Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Átutaltam a termék értékét, majd eltűnt... Emi100

Sziasztok! Furcsa dologgal találkoztam. Múlt hét előtt vettem egy napszemüveget, de előtte megbeszéltem a lánnyal, hogy csak a 26-ával kezdődő héten küldje, mert nem leszek előtte. Átutaltam, kifizettem, ok. Most, hogy aktuális lenne a küldés, nem tudok neki üzenetet sem írni, mert a levelezésünkben, ha próbálok írni, nem küldi el a gép. Plusz a profiljára sem tudok kattintani, sem a képre. Ha bemásolom a termék nevét a levelezésből a keresőbe, úgy sem dobja ki... Érdekes. Eltűnt. A pénzemmel együtt. Nem volt nagy összeg, nade mégis.... Találkozott már valaki ilyennel? A felhasználó neve: Emi100 Pedig volt elég sok pozitívja + 1-2 negatív visszajelzés, szóval megbíztam benne.
2020 10 27
Beírtam google-ba a nevét, úgy szoktam felhasználóra keresni, mert itt az oldalon amúgy fogalmam sincs hogy kell... és kiadott 2 találatot, és amikor rákattintottam, azt írja, hogy az oldal nem található ...Úgyhogy simán lehet, hogy törölte magát :(
2020 10 27
Gúgli tárolt változatban a visszajelzéseknél már volt 5 negatív értékelése, lehet, hogy mielőtt "dobbantott" az oldalról, gondolta, hogy jól átqr néhány embert. Legalábbis erre enged következtetni, hogy ha töröltette magát. Esetleg a nevét+számlaszámot kiírnád, amire elutaltad neki az összeget? Lehet, hogy a feketelistában már szerepel.
2020 10 27
> Adec56: > Beírtam google-ba a nevét, úgy szoktam felhasználóra keresni, mert itt az oldalon amúgy fogalmam sincs hogy kell... és kiadott 2 találatot, és amikor rákattintottam, azt írja, hogy az oldal nem található ...Úgyhogy simán lehet, hogy törölte magát :( Köszönöm, igen, valószínű, hogy törölte magát... :(
2020 10 27
Szia!Én ugyanígy jártam....miután megirtam hogy utaltam és lassan esedékes lenne a küldés eltűnt...Szikszai Laura néven....24napja ....
2020 10 28
Most jelentkezett az említett lány barátnője, hogy az Emi100 kórházban volt korona-gyanúval és törölte magát (ezt mondjuk nem tudom miért...), de megtalálták a címem, így postázni fogják. Most küldték a feladóvevényt, amiből a postai bélyegző nem látszik jól, de lehet ez már csak az én paranoiám. Mindegy. Ha tényleg valóban feladták és elküldik, akkor mindenképp update-elem a történetet itt is.
2020 10 31
Ez tipikusan ilyen kifogás gyanús. Remélem, hogy megijedtek és tényleg megkapod a terméket!
2020 11 02
Sziasztok! Tádááám, megkaptam a szemüveget! :) Előzőleg megadtam a lány nevét és bankszámlaszámát itt ebben a topikban, amikor még azt hittem, hogy be fog csapni, de mivel végül nagy nehezen megérkezett a kifizetett termék, töröltem ezeket az adatokat, hogy ne legyenek nyilvánosak. És visszavonom a rágalmaimat, de mindenesetre tanulságos volt. Lehet tényleg kórházban volt, de akkor miért törölte a profilját. Miért a barátnője jelentkezett?...ő is írhatott volna a barátnője profilján belül... na mindegy.... Téma lezárva. Köszönöm mindenkinek a hozzászólást! Üdv, legyetek jók!! ...ha tudtok... :D
2020 11 06