Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Csak nálam van az hogy újabban 3-4x kell ráfrissítenem egy-egy oldalra itt gardróbon hogy bejöjjön? Minden más honlap tökéletesen működik (bejönnek elsőre), de a gardrób nekem egy pár hete csak tölt és tölt aztán nem csinál semmit , mindegy melyik aloldalra megyek... Fura hogy többször kell ráfrissítenem az oldalra mire méltóztatik bejönni bármiiyen tartalom itt, mert régebben EZ a probléma nem jelentkezett ( és a gépemen semmi nem változott azóta) :(
2017 06 30
> KacatCica: > Csak nálam van az hogy újabban 3-4x kell ráfrissítenem egy-egy oldalra itt gardróbon hogy bejöjjön? Minden más honlap tökéletesen működik (bejönnek elsőre), de a gardrób nekem egy pár hete csak tölt és tölt aztán nem csinál semmit , mindegy melyik aloldalra megyek... Fura hogy többször kell ráfrissítenem az oldalra mire méltóztatik bejönni bármiiyen tartalom itt, mert régebben EZ a probléma nem jelentkezett ( és a gépemen semmi nem változott azóta) :( Nálam is van ilyen az elmúlt hetekben. Először azt hittem, hogy a nettel van baj, mert egy másik oldal sem jött be gyorsan, de a végére csak a gardrób maradt ilyen. 1-2 nap 1x biztosan úgy járok, hogy perceket kell várni, mire betölt. De aztán megjavul... 'Lehet, hogy nem bírja el a sok ruhát az oldal' :D :D :D
2017 07 01
Az hogy lehet, hogy valakivel levelezek, 4 órája írt egy kérdést, én rögtön válaszoltam, és az adatlapja azt mutatja, hogy az utolsó bejelentkezése 5 napja volt? Ez lehetetlen, mert kb. Fél-1 nap után kiléptet az oldal és újra be kell jelentkezni, akkor is ha bejelwntkezve maradok. Bejelentkezés nélkül pedig nem tud írni! Ja és frissítettem többször, akkor sem változik. Hasznos lenne, ha tudnánk, hogy az érdeklödök láthatták-e, olvasták-e az üzenetet.
2017 07 05
> Brandy: > Az hogy lehet, hogy valakivel levelezek, 4 órája írt egy kérdést, én rögtön válaszoltam, és az adatlapja azt mutatja, hogy az utolsó bejelentkezése 5 napja volt? Ez lehetetlen, mert kb. Fél-1 nap után kiléptet az oldal és újra be kell jelentkezni, akkor is ha bejelwntkezve maradok. Bejelentkezés nélkül pedig nem tud írni! Ja és frissítettem többször, akkor sem változik. Hasznos lenne, ha tudnánk, hogy az érdeklödök láthatták-e, olvasták-e az üzenetet. Ilyet velem is csinál a rendszer! Ha a "belépve maradok"ra kattintok, gond nélkül napokig bent tudok lenni anélkül hogy frissítené a rendszer a belépésem dátumát (ezt jeleztem is mint hibát de semmi nem történt) :( Van hogy a rendszer azt írja 3-4 napja léptem be utoljára pedig fent vagyok napi szinten többször is folyamatosan .. Egyedül a képfeltöltés dob ki és jelentkeztet be újra 2-3 nap után, de ha nem töltök fel képeket akkor kb ellenék itt életem végéig anélkül hogy frissülne a bejelentkezési mutatóm. (vagy legalábbis míg a böngészőm nem törölné a "sütiket" magától.) Most nézem csak hogy 3 napja megint " nem léptem be" :D :D
2017 07 06
És ha már hibajelentés: ha a szerkesztés gombra kattint az ember egy olyan fórum hozzászólásánál amiben idézőjel van: a szerkesztőablak levágja a a maradék szöveget onnantól ahol az idézőjel volt . szóval pl ezt hogy - szerkeszteném "ezt a" bejegyzésemet ha tudnám, és amúgy itt még hosszú szöveg jönne. Így mutatja a szerkesztő ablak: - szerkeszteném Ez sajnos programozási hiba , mert vagy nincs levédve a szöveg megfelelően vagy rosszul van levédve. Tudom ez sokad rangú probléma - de attól még eléggé idegesítő :(
2017 07 06
