Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Ötletek /

Kusza kategóriák

Nem tudom, ki hogy van vele, de én egy- egy ruha kategóriájának kiválasztásánál sokszor bajban vagyok. Fehérnemű alatt pl nincs melltartó. Fürdőruha alatt lehetne strandkendő és strandszoknya/strandruha is. "Felső" kategória nincsen, egy hosszú ujjú felsőt én a pólók közé szoktam besorolni. A ruhákon belül lévő ruha kategóriát szintén nem értem, ez lehetne inkább egészruha (egyberuha), mint a miniruha és a maxiruha, de itt van a babydoll is, ami fehérnemű. A zoknikon belül van a leggings, ami szerintem nadrág. Szóval ez a kategória felépítés megérne egy újragondolást szerintem, így feltölteni is, és keresni is könnyebb lenne. Üdvözlettel: Ágota
2015 09 03
Igen már én is néztem, hogy egy két alapvető kategória hiányzik. Pl. harisnya, melltartó mert én is gondba vagyok hogy hova tegyem. Mivel csajok vagyunk és szeretjük a kiegészítőket és elég sokan akarnak telefontokot eladni(szerintem ez is kiegészítő), szerintem fel lehetne venni a listára egy "telefontok" kategóriát. :) Zsófi
2015 09 05
Vannak érdekes besorolások, de inkább a hiányosságokra hívnám fel a figyelmet és inkább a leírásra vonatkozik, csak hirtelen nem találtam erre topikot. Egyik ilyen kedvencem, amikor van egy cipő, odaírják, hogy "fekete xy-márkájú" és semmi több. Se méret, se semmi. Kategóriákban nem is keresek soha, a kulcsszavakban bízom, talán azokkal egyszerűbb, én nem is fukarkodom velük feltöltés során, mert sosem lehet tudni... Ha a bőr és műbőr közti különbséget még valaki nem ismeri fel, a ruha/cipő/bármi beírt méretét legyen szíves közölni :D Vagy 1-2 kulcsszóval többet megadni, ne kelljen egy specifikus termék után 666 oldalt végigböngészni, miközben talán csak az az egy varázsszó kidobná elsőre! Köszi [:szegyenlosseg]
2015 09 11
És csak én nem találtam olyan kategóriát, hogy sapka? Olyan van csak, hogy haj... :D
2015 10 29