Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Segítség! Nem sikerül!

Segítsetek kérek, mert nem tudok feltölteni ide ruhát. Rámentem arra, hogy "Elad", az első oldalon minden rendesen ment, rámentem a továbbra és kiválasztottam a fő- és alkategóriákat, adtam meg méretet és kulcsszavakat is, mégis, amikor rámegyek a továbbra azt írja ki, hogy "Hoppá, valamit elfelejtettél", kérdem én: miért lehet ez? Előre is köszönöm a válaszokat! :) ![](null/images/message/42301f1e-d992-4095-a62c-cc366a32a7fc.jpg)
2014 11 16
Szia!:) nekem is mindig ezt szokta csinálni.:/ Ilyenkor vagy várok és ujra töltőm az oldalt vagy tovább megyek és mikor feltöltöttem a termeket akkor rá megyek a cserére és ott beírom a kulcsszavakat.:)
2014 11 16
Szia! A címkékkel lesz a "baj". Amikor olyat írsz be, amit nem ismer fel, akkor szokta ezt csinálni. Én már többször jártam így. A legjobb, ha kitörlöd az összes címkét, amit felsoroltál, majd befejezed a feltöltést. Majd később pótolod a címkéket. :)
2014 11 17
a címke a hibás, nem bírja a sok hosszú ékezetet vagy az összetett szavakat, a több mássalhangzós szavakat, sajna
2014 11 17