Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Most vásároltam két kiemelt hirdetést, de nem tudom felhasználni! 10-re és 11-re. A pénzt levonta, de nem lehet a hirdetést megjelölni. Mielőbbi megoldást várunk, ahogy látom már jópáran!!
2017 08 09
Utólagos képfeltöltés nem működik, kifizetett VIP tagság nem működik NAPOK óta, de az összeg persze le lett vonva. [email protected] email címen válaszra sem méltatnak.
2017 08 14
Sajnos nem tudom a megrendelt hirdetéseket sehogysem felhasználni, nem is jelenik meg a profilomon, hogy megrendeltem a szolgáltatást, így terméket sem tudok hozzáadni. Pénzkidobás..........
2017 08 17
Két hete vásároltam VIP tagságot, nem elérhető a szolgáltatás, válaszra nem méltatnak, pénzt nem adják vissza.
2017 08 21
Ma regisztráltam, visszaküldtem az igazoló sms-t is és feltöltéskor az anyag és címke ablak inaktív. Nem tudok feltölteni. Tudnátok Nekem segíteni, hogy mi lehet a hiba?
2017 09 13
Fényképeket nem lehet feltölteni. írtam a megadott email címükre,válasz persze nem érkezett!!!!! Nem értem,hogy senki nem foglalkozik semmivel,itt?????
2017 09 22
Hibák: 1. Megnyitom a terméket és a főképen kívül a többi feltöltött képet nem engedi nagyobban megnyitni. 2. Megnyitom a terméket és nem működik sem a "kedvenc" sem az "ide vele gomb" (Csak úgy tudok írni a felhasználónak, hogy betöltöm az profilját és az összes terméknél a képen a jobb felső sarokba kattintok az ide velére vagy a szívre) Ezek a problémák nálam 1 hete vannak. Más is észre vette, vagy nekem rossz a gépem/böngészőm? (crome)
2017 10 03
Hello nekem is lenne problémám az oldallal! Nem engedi feltölteni a terméket kitöltöttem pedig MINDENT de mégse tölti fel..
2017 10 07
Nem lehet megnyitni a főkép alatti kis képeket, legalábbis nekem asztali gépről nem megy, telefonról igen.
2017 10 12
Amióta televágták reklámmal az oldalt még xarabb mint volt. Feltölteni egy örökkévalóság, lassú és kezelhetetlen. Hogy a régóta fennálló problémát már ne is említsem...netes főképek tömkelege, de a becsületes eladók/felhasználok sarkában ott lihegnek és törölnek azonnal. A lassan 18+ képekről már nem is beszélve Felháborító !
2017 10 13
Sziasztok én sem tudok megnyitni semmit egy terméknél sem,rengeteg ruhát vettem volna és szeretnék eladni is,de nem lehet az oldallal kezdeni csak a fő képeket nézegetni!Katasztrófa!Én még azt gondoltam,hogy az én gépemmel van probléma,adminnak hiába jelzek,a kutya sem foglalkozik velem,válaszra sem méltatnak!Még 1 hétig vagyok itthon utána megint utazok Ausztriába,nagyon sajnálom,hogy amiket szerettem volna megvenni,nem tudom!!
2017 10 13
Arabella11 nekem is hajszálra ugyanaz, pedig minden böngészőt kipróbáltam.
2017 10 23
Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi!
2017 10 26
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Azt szeretnèm megkérdezni,hogy hogyan tudok visszajelzést törölni?Negatív hozzászólást írtam az egyik eladóhoz,mert nem reagàlt az üzeneteimre,utólag kiderült,hogy nem az ő hibàjàból volt ,hanem hiba van rendszerben ès nem kapom meg.Sőt a negatívot sem làtom amit írtam neki,csak màs làtja.Legyetek szívesek ès rendezzètek ezt a dolgot,mert ez így kellemetlen!Köszönöm
2017 10 29
> dettiS: > Hibát észleltem szolgáltatás vásárlásnál. > Kiválasztom a dátumot, kosárba helyezem, kifizetem, majd a termék kiválasztásánál már teljesen más dátumhoz tudom csak rendelni/kiválasztani a terméket! Pl: nov. 04 helyett nov. 12.... Miért?? Segítsetek! Köszi! Szia! Nálam is ez van, már többször előfordult, írtam az adminnak is róla, még csak választ sem kaptam!
2017 10 29
1 2 ... 36 37 38 39 40 41 42 ... 59