Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Gardrobcsere feketelista

Igaz nem a gardróbcserén, hanem Facebookos gardróbos csoportban bukkantam rá. Kovács Marianna írt rám, hogy meg szeretné venni az egyik kabátomat, a héten lesz Debrecenben így személyesen találkozhatunk. Teljesen érhetetlenül ír, és nem is érti konkrétan én mit írok. Ma eljött a személyes találkozó ideje, fél órát vártam rá, sehol senki. Írtam neki többször is, sokat, és hívtam is. Visszaírt kb. egy óra múlva, hogy nem tudott jönni. Mondom oké, nekem viszont máskor a héten nem jó( a mai programomat is lemondtam emiatt). Azt mondta este el tud jönni érte. Belementem, ma este szintén nem jelent meg. Újabb 15 perc várakozás a hidegben. Rengeteg üzenetet írtam neki, mindig egyből megnézte, és nem reagál. Vigyázzatok az ilyen csalókkal, szeretnek az ember idejével játszadozni.
2019 12 17
Sziasztok! Egy Nike cipőt vártam és ezt kaptam👇🏼 11773353-91689304 Szolil Julianna (ezt a nevet adta a számlaszámhoz ) Kiss Meláni név pedig a csomagon volt. (12.000ft-tol van szó ) ![](http://upload.gardrobcsere.hu/hu/images/message/625ce71b094ca4a9a5f49beee5ca52a9.jpg)
2019 12 20
Sziasztok, engem Szabó Rachel vert át egy zara kabattal, aki ugyanígy járt kérem írjon.
2020 01 01
Sziasztok lányok! Ismét megjelent a híres nevezetes Gyimoti Kriszta alias Horvát Éva.... Tőlem kapásból 31 ezret csalt ki... Holnap felgöngyölíttetek mindent a nyomozóval.... Kérlek titeket akit átvert számlán vagy buborékos borítékban kéri a pénzt jól becsomagolva.... Írjátok nekem viberen Állítsuk meg végre egyszer és mindenkorra!!!!
2020 01 01
Lányok! Olvassátok már a fórumot! Itt van, hogy lehetne elkerülni az ilyet, köztük van a borítékos pénzküldés is... https://gardrobcsere.hu/forum/t/28667/segitseg-hogy-ne-verjenek-at-vol-2 Pénzt borítékban feladni... nyoma sincs, szerintem ezzel nem tudnak mit kezdeni a rendőrségen, max az utalással, mert azt a banknál látják. És pont ezért kérheti levélben a pénzt, mert úgysincs nyoma!
2020 01 01
Ennek a nőnek senki ne utaljon::: https://gardrobcsere.hu/tercze-eva-180338 Hamis profil, és hamis képek, amiket Facebookról, Marketplaceről és sok helyről leszed. Elsősorban Sugarbird ruhát akart nekem eladni 39 ezer helyett (kettőt is) 8000 ért. képtelenség. később kiderítettük, hogy amiket küldött képet nekem, lopott volt.Számlaszáma: 11773463-00921318.
2020 01 04
> KovacsSzilvi: > Ennek a nőnek senki ne utaljon::: https://gardrobcsere.hu/tercze-eva-180338 > Hamis profil, és hamis képek, amiket Facebookról, Marketplaceről és sok helyről leszed. Elsősorban Sugarbird ruhát akart nekem eladni 39 ezer helyett (kettőt is) 8000 ért. képtelenség. később kiderítettük, hogy amiket küldött képet nekem, lopott volt.Számlaszáma: 11773463-00921318. Ez gyimoti lehet mert a legtöbb profiljaban név szerepel és ponttal elvalasztva, pont mint itt.
2020 01 04
Most a Baranyi Fanni Filleresruhak néven van fent. Miután személyesen akartam volna atvenni hiába ő beteg, hisz en is az vagyok, szó nélkül eltűnt. > Benimama: > 11773391-01149562 otp FashionSale Baranyi Fanni nèven fut de nyilván nem ez a neve!! Ne utaljatok neki! Csaló!!!!!
