Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Sziasztok! Sziasztok, nekem olyan szokott lenni, hogy csak másodszorra hagyja. Esetleg próbáld meg más napszakban, hátha akkor nem annyira túlterhelt az oldal. Van másnak is olyan tapasztalata, hogy esténként, meg hétvégén amikor sokan használják az oldalt, akkor egyszerűen kiléptet vagy csak simán hibaüzeneteket ír? Mi lesz majd ha jön a karácsony és még többen szeretnék használni ? Teljesen lefagy? Nem tudom mennyibe kerülne hogy megoldják a fejlesztési problémákat de én még szívesen fizetnék is érte, csak ne fagyjon le állandóan :(
2018 10 09
És mégegy: 502-es hibakódot másnak is kiírt már?
2018 10 09
Hiányolom a kisállat ruházatnál az XXXL méretet. Szerintem, nem csak kis és közepes termetű kutyus van!!!
2018 10 10
> f.barbica95: > > Autumn: > > Nem tudok feltölteni hirdetést. Mindent kipróbáltam: telefonról, számítógépről, kiléptem és utána vissza de sehogyse sikerült. Másnál is jelentkezett ilyen próbléma? Vagy csak én nem tudok feltölteni terméket? > sziasztok! > Én sem tudok feltölteni. Én is próbáltam már mindent... Rámegyek a feltöltés gombra és nem történik semmi, még csak nem is tölt :( Én sem tudok feltölteni! :(
2018 10 10
Nekem sem működik. De még csak a beszélgetős résznél sem tudok egy fotót csatolni!!!! Tegnap még ment ma nem hagyja :(
2018 10 10
Kedves adminok, eltűnt rengeteg kép a hirdetéseimből, illetve más tagok hirdetéseiből is. Ezeket újra fel kell tölteni, vagy visszakerülnek idővel? Köszönöm!
2018 10 14
Már nem csak az ezeréves hirdetések képei tűntek el az oldalról, hanem a frisseké is, a profilképemet sem jeleníti meg. Mikor lesz orvosolva a probléma?
2018 10 14
A saját újonnan készített képeim is eltűntek. Kérem, ha lehet, minél előbb pótoljátok, köszönöm szépen!
2018 10 14
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Jelezni szeretném, hogy sajnos hetek óta nehezen enged belépni a levelező menübe és sokszor a profilomban sem tudok szerkeszteni, mint most sem...
2018 10 18
Nekem olyan problémám van,hogy borzasztó lassú :( azt hittem wifi probléma de nem! Mivel beléptem más internetes oldalakra is és nem lassú csak a g.csere oldal.. csomó időt kell várnom még bead dolgokat.. és sokszor van olyan is,hogy ha sokáig tölt kiírja végül az 502 es hibát.. valakinél esetleg van még így?
2018 10 19
Ma tettem fel iírdetést és sehogyan sem tudom megfordítani a feltett képet. Egyébként meg őrülten lassú az oldal.
2018 10 23
Azt vettem észre, hogy reggel/napközben különösebb gond nincs az oldallal, néha ugyan belassul, meg sokáig tölt, de azért enged feltölteni. És általában estefelé kezd annyira sz@rakodni, hogy lefagy a betöltés, nem tudok üzenetet nézni, meg error, nem csatlakozik a szerverhez...stb.
2018 10 25
Na, ez az oldal is KUKA! :@ :@ :@ :@ :@ Mivel hónapok óta megoldatlan probléma a rengeteg reklamáció ellenére (amikre soha senki nem reagál az oldal részéről) az, hogy a fotók továbbra is eltűnnek és soha többé nem kerülnek elő, ez az oldal is mehet a süllyesztőbe, sajnos! Láthatólag elhagyták, szánt szándékkal szétrombolták ezt is. :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@ :@
2018 11 01
Sziasztok!Én már több alkalommal vásároltam kiemelt hírdetést a pénzt mindig levonja de hírdetni nem tudok!Legalàbb 10 alkalommal levonta és semmi!!!!
2018 11 04
Szia, próbálok 2 blézert feltölteni, de az anyag rubrikába semmit sem fogad el! Már mindennel próbálkoztam!!! pl. pamut, gyapjú, kasmír, selyem, és próba képen mert már kíváncsi voltam, vas, üveg, fém, bőr stb... hááát akkor most?
2019 02 05
1 2 ... 44 45 46 47 48 49 50 ... 59