> annaszusz90: > > KacatCica: > > Csak nálam van az hogy újabban 3-4x kell ráfrissítenem egy-egy oldalra itt gardróbon hogy bejöjjön? Minden más honlap tökéletesen működik (bejönnek elsőre), de a gardrób nekem egy pár hete csak tölt és tölt aztán nem csinál semmit , mindegy melyik aloldalra megyek... Fura hogy többször kell ráfrissítenem az oldalra mire méltóztatik bejönni bármiiyen tartalom itt, mert régebben EZ a probléma nem jelentkezett ( és a gépemen semmi nem változott azóta) :( > Nálam is van ilyen az elmúlt hetekben. Először azt hittem, hogy a nettel van baj, mert egy másik oldal sem jött be gyorsan, de a végére csak a gardrób maradt ilyen. > 1-2 nap 1x biztosan úgy járok, hogy perceket kell várni, mire betölt. De aztán megjavul... > 'Lehet, hogy nem bírja el a sok ruhát az oldal' :D :D :D Simán lehet :D :D :D
2017 07 06
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Miért nem tudok feltölteni az oldalra?Mindent kitöltök,nem katalógus képet teszek mégsem történik semmi miután feltölteném a terméket :-( Újra töltöm,frissítem,kilépek-belépek....semmi! ![]
2017 07 14
Segítsetek!!!!Miért nem tudom feltölteni a termékeimet???
2017 07 17
Sziasztok. Más se tudja szetkeszteni a hirdetést v csak én?
2017 07 21
Sziasztok. Csináljatok már valamit mert nem lehet szerkeszteni a hirdetést.
2017 07 26
> szendy0: > Sziasztok. > Csináljatok már valamit mert nem lehet szerkeszteni a hirdetést. Szia! Ez sajnos jellemző szerkesztés gombra - mármint, hogy nem működik. feltétlenül várd meg hogy az oldal teljesen betöltődjön, mert a funkció gombok csak ezután kezdenek el működni. ( Csodás programozási logika :) ... ). ha így sem működik lehet hogy valamilyen program blokkolja nálad (érdemes kikapcsolni a reklám pop-up és egyéb blokkolókat hátha valamelyik bekavar). Remélem beválik :")
2017 07 27
> szteee: > Segítsetek!!!!Miért nem tudom feltölteni a termékeimet??? Szia! Ha feltöltötted az adatokat és rányomtál a feltöltés gombra mindenféleképpen nézd végig, hogy valahol nem ír -e hibát a rendszer (kicsivel rózsaszínben a mező fölött, pl: hogy túl sok karakter a cím, nem adtál meg címkét stb). Ha nem ír sehol hibát akkor a képeket is nézd végig (ha valamelyiken rózsaszín betöltő csík fut, az még nem töltődött föl) Nekem sokszor csak pörgette a töltést ha 2 mb-nál nagyobb képet akartam felrakni (érdemes a képeket lekicsinyíteni 2 MB alattira) Ha engedi feltölteni (rányomtál a feltöltés gombra, tovább navigált az oldal) de nem jelenik meg nálad a hirdetés az nagyon fura, próbálj CTR+F5 el frissíteni az oldalon (ez kompletten újratölti az adott oldalt). Vagy az is lehet hogy az admin törölte a hirdetésed de ez nem jellemző azonnali jelleggel. remélem tudtam segíteni :")
2017 07 27
Még mindig nem lehet szerkeszteni de törölni sem lehet terméket.
2017 07 30
Szia ! Sziasztok ! Az elmúlt egy hétben már 5 kiemelést vásároltam a pénzt levonta ,viszont kiemelést nem kaptam meg. Próbálkoztam hátha csak aznapi,egyszeri rendszer hiba volt,de nem az,nem tudom mi ez még ilyen nem volt, a pénz eltűnt a kiemelés meg sehol...
2017 08 08
Szia Yzzami! Nekem is ugyanez a problémám. 08.06-ra és 08.08-ra vásároltam szolgáltatást (kiemelt hirdetés), de nem kaptam meg.. Vásároltam már máskor is, nem volt még ilyenre példa. Itt az oldalon nem tudom hogy lehet az üzemeltetővel kapcsolatba lépni, de a kapcsolatok fül kattintásra nem reagál nekem. Így facebookon kerestem meg az oldalt, választ még nem kaptam.
2017 08 08
1 2 ... 35 36 37 38 39 40 41 ... 59