Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> agitkcs: > Üdv, > képtelenség a képeket léptetni, így azt sem lehet látni, milyen a kiválasztott vmi, ami érdekelne....a kapcsolat menü sem reagál, hogy legalább jelezném a hibát...alapvetően semmi nem reagál.....:-( > tud vki segíteni???? > köszönöm Nekem sem működnek ezek a dolgok!
2017 11 13
Egy képet se bírok feltölteni már 3 órája... nagyon dühítő :|
2017 11 13
A Ezidáig en se kaptam semmit e-mail-be sem!!! > Judinci: > > Alice88: > > Tegnap vettem ket kiemelt hirdetést es egy VIP hirdetést, a penzt levontak, viszont a szolgáltatást nem kaptam meg! Azert ez eleg felháborító!!!! 😡😡😡 > Szia! Én második alkalommal jártam így, de az bosszant a leginkább, hogy a már négyszer újra küldött levelemre semmilyen választ nem kapok! Sem itt, sem e-mailben. Mit tehetnénk?
2017 11 13
Jo lenne mar rendbetenni az oldalt!Nem lehet kepeket feltolteni!Az uzenetekbe is fel ora mig belep az ember !!Rohadt idegesito!
2017 11 14
> Alice88: > A > Ezidáig en se kaptam semmit e-mail-be sem!!! > Judinci: > > > Alice88: > > > Tegnap vettem ket kiemelt hirdetést es egy VIP hirdetést, a penzt levontak, viszont a szolgáltatást nem kaptam meg! Azert ez eleg felháborító!!!! 😡😡😡 > > Szia! Én második alkalommal jártam így, de az bosszant a leginkább, hogy a már négyszer újra küldött levelemre semmilyen választ nem kapok! Sem itt, sem e-mailben. Mit tehetnénk? Sajnos ugyanígy jártam és elég bosszantó..Se szolgáltatás se a pénzem!? Legalább egy levél, hogy a szolgáltatással probléma van és a mielőbbi megoldásra törekszenek!
2017 11 15
A korábban feltöltött tételek szerkesztésénél nem tudom a méretet módosítani. Másnál is van ilyen hiba?
2017 11 15
Egyetlenegy megoldás lesz erre, hogy szép lassan mindenki eltűnik az oldalról, vagy nem lesz rendszeres felhasználó és végre befuccsol... így semmi értelme az egésznek. És plusszba jól lehúz mindenkit száz forintokkal.....👌 Ha nem tudjuk használni, minek ez az oldal!!! Borzasztóan dühös vagyok!!!😡😠
2017 11 16
Nagyon, nagyon, nagyon lassú az oldal... :-( Csoda, hogy időnként beenged, de persze nem tart sokáig. Se böngészni, se üzenetet megnézni nem lehet, lefagy, kidob.
2017 11 17
Az utóbbi egy-két hétben nagyon sok problémát észleltem. Nagyon nehezen enged belépni az oldal. Ha fel akarok valamit tölteni, többször is neki kell futnom, illetve a feltöltött termékek módosítása sem egyszerű. Ha pedig le szeretnék törölni egy terméket, az is kb az 5. törlésre sikerül. :( Pedig imádtam ezt az oldalt. Remélem sikerül javítani a hibákon!
2017 11 18
Gyakran nem tölt be az oldal ha rákattintok a termékre :( de mégha üzenetet szeretnék megnyitni az sem.
2017 11 18
Csodálatos módon ismét eltűntek az új hirdetéseim a ködbe...
2017 11 22
És csodálatos módon megint elveszett a kútba a tegnap vett szolgáltatásom.👍
2017 11 24
> BrandsClothes: > És csodálatos módon megint elveszett a kútba a tegnap vett szolgáltatásom.👍 Sajnos nekem is. :(( Mit lehet tenni?
2017 11 24
Gardróbosok! Én azt ajánlanám ne vásároljatok semmilyen szolgáltatást. Nem tudom hány aktív tagja van az oldalnak, és hányan vásárolják ezeket a szolgáltatásokat, de óvatos becsléssel sem merem megtippelni, mennyi pénz "veszhet a süllyesztőbe" az meg már vérlázító h semmilyen korrekt választ vagy felvilágosítást nem kapunk semmire. Reklámok tömkelege mindenfelé, ami totál belassítja az oldalon való működést. Több tucat oldalon gyűlnek már az elégedetlen hozzászólások és a kutyát nem érdekli. Az admin egy nap belép egy órára, gyorsan átfutja az új hirdetésekből kb az első 5 oldalt, törölget párat és annyi. Én nem hiszem el, hogy nem lehet egy pár mondatos magyarázatot adni erre a kaotikus állapotra, hiszen ha a jogokat betartatják akkor a kötelezettségeket is be kell!!!
2017 11 24
> Judinci: > > BrandsClothes: > > És csodálatos módon megint elveszett a kútba a tegnap vett szolgáltatásom.👍 > Sajnos nekem is. :(( Mit lehet tenni? Na én végül megkaptam, igaz több mint egy napba telt, de meg van. Még szerencse, hogy nem mára kértem, hanem szombatra :")
2017 11 24
1 2 ... 39 40 41 42 43 44 45 ... 59