Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

gardrobcsere.hu /

Közlemények, hírek, moderátorok megjegyzései /

Helyzetjelentés Mindenkinek

Kedves admin én 3 üzenetet küldtem csalóval kapcsolatban és ugyan làtom h nagynehezen tiltva lett de én ugyan semmien üzenetet sem kaptam..és ahogy látom van mèg egy akire panaszkodnak Alextrend néven fut ő még az oldalon van..lehetséges h őt is tiltani kellene de miutàn halàl feleslegesen írunk választ nem kapunk kaptam így itt jelzem h azért nem kapunk mind választ..
2016 11 23
Kedves Admin! Kérlek kezdjetek valamit a helytelen címke használókkal, elképesztően idegesítő, és megnehezítik a keresést az oldalon! Ha van egy rendszer akkor legyen oly kedves ezt mindenki betartani! Csak egy pár példa amikre rákerestem: adidas leggings, tamaris...stb konkrétan tépem a hajam a végén!
2016 12 06
ami itt van a cimkékkel az katasztrófa....ezer bugyin, pólón, kabáton kell átverekednem magam, ha beirok egy adott cipőmárkát, ez már igy tényleg durva, valaki szerint ez normális? igy találja praktikusnak?
2016 12 08
Sziasztok, megint nem működik a képfeltöltés. Persze ezt én havonta egyszer elkakukkolom,de mindenki szarik rája. Hát most megint eljött a havonta egy. Egyszer kéne úgy megcsinálni hogy ez a probléma ne jöjjön elő random módon négy hetente.... Az oldal megint csak teker teker teker és semmi nem történik. Baszott unalmas ezt bejelengetni és nézni ahogy semmi nem történik.
2017 01 29
ezt a valaszt kaptam emailben: Az oldalon fejlesztés történik. Hamarosan újra elérhető lesz a feltöltés.
2017 01 29
Kedves Adminok ! Én javaslatom a sok-sok csaló elkerülése végett meg kéne tiltani mindenkinek az előre utalást mivel avval tudnak visszaélni.Vagy az oldalon feltűnő helyen közzétenni ezt.
2017 02 23
> kissmi: > Kedves Adminok ! Én javaslatom a sok-sok csaló elkerülése végett meg kéne tiltani mindenkinek az előre utalást mivel avval tudnak visszaélni.Vagy az oldalon feltűnő helyen közzétenni ezt. Az előreutalás megtiltása nem megoldás, ezzel meg a tisztességes eladók szívják meg. ha ugyanis utánvéttel küldök csomagot és a vevő nem veszi át, mert épp olyan kedve van, akkor én mint eladó fizetek 2x annyit a semmiért. Ezen kívül már csak a személyes átvétel marad, ami azért lássuk be, jelentősen csökkenti a lehetőségeket mindkét oldalról. A megoldás: tájékozódni mindkét félnek egymástól, erre vannak a visszajelzések.
2017 02 23
Kedves truska még a tel szám csere és a dpd költségének az átutalása is megoldás ez a cég nem kéri el a vissza utat
2017 02 23
> trusika: > > kissmi: > > Kedves Adminok ! Én javaslatom a sok-sok csaló elkerülése végett meg kéne tiltani mindenkinek az előre utalást mivel avval tudnak visszaélni.Vagy az oldalon feltűnő helyen közzétenni ezt. > Az előreutalás megtiltása nem megoldás, ezzel meg a tisztességes eladók szívják meg. ha ugyanis utánvéttel küldök csomagot és a vevő nem veszi át, mert épp olyan kedve van, akkor én mint eladó fizetek 2x annyit a semmiért. Ezen kívül már csak a személyes átvétel marad, ami azért lássuk be, jelentősen csökkenti a lehetőségeket mindkét oldalról. A megoldás: tájékozódni mindkét félnek egymástól, erre vannak a visszajelzések. Pl most olyanokat csinálnak a csalók ,hogy megígéri küldi utánvéttel és eltűnik így legalább nincs kárunk én O bag táskát akartam volna venni egy átvágott 6000 ft tal aztán három másik vagy ugyan az más neveken utánvéttel ott legalább kár nem ért csak méreg
2017 02 23
> kissmi: > > trusika: > > > kissmi: > > > Kedves Adminok ! Én javaslatom a sok-sok csaló elkerülése végett meg kéne tiltani mindenkinek az előre utalást mivel avval tudnak visszaélni.Vagy az oldalon feltűnő helyen közzétenni ezt. > > Az előreutalás megtiltása nem megoldás, ezzel meg a tisztességes eladók szívják meg. ha ugyanis utánvéttel küldök csomagot és a vevő nem veszi át, mert épp olyan kedve van, akkor én mint eladó fizetek 2x annyit a semmiért. Ezen kívül már csak a személyes átvétel marad, ami azért lássuk be, jelentősen csökkenti a lehetőségeket mindkét oldalról. A megoldás: tájékozódni mindkét félnek egymástól, erre vannak a visszajelzések. > Pl most olyanokat csinálnak a csalók ,hogy megígéri küldi utánvéttel és eltűnik így legalább nincs kárunk én O bag táskát akartam volna venni egy átvágott 6000 ft tal aztán három másik vagy ugyan az más neveken utánvéttel ott legalább kár nem ért csak méreg Sajnálom, hogy így esett, feltétlenül írd be a nevüket a feketelista csoportba. Egyébként jellemzően ezekkel a nagyon felkapott cuccokkal mennek az átverések az oldalon: Obag, mayo kabi, Kylie lipkit és hasonlók. Persze vannak tisztességes eladók is, akik ezeket árulják(akinek nem inge...), de ez az ő visszajelzéseiken látszik is.
