Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Segítség az oldalon /

Nem tudok terméket feltölteni

A leírást kitöltöm,majd kitöltöm kategoriákat is teljesen,innen viszont nem enged tovabb es azt irja,elfelejtettem nehany dolgot.Ujra kitoltenem ,de ilyenkor mar nem enged meretet valasztani,innen pedig igy egyaltalan nem tudok tovabblepni [:frusztralt] .Masnak is van ilyen problemaja? Nagyon idegesito,legyszi HELP [:csok]
2015 07 19
Ha a cimkenel beirsz dolgokat akkor az utolso szo utan ne legyen vessző. Nekem emiatt nem szokta engedni. [:mosolyog]
2015 07 19
Megpróbáltam,így sem sikerült.Azért köszönöm [:csok]
2015 07 19
Szia, Nem is volt ilyen, van amit nem enged a rendszer beírni a címkékhez és valószínű, hogy ott lesz a gond. Próbálj csak kevés dolgot beírni valami színt vagy mintát (pl. fehér, virágos) általában ezeket engedi és ha tovább tudsz lépni utólag tudod szerkeszteni a címkéket. (Érdekes, hogy a márkákat se engedi beírni legalábbis nem mindet, mert pl. azt hogy h&m nem ismeri fel viszont azt hogy zara igen szóval a jelekkel lehet a baj.) :)
2015 07 19
A H&M-el volt a problema:) koszonom a segitseget
2015 07 21
Nekem az a problémám,hogy a képeket nem engedi feltölteni. Ha kilépek meg belépek vagy 100-szor akkor TALÁN egyet feltölt,de erre nincs időm. A felbontás a legkisebb. HELP [:siras]
2015 07 24