Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Csalók és zaklatók

> MartaSzucs: > Ez szégyen, mivé lett ez a jól működő oldal. Szívből remélem, hogy egy vállalkozó szellem létre hoz egy új oldalt, szigorúbb regisztrációs feltételekkel. Addig is irány a vatera :s Igen nagyon szomorú hogy szép lassan leépűl az oldal.😢 Nagyon sajnálom. Addig én is maradok míg vannak rendes eladók és csere partnerek mert ő miattuk vagyok még itt!
2020 06 12
Jófosáson még nem tapasztaltam, hogy jelen lenne, de az onlineturi-n már szintén kapok elvétve hasonló üzeneteket. :|
2020 06 12
Szinte már percenként küldözgeti az idegesítő üzeneteit!Ha 100 emberből egy is bedől neki, már az ő szemszögéből nyert ügye van.Úgy néz ki csinálja következmények nélkül, ameddig csak jólesik neki.
2020 06 12
> lacrymosa: > Jófosáson még nem tapasztaltam, hogy jelen lenne, de az onlineturi-n már szintén kapok elvétve hasonló üzeneteket. :| Igen, én is kaptam ott pár aberált üzenetet és ugyan ezeket is mint itt.Ma 16darab üzenet fogadott.Sajnálom azokat a nőket , akiket végül sikerül kihasználnia egy ilyen beteg zaklatónak.Sokkal szigorúbban kéne kezelni őket!
2020 06 12
E a tegnapi: beky43 ára euróban az e-mail címem: [email protected] csak az e-mail várja a választ Többször megkeresett már különböző profilokkal. Ha annyit írtok neki: Ez magyar webáruház, forintban kell fizetni, ezen az oldalon kell levelezni! Akkor egy darabig nem ír, majd másik néven fog pár nap múlva.
2020 06 12
> Adec56: > Engem is eléggé zavar, hogy napi szinten írogat az az illető, aki euróban kér árat és email címet ... Bár elhiszem, hogy nehéz lenne mit kezdeni vele, mert folyamat másik névről ír. De ha legalább a tiltás gomb létezne, az ember sorra tilthatná le az ilyen profilokat pl :| ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/d30b0601b9887fe4a3d835d94b80d8ff.jpg)
2020 06 12
Tegnap engem is sikerült megtalálnia, szóval akkor felkészülök a további kamu megkeresésekre.. ,:(
2020 06 13
naponta kapom most már a 10-20-30 üzenetét. hiába törlöm olvasás nélkül.....
2020 06 13
Én is kapok de 2 hetente 1x....! Én akkor igen szerencsés csaj vagyok! 😂😂😂😂😂😆😆😆 Engem nagyon ritkán talál meg. Lehet nem jövök be neki mert rögtön törlöm!😀😆
2020 06 13
Sziasztok! Ez a becky "állandóan10üzenetetküldóránként" felhasználóval nem lehetne kezdeni valamit? Egy ideig türelmes voltam, de megmondom őszintén, most besokalltam tőle. 😭😭😭 Ti hogy bírjátok?
2020 06 14
> szivivien: > Sziasztok! Ez a becky "állandóan10üzenetetküldóránként" felhasználóval nem lehetne kezdeni valamit? Egy ideig türelmes voltam, de megmondom őszintén, most besokalltam tőle. 😭😭😭 Ti hogy bírjátok? Ignorálni, ignorálni... bosszantani bosszant, sajnos amíg van, aki bedől neki (márpedig sajnos akad egy pár emberke) addig nem fog eltűnni az oldalról.
2020 06 14
> lacrymosa: > > szivivien: > > Sziasztok! Ez a becky "állandóan10üzenetetküldóránként" felhasználóval nem lehetne kezdeni valamit? Egy ideig türelmes voltam, de megmondom őszintén, most besokalltam tőle. 😭😭😭 Ti hogy bírjátok? > Ignorálni, ignorálni... bosszantani bosszant, sajnos amíg van, aki bedől neki (márpedig sajnos akad egy pár emberke) addig nem fog eltűnni az oldalról. Hát ez az! Ezt mondom én is mióta! De hogy lehet ennek bedőlni? Inkább ez a kérdés sztem! Mert ezt nem tudom felfogni. Mit érez az az illető aki erre reagál?!😆😆😆😆
2020 06 14
> IzaSzendi: > Mégis mikor tervezitek egy a csalókra, perverzekre és zaklatókra irányuló blokkoltási lehetőség bevezetését? > Ideje lenne. Hát nagyon jó lenne valahogy kiszűrni őket. VIGYÁZZATOK MERT Ő IS CSALÓ!!!! Ma keresett meg! [email protected] CSALÓ!!!!! Beírtam az email címét a keresőbe és rögtön kidobta,hogy csaló!!!
2020 06 15
> EdinaVonak: > > IzaSzendi: > > Mégis mikor tervezitek egy a csalókra, perverzekre és zaklatókra irányuló blokkoltási lehetőség bevezetését? > > Ideje lenne. > Hát nagyon jó lenne valahogy kiszűrni őket. > VIGYÁZZATOK MERT Ő IS CSALÓ!!!! > Ma keresett meg! > [email protected] CSALÓ!!!!! > Beírtam az email címét a keresőbe és rögtön kidobta,hogy csaló!!! Róla van szó! Itt nincs lassan olyan ember aki ne kapot volna egy értelmes üzenetet tőle!
2020 06 16
Sziasztok! Ma többször is Marek néven küldött hasonló üzeneteket..... 😭😠😠😠😠😡😡😡😡
2020 06 21