2017 02 24
Kedves Admin! Én is jeleztem értékeléssel kapcsolatosan a fenti email címre, választ még igaz nem kaptam, de gondolom előbb utóbb biztos meglesz az is. Nem tudom más észlelte-e vagy beleesett volna ebbe a helyzetbe mint én. Másodjára vásároltam egy nagyon kedves elérhető gyors eladótól, és értékeltem volna. (ráadásul nagyobb összeget utaltam és több terméket vásároltam) Sajnos a rendszer nem enged csak egy értékelést két ugyanaz felhasználó között. Jó lenne ezt korrigálni mert - nem jártam így sőt! - de más járhat úgy hogy az első megfelelő-jó vásárlást követően az eladó nem a leírásnak megfelelő árut küld, vagy egyáltalán nem küld (lsd. feketelista) Javasolnám a többszöri értékelést lehetőségét, illetve hogy folyamatosan lehessen két ugyanazon fél között értékelés valamint az sem lenne rossz ha egy adott termékhez (a vásárolthoz ) lehetne leadni az értékelést. :)
2017 04 23
Sziasztok! Napok óta szeretnék feltölteni képeket az oldalra,de akármilyen nagyságú képet próbálok /nagyitok,kicsinyítek egyszerűen nem tölti fel?! Az "anyag" rublikát piros "x" jelöli. Tulajdonképpen esélyem sincs eladni mert hiába töltök órákat a gép előtt nem tudok se képet...se szöveget írni.Valami nem stimmel vagy az oldallal vagy a programmal. Nem most kezdtem a számítógép használatát,tehát nem vagyok még abszolut béna sem!? Írtam a megadott email címre is választ nem kaptam?????!!!
2017 05 05
Tisztelt Admin! néhányszor előfordul, hogy amit feltötltök egyszerűen eltünik az oldalról, akárhányszor töltöm újra, van esetleg ennek valami technikai oka, vagy valami más? van egy felhasználónak limit hogy hény terméket tölthet fel? köszönöm a választ
2017 05 15
Sziasztok, Ha valaki eladja a terméket, miért nem "kötelező" levenni az oldalról? Nem értem, mire jó ez? Másik, ha valaki eladni szeretne, és nyilván azért teszi fel a termékeket, miért nem válaszol az üzenetekre??????? És itt kapcsolódik az első, ha már eladta szedje le, vagy tegye eladott státuszba, ennyire egyszerű! Köszönöm Üdv Rita
2017 05 24
Kedves Admin, oldal üzemeltető vagy bárki aki foglalkozik a hírdetésekkel! Nem lehetséges megoldani, hogy mielőtt törlésre kerül egy feltöltött hírdetésem, (-amivel nem kevés időt szórakozok mire lefotozgatom, feltöltöm, méregetem, szöveget írok hozzá-) valahogy jelezve legyen felém??? Mert folyamatosan fogynak a feltöltögetett cuccaim és lövésem sincs melyik és miért? A saját dolgaimat hírdetem, valós cuccokat, nem rendelem őket és nem a netről szedem le a képeket. Az én hírdetéseim közül törölve lett minden ahol több ruha volt egy képen ( pedig ugyan olyan volt a ruha, csak más színben), holott másnál ugylátszik ez megengedett! Kapásból tudnék ilyeneket felsorolni, mert jónéhányat kedvenceknek jelöltem. Az én hirdetésem rögtön törölve lett, amikor a netröl szedtem le egy képet és hozzá tettem a 4 saját !!! képem mellé. Ezt tettem pusztán azzal a céllal, hogy jobban lehessen látni a színt, vagy méretet, egyátalán nem megtévesztés céllal.. .....és akkor ezek voltak azok, amiket észrevettem, kb 8-10 eltünt hírdetésröl fogalmam sincs miért lett törölve.Csak azt veszem észre, hogy folyamatosan csokkennek a feltöltött termékek. Kedves admin, ha jössz most a leírt szabályzattal amit be kell tartani, akkor azt nem fogadom el, hiszen egyértelmű, hogy ez nem vonatkozik mindenkire. Szoval ha már a törölgetés elkerülhetetlen, szeretném ha megelőzné valamilyen figyelmeztetés, mert ez így nem korrekt. Én azokkal a hirdetésekkel nem kevés időt foglakoztam, amik aztás egy kattintással törölve vannak. Ráadásul nem is tudom követni, hogy pontosan melyikek, ezért pótolni sem tudom őket. Gondolom választ sem fogok erre kapni, de remélem azért el lesz olvasva, a probléma pedig meg lesz oldva. Köszi, Cloe
2017 08 23
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 12