Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

Miért nem tudok napok óta új terméket feltölteni?:(
2017 11 27
1 hete nem kapok e-mail értesítőket a nekem küldött üzenetekről. Ez nem túl jó vicc, szerencse, hogy ma beléptem, és észrevettem, hogy már 5 napja írtak többen is, én meg azt hittem, nincs semmi érdeklődés. Jó, oké, hogy ezentúl csekkelni fogom naponta, de attól még ez a szolgáltatás működhetne. Vagy ne adj isten, fizetős lett? Csak senki nem szólt????? :(
2017 12 03
Nekem sem jön e-mail értesítés, ha jön üzenet, de szerencsére azért naponta felnézek ide. Valahol a fórumban írták, hogy megerősítő e-mailt sem kapnak, szóval valami gebasz lehet ezzel az értesítős funkcióval.
2017 12 03
Én pedig már jeleztem nekik szintén ugyanezt a hibát itt is és a Facebookon is, de semmi válasz, semmi reakció! Nincs emailre küldve az üzenet!! Halló! Rendszergazda!!!!!!
2018 01 04
Nalam az "anyagok" es "cimkek" rublikaban semmit nem fogad el es igy nem tudom jovahagyni a feladasra varo hirdetesemet :S koszi
2018 01 06
> DianaDiusDemmel: > Nalam az "anyagok" es "cimkek" rublikaban semmit nem fogad el es igy nem tudom jovahagyni a feladasra varo hirdetesemet :S koszi én is ezt tapasztaltam ma, ha segít, a kiskapu az asztali gépről való feltöltés. telefonról nekem sem engedte. amúgy sajnos ezt a fórumot mindenki olvassa, az admint leszámítva...
2018 01 07
Nem tudom szavakba önteni, mennyire utálom ezt az oldalt. Átláthatatlan, tele vackokkal, nem működő funkciókkal. Tököm kivan, hogy felteszek egy felsőt és igen, stock fotót teszek ki fő képnek, hogy mégis csak látszódjon, hogy milyen, mert sajnos amit én csináltam képet nem olyan jó (de azokat is felteszem a stock fotó után), erre törlik. Az admin amúgy mindenre jó, csak arra nem, hogy admin legyen, mert a normális hirdetéseket stock fotók miatt leszedi, de amikor helytelen címkéket használnak könyvekhez, vas virágtartóhoz meg mit tudom én mennyi marhaságot láttam már ezen az oldalon, az nyugodtan fent maradhat (a csalókkal és zaklatókkal együtt, meg a tumblr-ös és más netes oldalakról lopott képeikkel). Kedves oldal adminja/üzemeltetője, engedd meg, hogy kívánjak neked egy jóóóó nagy.... (igen, azt és pont oda).
2018 01 11
Szió! Az mitől van, hogy a címkék és anyag megadás rublikába minden pirosan jelenik meg, amit beadok és nem tudok feltölteni ez miatt semmit?
2018 01 12
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Üdv! Sajnos az alábbiak nem működnek: a nyíllal lapozható képfunkció, az első kép marad...a termék oldalán az üzenet gomb...a keresőbe beírva hiába nyomom a "nagyítót" nem keres...szóval majdnem semmi nem kattintható! Méretre, városra hol kell keresni? Azelőtt minden ment:( Nem, nem a gépemmel van baj, egyedül ezen az oldalon van problémám! (Az összes többi akár aukciós oldal, akár film, akár bármi gördülékenyen megy) Tennék fel hírdetést, vásárolnék is, de majdhogynem lehetetlen, hisz ha nem lehet "keresni" akkor elmenekül mindenki. A kérdés -válaszoknak látszania kéne a termék oldalán, lehet, hogy századszor kérdezik ugyanazt. Az eladókat tájékoztatni kéne, hogy méretek nélkül nem vásárolnak, írják már oda, ha el akarnak adni! Ha lenne az oldalon kitöltendő rublika a feltöltéskor, talán beleírnák. Kár az oldalért:( Jó éjt, Judit
2018 01 16
Nekem például minden össze van csúszva: képek, szövegek, feliratok stb. Plusz új terméket sem tudok feltölteni. Mi történik az oldallal?? :(
2018 01 23
> Madison: > Nem tudom szavakba önteni, mennyire utálom ezt az oldalt. > Átláthatatlan, tele vackokkal, nem működő funkciókkal. Tököm kivan, hogy felteszek egy felsőt és igen, stock fotót teszek ki fő képnek, hogy mégis csak látszódjon, hogy milyen, mert sajnos amit én csináltam képet nem olyan jó (de azokat is felteszem a stock fotó után), erre törlik. Az admin amúgy mindenre jó, csak arra nem, hogy admin legyen, mert a normális hirdetéseket stock fotók miatt leszedi, de amikor helytelen címkéket használnak könyvekhez, vas virágtartóhoz meg mit tudom én mennyi marhaságot láttam már ezen az oldalon, az nyugodtan fent maradhat (a csalókkal és zaklatókkal együtt, meg a tumblr-ös és más netes oldalakról lopott képeikkel). Kedves oldal adminja/üzemeltetője, engedd meg, hogy kívánjak neked egy jóóóó nagy.... (igen, azt és pont oda). Sajnos én is tapasztaltam már... :( Telefontokot szerettem volna hirdetni, mert több embernél is láttam... az enyém pár óra múlva le volt szedve, másnak meg kint van hónapok óta.. meg félrevezető címékek adnak meg.. egy felsőnél megjelölik szinte az összes márkát... hogy van ez ? miért kell kivételezni ? :o :D
2018 01 26
> Beatrix: > Mint láthatjátok megújultunk, reméljük Nektek is tetszik és szeretni fogjátok. Kérünk Titeket, hogy ha hibát észleltek írjátok meg nekünk itt egy hozzászólásban, hogy minél előbb megoldhassuk! Sziasztok! Nem tudok hirdetést feltölteni. Hiába írok az anyag és címke rovatba , nem engedi a hirdetést feladni a rendszer. Úgy jelöl mintha nem jó dolgokat írtam volna.
2018 01 29
Az Admin nem szeretné átadni a pozícióját? Mert ez az oldal már egy rakás ... Én szerettem itt nézelődni, keresgélni, hirdetni...már nem ! Vagy valaki tud hasonló oldalt?
2018 01 30
Nem lehet lapozni a képek között sajnos.
2018 02 07
Kedves Admin! Az én profilom beállításával lehet a gond esetleg, hogy hiába írok eladóknak, senki nem válaszol? Pedig konkrétan vásárolni szeretnék, de mintha nem látnák az üzenetem... még soha senki nem válaszolt, pedig látom, hogy aktívan szoktak fent lenni az oldalon. Kezdem feladni :/
2018 02 13
1 2 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 59