Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Az új Gardróbcsere - Hibát észleltél?

> MonikaCsintalan: > Szia! A gardrobcsere 97termékemből 50-nek leszedte a képét? Miért? Valamelyik évek óta fent van, eddig nem volt semmi gond vele.. Szia! Pont azért tűntek el a képek, mert régiek. Így próbálták az esetleges inkatív hirdetéseket "láthatóvá" tenni. Sajnos nem tudsz mit csinálni, újra fel kell töltened a képeket :(
2019 05 06
Köszönöm Szépen a válaszod:)
2019 05 06
Napok óta nem sikerül új terméket feltöltenem. Hiába nyomkodom a “termék feltöltése” gombot nem történik semmi.
2019 05 19
Biztos írták már, de szerintem évek óta probléma: szerkesztés után nem engedi menteni a terméket. A másik, amit pár hete észleltem: nem az lesz az első kép, amit beállítok, ráadásul elforgat mindent. És mivel nem tudom szerkeszteni, újra fel kell töltenem, hogy látszódjon a termék.
2019 06 05
Helló. Visszaigazoltam az Email címemet a linkre kattintva. Ez után mi a teendőm? Szeretnék meghirdetni ruhákat, de amikor képet töltenek fel kér valamilyen jelszót. Bocsi, de új lennék itt és nem tudom hogy működik.
2019 06 09
A képeket elforgatja, hiába próbálnám beállítani és menteni, ugyan úgy hagyja.
2019 06 19
Sziasztok nekem nem adja be a képet a hirdetésemnél az oldallal lehet baj? Vagy másnál sem jó?
2019 06 24
Sziasztok! A legújabb termékek képei nem jelennek meg, csak nálam gond?
2019 06 24
> AlexandraTisza: > A képeket elforgatja, hiába próbálnám beállítani és menteni, ugyan úgy hagyja. Szia! Nekem az segített, hogy rászerkesztek valamilyen kép szerkesztővel, és elmentem úgy.. Elég nagy meló az összes képet szerkeszteni, akkor is, ha csak a kép kontrasztját állítom egy kicsit:D photoscape-pel és telefonon valamelyik szerkesztővel használom.
2019 06 24
> pufivipi: > Sziasztok! A legújabb termékek képei nem jelennek meg, csak nálam gond? Nem csak nálatok probléma, fel sem tölti a képeket (nem tűnik el a kép feltöltése jel) ha meg esetleg sikerül, kép nélkül rakja fel a hirdetést :(
2019 06 24
Sziasztok! Én egyáltalán nem tudok képeket feltölteni, fél órát vártam, hogy betöltse őket, de nem tette, már 3 féle telefonnal lefényképeztem a ruhákat, hátha a kép méretével van a probléma, de nem.
2019 06 24
Nekem sem enged képet feltölteni :///
2019 06 24
nekem feltette most de levettem mert a képet nem csatolta valami nagyon nem jó :(
2019 06 24
Egyáltalán nem tudok terméket feltölteni. Se képpel, se anélkül. Napok óta sajnos 😞
2019 06 24
Sziasztok! Tegnap regisztráltam az oldalra! Mikor terméket töltenék fel egyszerűen nem enged semmit beírni az “anyagok” és a “címkék” részbe semmit, ezáltal termékeket sem tudok feltolteni hiába frissítem az oldalt !
2019 06 28
1 2 ... 46 47 48 49 50 51 52 ... 59