Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Kedves Admin! Nem tudok hirdetést feladni sem asztali gépről sem mobilról, vagy a képet nem tudja feltölteni pedig eddig feltöltötte, vagy semmi reakciót nem csinál a termék feltöltésére kattintva... várható hogy sikerül helyrehozni az oldal működését ?? Járt így még valaki ? Oh, és a képek között hogy nem lehet lapozni azt is rengetegszer tapasztalom, valamint nem jelzi nekem ha olvasatlan üzenetem van..
2018 02 16
Már reggel óta ilyen szar és a fülük botját se mozdítják!
2018 02 16
Mintha összement volna a felület, minden olyan kicsi lett..
2018 02 18
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Kedves Beatrix. Nekem az lenne a problémám, hogy nem tudok értékelést adni mystic83-nak :( Mi lehet a gond? Nagyon szeretném értékelni. Köszönöm szépen, ha válaszolsz :) Niki0128.
2018 02 25
Kedves Beatrix és fórumozók! Nekem olyan problémám van, hogy több felrakott hirdetésem is eltűnt (semmi "húzós" kategória, pl. kozmetikumok)... Tapasztalt valaki ilyet? Továbbá az új üzeneteket nem jelzi az oldal, csak a levelezőrendszerben látom, hogy írt nekem valaki (elolvasni el tudom, de a beszélgetéseknél 0 van, holott van olvasatlan üzenetem).
2018 03 02
Sziasztok! Nekem is nagyon sok hirdetésem eltűnt ma, ez visszaáll, vagy újra fel kell tölteni?
2018 03 02
Nekem már rendben van, csak arra az egy napra bolondult meg. Nem állt vissza, újra feltöltöttem.
2018 03 04
Továbbra is tűnnek el hirdetéseim, nem igazán értem:-( Oké, van, amit nem tudok megfelelő kategóriába rakni, mert nincs olyan, ez lehet ok, de ami tutira jó helyen van, azt is érinti:-(
2018 03 14
Sziasztok! Kb 10-15 ruhám eltűnt, ami a profilom alatt fel volt töltve. Ennek mi az oka?
2018 04 19
Kedves Admin! NEM TUDOK hirdetést feladni, NEM TUDOK új topicot indítani a fórumon, NEM TUDOK kedvencnek jelölni, NEM TUDOK Ide vele! üzenetet írni. Bocsánat, de ez egy fos. Értem én, hogy ingyen van, és "el lehet menni", de könyörgöm, akkor minek van!? Nincs kompetens ember, aki foglalkozna az oldallal, a kapcsolat gombra sem tudok rányomni. :@ :@ :@
2018 04 22
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! A legnagyobb hiba, hogy az ember nem törölheti magát csak egyszerűen, ahogyan regisztrált, hanem ezt csak az oldal kezelői tehetik meg. A leírás szerint egy e-mailt kell küldeni a felhasználónévvel a megadott címre. Már 2 e-mailen is túl vagyok és még mindig itt szerepel a profilom. Választ nem kaptam, viszont nem is vártam az e-mailemre, azonban reméltem, hogy e nélkül is törlődik a tag fiókja, ahogyan azt a leírás ígéri. Ezúton ismételten kérném az adminokat, hogy töröljék profilomat! Hálás köszönettel!
2018 04 23
Sziasztok! Nem tudok új tételt hozzáadni. MIndent kitöltöttem de a végén meg se moccan, amikor a "termék feltöltése" gombra kattintok. OSx Chrome alól próbáltam. Köszi, Dóri
2018 04 27
Sziasztok. Engem személy szerint rohadtul idegesít hogy a sminkcsomagos posztok nincsenek engedélyezve, a fő problémám az, hogy a sminkcsomagos posztomat percek alatt leszeditek (akkor is ha külön is fel van tüntetve az áruk) de a 4-5 negatívval rendelkező csalókat nem sikerül kiszűrni? 😅 Nevetséges
2018 05 13
Sziasztok! Miért nem lehet mobilról normálisan használni a felületet? Se venni nem tudok, se kedvencnek jelölni, se üzenetet írni, időnként még bejelentkezni sem. Kiborító!
2018 05 19
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Nem tudok üzit írni az eladónak. Miért?
2018 05 24
1 2 ... 41 42 43 44 45 46 47 ... 59