Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Ki tud segíteni ebben ?

Van egy vásárló ,magyar nèvvel,regizve semmi több... jelezte hogy kèri a hirdetett árut ,de nincs semmi elèrhetősège , angolul îr, mert így könnyebb neki ...., nincs itthon ,dolgozik .....kèri a bankszámla számomat ès címemet ,majd küldi az ügyintézőjèt a csomagèrt.. szerintetek.. ? 🤔
2020 10 26
Szia! Vannak neki értékelései? Nekem ez picit furának tűnik hogy küldi az ügy intézőt.. Utánvétellel előre utalással akarja?
2020 10 26
Szia ! Igen..kèri a számlaszámomomat ,de semmit nem tudok róla hol lakik stb, fantom kèpe van fent... Èrtèkelèse nincs. A levèl : . sajnálom, angolul kell írnom, mert folyékonyabban beszélek angolul, köszönöm válaszát, nagyon örülök, hogy hallom, egyetértek az árával, és banki átutalással fizethetem, akár kényelmes számodra. Ha azt akarja, hogy folytassuk, kérjük, küldje el számla adatait, és amint megtesszük, átutalom a pénzt megállapodásra jutni. Számlatulajdonos neve: Számlaszám (IBAN): A bank neve: BIC: E-mail / telefonszám: Ellenőrizze a végső árat: euró így ha megkapom a részleteket, folytatom a fizetést a bankon keresztül, és küldök pénzt, fizessek online, vagy biztonságosabb módon küldhetek pénzt, fizessek online, pénzt fogadjak. Remélem, hogy a lehető leggyorsabban meg tudjuk valósítani a vásárlást, majd a fizetés kézhezvétele után kapcsolatba lépek a hajózási társaságommal. Szükségem lesz az otthoni címére, hogy a hajózási társaság átvegye::: Kezdő vagyok..sajnos nem tudom ,mi van ilyenkor . 😔 21 perce
2020 10 26
Kedves Angéla ! Mi a felhasználó neve az illetőnek az oldalon ?
2020 10 26
Sajnos vannak online csalók. Figyelni kell nagyon a fórumot , mert nekem sí és sokan másoknak is napi 15 levelet szokott írni, valószínű robot generálta üzenetet. Üdvözlettel, Merci😊👍
2020 10 26
> Mercedes79: > Kedves Angéla ! > Mi a felhasználó neve az illetőnek az oldalon ? Kedves Merci ! Kingatoth1877 Nem akarok nyomozni ,de ilyen vásárlásnál ,nagyon kètelkedem..
2020 10 26
> Mercedes79: > Sajnos vannak online csalók. Figyelni kell nagyon a fórumot , mert nekem sí és sokan másoknak is napi 15 levelet szokott írni, valószínű robot generálta üzenetet. > Üdvözlettel, Merci😊👍 Szia ! 😔 Igen olvastam mennyi panasz van itt a fórumon.. sajna kezdőként , nem tudom ,lètezik e ilyen adás- vètel! Köszönöm szépen a segítséget! ♥️
2020 10 26
Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket!
2020 10 26
> lacrymosa: > Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket! 😯Szia ! Köszönöm szépen,hogy megirtad ! Ezek a válaszok , megmentettek egy kellemetlensègtől! 😘
2020 10 26
> AngelaKamondi: > > lacrymosa: > > Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket! > 😯Szia ! Köszönöm szépen,hogy megirtad ! Ezek a válaszok , megmentettek egy kellemetlensègtől! 😘 Meg hát belegondolva ha valós vásárló is lenne, ott az ár, magyar forintban, ha kell, utald el öcsém, én meg küldöm a cuccot, ennyi! Párom motort hirdetett, de a határon túlról vette volna meg egy magyarul jól beszélő emberke, de annyi cécó lett volna vele, kezdve attól, hogy hogyan szállítják oda, meg ugye a papírokat is máshogy kellett volna rendezni, így hát meg is mondta neki, hogy bocsesz, de inkább eladja idehaza...
2020 10 26
> lacrymosa: > > AngelaKamondi: > > > lacrymosa: > > > Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket! > > 😯Szia ! Köszönöm szépen,hogy megirtad ! Ezek a válaszok , megmentettek egy kellemetlensègtől! 😘 > Meg hát belegondolva ha valós vásárló is lenne, ott az ár, magyar forintban, ha kell, utald el öcsém, én meg küldöm a cuccot, ennyi! Párom motort hirdetett, de a határon túlról vette volna meg egy magyarul jól beszélő emberke, de annyi cécó lett volna vele, kezdve attól, hogy hogyan szállítják oda, meg ugye a papírokat is máshogy kellett volna rendezni, így hát meg is mondta neki, hogy bocsesz, de inkább eladja idehaza...
2020 10 26
> lacrymosa: > > AngelaKamondi: > > > lacrymosa: > > > Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket! > > 😯Szia ! Köszönöm szépen,hogy megirtad ! Ezek a válaszok , megmentettek egy kellemetlensègtől! 😘 > Meg hát belegondolva ha valós vásárló is lenne, ott az ár, magyar forintban, ha kell, utald el öcsém, én meg küldöm a cuccot, ennyi! Párom motort hirdetett, de a határon túlról vette volna meg egy magyarul jól beszélő emberke, de annyi cécó lett volna vele, kezdve attól, hogy hogyan szállítják oda, meg ugye a papírokat is máshogy kellett volna rendezni, így hát meg is mondta neki, hogy bocsesz, de inkább eladja idehaza...
2020 10 26
> AngelaKamondi: > > lacrymosa: > > > AngelaKamondi: > > > > lacrymosa: > > > > Azonnal törölni, nem is válaszolni neki, már régóta zaklat minket! > > > 😯Szia ! Köszönöm szépen,hogy megirtad ! Ezek a válaszok , megmentettek egy kellemetlensègtől! 😘 > > Meg hát belegondolva ha valós vásárló is lenne, ott az ár, magyar forintban, ha kell, utald el öcsém, én meg küldöm a cuccot, ennyi! Párom motort hirdetett, de a határon túlról vette volna meg egy magyarul jól beszélő emberke, de annyi cécó lett volna vele, kezdve attól, hogy hogyan szállítják oda, meg ugye a papírokat is máshogy kellett volna rendezni, így hát meg is mondta neki, hogy bocsesz, de inkább eladja idehaza... Szia ! Köszi hogy írtál ! Akkor elegetek lehetett nektek is ... Èn is írogattam neki , írja meg a cimèt..csak postára tudom feladni , nem vagyok itthon , nem tudom lesegetni mikor jön a futárja , de semmit nem reagált erre !
2020 10 26