajelzést, hogy oké átvettem a csomagot minden rendben. De az egyiknek hiába is írtam mikor feladtam a csomagot és kértem hogy jelezzen vissza semmi válasz. Bár gondolom átvette mert ha nem így lenne akkor már írt volna az fix. Csak mivel itt gardrobcserén adtam el, azért jó lett volna ha reagál, meg kapok egy visszajelzést az oldalamra is :D Bár én is csak annak az oldalára írok aki nekem is írt.
2020 05 12
Érdekes amúgy,az én vevőim mostanság szoktak rá ,hogy szólnak ,hogy megjött köszi stb :D Régóta adok el,évek óta,korábban nem is emlékszem ,hogy emiatt írtak volna külön. Úgyhogy én kb ahhoz voltam szokva :D
2020 05 12
Érdekes mindenesetre ez a hozzáállás. Nekem mindig minimum volt, hogy ha vettem valamit, akkor írtam az eladónak, hogy megkaptam. Meg az is alap, hogy adok visszajelzést. De nagyon sok embernek még külön szólni kell. Utóbbi időben kipróbáltam, hogy nem szólok, csak adtam visszajelzést magamtól, és vártam, hogy visszafele megtörténik-e ugyanez, hát nem történt meg ...
2020 05 13
> Adec56: > Érdekes mindenesetre ez a hozzáállás. Nekem mindig minimum volt, hogy ha vettem valamit, akkor írtam az eladónak, hogy megkaptam. Meg az is alap, hogy adok visszajelzést. De nagyon sok embernek még külön szólni kell. Utóbbi időben kipróbáltam, hogy nem szólok, csak adtam visszajelzést magamtól, és vártam, hogy visszafele megtörténik-e ugyanez, hát nem történt meg ... Én is most már csak annak adok visszajelzést, aki nekem is adott. Ha ő nem képes erre sem, hát én nem nyugtalankodok rajta :D Sokan amúgy nem veszik alap dolognak hogy jó lenne ha visszajeleznének. Vagy többször volt olyan is hogy írtam neki, aztán kiderült hogy már rég átvette csak elfelejtett szólni.
2020 05 13
Én is elég sokszor jártam már így. És pont ez dühít, hogy még én rohangálok a vásárlók után, hogy írjanak már legalább annyit, hogy átvették. Ha még ezután is rohangálnom kell, akkor mit várjak még visszajelzést is? x-) Csak ha már van ilyen opció az oldalon, nekem tök alap, hogy használom, mert hasznos. De hát sajna sokaknak nem az...
2020 05 14
Én is úgy jártam, két hete ajánlott levelet küldtem, saját költségre, 13-án írta a csomagkövető rendszer, hogy sikeresen átvette a címzett. Írtam, hogy mi történt, sikerült e átvenni. Ők nem vették át, de majd rákérdeznek, és írnak. Ma megkérdeztem ismét, hogy mi történt, mert kitartóan azt látom, hogy levél sikeresen kézbesítve, ja, már átvették és töltöttek is fel róla képet...épp csak én nem látom, hogy hova. ,:( szívbaj.
2020 05 18