Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

A tételeim nem tudom szerkeszteni, rányomok a szerkesztésre és elkezd újra tölteni az oldal de végül mindig ugyan azon az oldalon maradok ahol a ruháim vannak, az oldal sokszor lefagy, lassú(nem a gépem hibája minden más jól fut rajta), csomószor nem enged bejelentkezni pedig mindent jól írok be, kb minden második alkalommal ha valamire kattintok valami olyasmit ír ki, hogy 'hoppá valami hiba történt' és újra kell töltsem az oldalt. Nemrég regisztráltam és nem vagyok lenyűgözve..
2017 10 30
> ibri.....: > A tételeim nem tudom szerkeszteni, rányomok a szerkesztésre és elkezd újra tölteni az oldal de végül mindig ugyan azon az oldalon maradok ahol a ruháim vannak, az oldal sokszor lefagy, lassú(nem a gépem hibája minden más jól fut rajta), csomószor nem enged bejelentkezni pedig mindent jól írok be, kb minden második alkalommal ha valamire kattintok valami olyasmit ír ki, hogy 'hoppá valami hiba történt' és újra kell töltsem az oldalt. Nemrég regisztráltam és nem vagyok lenyűgözve.. Szia! Nálam is ez van, és a családomban többen is tapasztalják, másik gép, másik IP, több vevőm is írta, hogy nála is ez van, szenvedés ez, és napok óta tart! Mikor lesz vajon megcsinálva?? Az adminnak már nem is írok, falra hányt borsó, korábbi hibajelzésemre sem válaszolt! Ami külön bosszant, hogy nem ingyen használom az oldalt, van VIP tagságom és folyamatosan veszem a kiemeléseket is..:/
2017 10 31
Mi lehet az oka, hogy nagyon-nagyon lassan tölt be az oldal? akár üzenetre akár termékre kattintva, és csak ez az oldal, más oldalak gyorsan működnek így nem internet hiba lehet. Köszi a választ:)
2017 10 31
Borzalmasan lassan tölti be az oldalt és a termékek egymás után többször kerülnek feltöltésre.
2017 10 31
Borzalmasan lassan tölti be az oldalt és a termékek egymás után többször kerülnek feltöltésre.
2017 10 31
Borzalmasan lassan tölti be az oldalt és a termékek egymás után többször kerülnek feltöltésre.
2017 10 31
Én is azt tapasztalom már több napja, hogy nagyon de nagyon lassù lett az oldal.😦
2017 10 31
Végre nem annyira lassú az oldal, viszont új tételt nem tudok feltölteni! A képfeltöltés ezer évig töltődik, hiába törlöm ki sokszor, majd újra próbálom, akkor sem lép tovább. Az oldal újratöltése után sem jártam szerencsével.
2017 11 01
Nekem sem működik a képfeltöltés. :/
2017 11 01
Nekem is nagyon lassú én mások képeit nem tudom megnézni és a kedvencek oldalamat sem tudom valtoztatni😣
2017 11 01
A képfeltöltés nem működik továbbra sem! 😠😔😥
2017 11 01
Nálam is gyorsabb lett, mint az elmúlt napokban, de most meg képet nem tudok feltölteni, vagyis így gyakorlatilag semmit, kép nélkül mit érne... :@ :@
2017 11 01
> B.Kata: > > dettiS: > > Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. > > Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi! > Szia! > Nálam is ez van, már többször előfordult, írtam az adminnak is róla, még csak választ sem kaptam! És megint! Vettem tegnap egyet, 05-e dátummal, átminősítette 08-ra, most vettem egy újabbat, szintén 05-re, és áttette 07-re..😦(( Baromi bosszantó! Miért lehet kiválasztani és kosárba tenni egy-egy dátumos kiemelést, ha már nincs hely azon a napon a kategória első oldalán?? És áttesz kénye-kedve szerint másikra!?? Ja és ezért fizet is az ember! Arról, hogy a képfeltöltés még mindig car, már nem is beszélek... Válasz várok az admintól!
2017 11 02
Mikor lesz jo ujra a kepfeltoltes kedves Adninok?Tobb cserepartnerem is a kepekre var🙄
2017 11 02
Nekem nem jelenik meg új hirdetés tegnap óta. Nem lehet feltölteni?
2017 11 02
1 2 ... 37 38 39 40 41 42 43 ... 59