Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Új szolgáltatások

Kedves Eladók! Nagyszerű hírünk van - mostantól könnyedén feltölthetitek a pénztárcát az új és hasznos Trustap alkalmazásunk segítségével! Egyszerűen töltsétek fel a pénztárcát a https://gardrobcsere.hu/services oldalon, további költségek nélkül, és élvezzétek ki az összes eladói szolgáltatást: VIP Tagság: Használjátok ki a VIP tagság kizárólagos előnyeit. Kiemelt Termékek: Mutassátok be egyedi termékeiteket a 12 limitált elem között az oldal tetején. Népszerűsített Termékek: Növeljétek meg a láthatóságot a gyorsabb és sikeres eladások érdekében. Szolgáltatásunk használata nem bonyolult. Itt van egy útmutató a pénztárca feltöltéséhez: Összeg megadása: Kezdd azzal, hogy megadod az összeget, amit a pénztárcádba szeretnél tenni. Legyen szó kisebb feltöltésről vagy nagyobb összegről, te irányítod a pénzt. "Pénztárca feltöltése" választása: Miután megadtad a kívánt összeget, kattints a "Pénztárca feltöltése" gombra, hogy továbblépj a következő lépésre. Részletek megadása vagy Google Pay választása: Ebben a lépésben kiválaszthatod, hogyan szeretnéd befejezni a tranzakciót. Ha a "hagyományos" módszert részesíted előnyben, add meg a fizetési részleteket. Alternatívaként, ha a Google Pay-t használod, egyszerűen válaszd ezt az opciót a gyors és biztonságos tranzakció érdekében. Megerősítés az alkalmazásodban: Miután megadtad a részleteket vagy kiválasztottad a Google Pay-t, az utolsó lépés a tranzakció megerősítése az alkalmazásodban. Ellenőrizd az adatokat, győződj meg arról, hogy minden helyes, majd nyomd meg a megerősítés gombot. És kész is - sikeresen feltöltötted a pénztáradat! Ez az egyszerű folyamat biztosítja a gyors és gondtalan élményt. Ha kérdésed van vagy segítségre van szükséged, írj nekünk! Üdvözlettel, Admin
2023 12 23
Szuper:)
2023 12 23
Szuper igen...töltöttem az egyenlegemre, de utána néztem, hogy nem elég:O Komolyan 30 napra 3.812 Ft lett a VIP tagság??
2024 02 20
Ez az új stílus állandó lesz? Mert akkor van még mit csiszolni rajta.. Webes felületen össze-vissza vannak csúszva a betűk / szövegek. Köszi, ha kijavítjátok!
27 napja, 20:12
Kedves Admin! Picicicca kommentjével egyetértésben magam is ezt kérdezem. Tegnap vettem észre, amikor egy vevői üzenet miatt beléptem (egyébként maradtam rendszeres résztvevő az oldalon), hogy eléggé szétesett a webdesign. Hozzáértő/szakmabeli lévén eléggé zavar és nem UX-barát. Örülnénk, ha visszaállna a régi felület. Köszönjük!
27 napja, 09:13
az új felület jó lenne de teljesen szét van csúszva az oldal.
27 napja, 13:19
Sziasztok! Valóban, az oldal új dizájnt kapott! A javítások folyamatban vannak IT csapatunk által. Az esetleges hibákat, észrevételeket szívesen fogadjuk itt vagy e-mailben is. Üdv AdminGCS
25 napja, 19:07
Kíváncsi vagyok milyen lesz a végleges oldal , örülök az újításnak o:)
25 napja, 00:45
Nekem nagyon hiányzik az, hogy végig tudjam lapozni az újonnan feltöltött termékeket. Most kint van a főoldalon, de ott csak a legújabb néhány darab látszik és nem tudok több oldalnyit végignézni belőle és nem is találok erre lehetőséget sehol :(
25 napja, 05:48
Még egy észrevétel: eddig mindig az adott ruha alatt volt az a sor amivel lehetett szerkeszteni a hirdetést és nehéz megszokni, hogy most fölötte van. Én vagy 10 ruhámat letöröltem véletlenül, mert nem értettem miért nyomkodom hiába a törlés gombot a hirdetés alatt... :( közben meg törölte azokat a ruhákat ami fölött volt a gomb.
25 napja, 06:28
> ViragHorsa: > Még egy észrevétel: eddig mindig az adott ruha alatt volt az a sor amivel lehetett szerkeszteni a hirdetést és nehéz megszokni, hogy most fölötte van. Én vagy 10 ruhámat letöröltem véletlenül, mert nem értettem miért nyomkodom hiába a törlés gombot a hirdetés alatt... :( közben meg törölte azokat a ruhákat ami fölött volt a gomb. Pontosan ugyanígy jártam én is, mint te. Ez a Vinted ízű re-design és átalakítás nagyon-nagyon rossz ötlet. Korábban is javasoltam már kiváló csapatot, akik rendesen leprogramozzák az oldalt. Ez az ajánlatom most is él, kedves Admin! 😉
13 napja, 20:31
> ViragHorsa: > Még egy észrevétel: eddig mindig az adott ruha alatt volt az a sor amivel lehetett szerkeszteni a hirdetést és nehéz megszokni, hogy most fölötte van. Én vagy 10 ruhámat letöröltem véletlenül, mert nem értettem miért nyomkodom hiába a törlés gombot a hirdetés alatt... :( közben meg törölte azokat a ruhákat ami fölött volt a gomb. Én is így jártam!
4 napja, 17:09