Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

szerintem kotelezove kene tenni a telefonszam kiirasat mert sokszor napi beirasra sem valaszolnak egyszer sem igy nem tudok vasarolni kerem irjak az oldalt hogy kotelezo legyen telefonszamot beirni vagy tiltsak ki aki nem kozli koszonom
2018 05 25
Nem tudok terméket feltölteni, sokszor nem tölt be az oldal, lefagy, nem jönnek meg az üzenetek időben. Rendbe lehetne rakni TÉNYLEG az oldalt? Köszönöm!
2018 05 28
Kedves Működtetők! A fürdőruha kategórián belül nincs egyrészes fürdőruha választási lehetőség. Van bikini, trikini, fürdőruha alsó és felső. Várom a választ, köszönöm!
2018 05 30
Sziasztok! Mára eltűnt a tegnap feltöltött tételem, pedig én nem töröltem, és más nem lépett be a profilomba. Ez valami hiba az oldalon?
2018 05 30
Kedves Beatrix, termék feltöltésnél sem az anyag, sem a címkék rubrikába nem írható be semmilyen szó. Mindent pirossal, hibaként jelez a rendszer. Tudnátok ezt orvosolni? Nagyon köszönöm! patakyk > Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk!
2018 06 08
sziasztok, én kétszer is feltöltöttem egy ruhát a minap, ami páran meg is néztek, majd mikor visszajöttem eltűnt a termék, felraktam újra, és ismét eltűnt. Azt hittem nem rakhatok ki hivatalos webshop képet, ezért sajátot is mellékeltem, de így is eltűnt a feltöltött ruhám. Nem igazán értem mi történik. Köszönöm a válaszotokat. UPDATE: ma megnéztem és nem jelent meg a ruha, pedig 2x kéne fent lennie.
2018 06 13
Amikor kollekciót szeretnék csinálni, hiába van meg a legalább 12 db tárgy, nem engedi elmenteni, mintha lefagyna... Azt írja ki, hogy legalább 12-őt ki kell választani, de már megvan !
2018 06 21
A kereső sáv nem működik! Miért?
2018 06 21
Kedves Admin! Szeretném megkérdezni, hogy miért törölték a hirdetésem, amin a képen 3 ruha szerepelt? Csomagban szeretném eladni, ezért vannak egy képen! Zsuzsi
2018 06 27
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Kedves Beatrix! Az oldal egy ideje mind telefonon, és gépen is állandóan lefagy, nagyon le van lassulva. 600 x rá kell nyomni egy-egy gombra és állandóan frissítgetni, hogy olyan egyszerűnek tűnő dolgokat megtegyek, mint termék törlése, "eladva" beállítása, vagy az üzenetek megnyitása. Az üzenetváltás pl. így történik mostanában: megnyitom az üzeneteket: látom új üzenet jött valakitől. Megnyitnám, hogy elolvassam, de csak tölt és nem mutat semmit...frissítek, frissítek, vissza a többi üzenetbe, megint rányomok, megint frissítek...kb. a 7.próbálkozásra sikerül megjelennie és elolvasom. Írok egy választ, "küldés": nem megy el, megint küldés, vagy frissítés...majd elmegy 2 x 3 x 4 x az üzenet. Van olyan termékem, aminél 6-8 alkalommal nyomtam meg, hogy törlöm, vagy eladtam és semmi nem változott. Valami nagyon lassítja az oldalt, rá kellene nézni egy informatikusnak! Így nagyon időigényes, bosszantó és élvezhetetlen a Gardróbcsere. Előre is köszönöm!
2018 06 28
Tisztelt Admin! A saját képek, általam készített fotók törlésre kerülnek. Huzamos ideje fent voltak az oldalamon. Szabályzatnak megfelelő formában. Mai nap, kiemelt hirdetésem is törlésre került , többedmagával. Elég sok alkalommal előfordúl. Nem lehetne összevetni a többi képpel, mielőtt törölnék őket? Köszönöm a válaszukat előre is. Mercedes
2018 07 01
Én se tudtam belépni két napig, pedig sürgős lett volna, két találkozóm is meg volt beszélve, de itt voltak leírva üzenetben a számok, így aztán nem tudtam az illetőkkel beszélni. :(
2018 07 06
Telefonról inkognitólapon tudom csak megnyitni az oldalt, asztali gépről sehogy sem. 99%-ban nem enged képet feltölteni hirdetéshez, így nem tudom telefonról használni az oldalt! Jó lenne, ha mihamarabb helyreállna minden.
2018 07 06
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Sajnos a beszélgetések oldal még nem működik, nem tudok a vevőnek üznni kmariann felhasználónak szeretném üzenni, hogy csütörtökön feladtam a csomagot, csak a hiba miatt a pécsi Főpostára, mert nem tudtam megnézni a címet / postán maradó, de hétfőn tuti ott lesz szeretném, ha valahogy értesítenétek nagyon köszönöm /akumal/
2018 07 06
Sziasztok! A beszélgetés menüpont nálam sem működik.
2018 07 07
1 2 ... 42 43 44 45 46 47 48 ... 59