Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

A gardrobcsere.hu felhasználóiról /

Egy pozitív tapasztalat

Sziasztok! Csak szeretném megírni Nektek milyen kellemes tapasztalatom volt, ne mindig csak a negatívról beszéljünk. Egy gyönyörű szép velúr dzsekit vettem. Az első pozitívum az volt, hogy meglepően baráti áron juthattam hozzá, tekintve a szépségét és jó állapotát. Aztán mikor megbeszéltük, hogy megvenném, az eladónál még csak egy ígéret szerepelt tőlem, hogy pár nap múlva fogok utalni, ennek ellenére Ő megszavazta nekem a bizalmat és már eladottként jelölte a dzsekit. (Először mondjuk megijedtem, hogy időközben más vette meg. ':-) ) Ahogy már említettem nagyon baráti áron vettem meg, vagyis kis értékben vásároltam. Ennek ellenére még egy nagyon szép nyakláncot is kaptam ajándékba plusz egy szerencsesütit egy kedves idézettel. :) Annyira boldoggá tett ezekkel a kis apróságokkal, mindenkinek ilyen vásárlást és eladót kívánok!!! :* <3
2020 11 18
Én is kaptam illetve adtam is már ajándékot vásárlónak, szeretek örömöt szerezni másoknak! Jó volt ezt olvasni, köszi :) Napi pozitív Szép napot neked! :")
2020 11 18
Annyira jó,hogy ezt megosztottad! 💖💖👍🏻 Sokkkkaaal több ilyen kellene, mert már unom a sok panaszkodást olvasni itt😕
2021 01 28
De jó! Köszönöm a visszajelzést :) LEgközelebb is meg fogom írni ;)
2021 02 01
> meszianna: > Sziasztok! > Csak szeretném megírni Nektek milyen kellemes tapasztalatom volt, ne mindig csak a negatívról beszéljünk. > Egy gyönyörű szép velúr dzsekit vettem. Az első pozitívum az volt, hogy meglepően baráti áron juthattam hozzá, tekintve a szépségét és jó állapotát. Aztán mikor megbeszéltük, hogy megvenném, az eladónál még csak egy ígéret szerepelt tőlem, hogy pár nap múlva fogok utalni, ennek ellenére Ő megszavazta nekem a bizalmat és már eladottként jelölte a dzsekit. (Először mondjuk megijedtem, hogy időközben más vette meg. ':-) ) > Ahogy már említettem nagyon baráti áron vettem meg, vagyis kis értékben vásároltam. Ennek ellenére még egy nagyon szép nyakláncot is kaptam ajándékba plusz egy szerencsesütit egy kedves idézettel. :) > Annyira boldoggá tett ezekkel a kis apróságokkal, mindenkinek ilyen vásárlást és eladót kívánok!!! :* <3 De aranyos vagy.🥰🥰 Ez most nagyon jól esett. Köszönöm ❤
2021 04 08