2020 01 18
Sziasztok! HURRRÁÁÁ!! Lányok van igazság!!! :D Ma jött meg a Kőszegi Járásbíróságtól a büntetővégzés Szatmári András /születési név Sztojka András/ ellen. Igaz 2017. novemberében húzott le és decemberben tettem meg a feljelentést, de végre megkapta a büntetését Horváth Gina élettársa.
2020 01 31
Szia Gaby01! Örülök, hogy sikerült. :) Köszönet, amiért megosztottad. Talán ezt olvasva más becsapott is mer majd lépni és a fellépések idővel eltántorítják innen a csalókat (vagy legalábbis nagy részüket). Természetesen azért ha lehet Neked és másoknak is valódi, fair adás-vételt kívánok. :) Szép napot!
2020 02 03
Gratulálok! Reméljük előbb utóbb eltűnnek innen a tisztességtelen emberek!
2020 02 04
https://gardrobcsere.hu/markoeszti-124025 Markó Eszter
2020 02 08
> Gaby01: > Sziasztok! > HURRRÁÁÁ!! Lányok van igazság!!! :D Ma jött meg a Kőszegi Járásbíróságtól a büntetővégzés Szatmári András /születési név Sztojka András/ ellen. Igaz 2017. novemberében húzott le és decemberben tettem meg a feljelentést, de végre megkapta a büntetését Horváth Gina élettársa. Hú, de jó ilyet olvasni !!!! <3 Már nem azt, hogy átvertek ( mert azt senkinek nem kívánom ), hanem, hogy végre elkezdődött a csalók előállítása. Remélem ez a történet sok felhasználónak ad majd lendületet a feljelentéshez, pláne azoknak akiknek eddig az "alacsonyabb" összegekkel nem mertek, vagy nem akartak rendőrségre menni. Remélem méltó büntetést kaptak.
2020 02 11
Sziasztok! Lehetőség van egy "üzletszerűen elkövetett különösen nagy kárt okozó csalást" bűncselekménnyel indított feljelentésbe becsatlakozni az alábbi tettes ellen: Név: Pálfi Petra (Gálfi Mária, Szabó Flórián, Lakatos Benedekné...) Telefonszám: +36307691159 Bankszámlaszám: OTP 11773346-02569554 Revolut-os utalásokat is kér. Amennyiben valaki érintett, az kérem vegye fel velem a kapcsolatot minél hamarabb, hogy az ügybe be tudjon csatlakozni. Alacsony összeggel való átverés esetén is vedd fel velem nyugodtan a kapcsolatot. Mivel az ügyed egy különösen nagy kárt okozó csaláshoz fog csatlakozni, így nem lesz a szőnyeg alá söpörve a rendőrség részéről sem.
2020 02 12
Sziasztok olyan emberek keresek akit Baranyi Fanni csaló károsított meg,most én is belefutottam 20.800 Ft, egy cipő lett volna a termék ami sose érkezett meg. Eddig 3 károsultat találtam én hétfőn a rendőrségen megteszem a feljelentést, mivel ezt már üzletszerűen űzi. 11773391-01149562 otp FashionSale Baranyi Fanni nèven fut de nyilván nem ez a neve!! Ne utaljatok neki! Csaló!!!!! Most a Baranyi Fanni Filleresruhak néven van fent. Miután személyesen akartam volna atvenni hiába ő beteg, hisz en is az vagyok, szó nélkül eltűnt. > Benimama: Engem is megkárosított, csak mint rozsasznfelho felhasználónévvel... Baranyi Fanni 3000, Hatvan Grassalkovich út 11 3/20 Ezekkel a nevekkel volt fent, még biztos nincs vége, kerüljétek!!!!!
2020 02 26
1 2 ... 28 29 30 31 32 33 34 ... 35