Profilom Beállítások Visszajelzés Beszélgetések Kedvencek Kijelentkezés

Fórumok /

A felhasználók számítanak /

Beszélgetések az oldal használatáról /

negatívot adni "hitegetésért"?

> VikiBr: > > Emeseee: > > > VikiBr: > > > Jo facebookon ha ismered a tumblis elado cuccok csoportot... na ott a korosztaly 10-18 leginkabb. > > > Elviselhetetlen, rettenetesen rosszak, ossze-vissza beszelnek, sertegetnek, varialnak,sunnyognak, sumakolnak, megbizhatatlanok es pofatlanok. Persze vannak kivetelek hiszen az eladasaim tobbsege onnan szarmazik, mivel a sajat korosztalyom es naluk kelendoek a ruhaim. De ha egy nap 10x nem hallom, hogy "anyu nem engedte, pedig sirtam is"... > > > Hiaba hasznaljak ott a sajat profiljukat, ugyanolyan hitegetok mint itt. > > Na ,én ezért áldom az eget,hogy az én cuccaimra nem igazán ugranak a tizenévesek :D Persze tisztelet a kivételnek stb,sok jó tapasztalatom volt fiatalokkal (is) , de ha valaki hébe-hóba ír csak vissza,képeket kéreget netán számlaszámot,aztán semmi,akkor mindig röhögök magamban,hogy biztos valami unatkozó 15éves/anyu nem adott pénzt stb :D > O nekem annyi volt mar olyan, hogy felnott 20-30 eves nok kozlik, hogy parom nem engedi, hisztizik :D epp ma este is. Van ilyen, en mar annyi ideje csinalom ezt a legidegesitobb korosztallyal, hogy mar nem tudnak felhuzni, egy ilyen eltunes mar olyan nalam mint a levegovetel :D Nem engedi a párja,hát ez óriási :D :D :D Ja, hát én sem húzom fel magam,annyit nem is ér egész :D Az jobban idegesít,ha vásárolnék és nem kapok választ. Akkor csá,elköltöm máshol a pénzem :D
2017 02 23
alapból én se húzom fel magam, csak amikor egyszerre 5-en csinálják ezt, és már számítok pénzre, átszervezem a napjaim, stb. az én kedvenc kifogásom az volt, hogy "ne haragudj, mégse tudok menni, mert lett egy babakutyám, és foglalkoznom kell vele"
2017 02 23
> ruelle: > alapból én se húzom fel magam, csak amikor egyszerre 5-en csinálják ezt, és már számítok pénzre, átszervezem a napjaim, stb. > az én kedvenc kifogásom az volt, hogy "ne haragudj, mégse tudok menni, mert lett egy babakutyám, és foglalkoznom kell vele" Medve anyám x-) Nekem egy 7 napja meg nem válaszolt üzenetre ez jött válaszként: " Bocs, de szülinapom volt" . Az milyen buli lehetett ahol 7 napig nem volt magánál? ... x-) x-) Amúgy ezeket a kifogásokat tök jó így olvasgatni, ha mást nem legalább egy jót nevetünk rajta (kínunkban) :D Nekem a kedvenc hitegetőm eddig az volt, aki miatt Pécelről bebuszoztam az Örs vezér térre Budapestre hogy átadjam neki a választott dolgokat. Délelőtt 10 kor lett volna találkánk, de nem jött. (Hozzáteszem, kedves kommunikatív lánynak tűnt) 15 perccel később rátelefonáltam, hogy ugyan mégis mi történt vele, erre halál mérgesen vette föl a telefont, hogy én miért ébresztettem fel és úgy letolt hogy csak pislogtam, mint hal a szatyorban x-) x-) Ezen már csak nevetni tudtam... Ez volt az a pont ahol eldőlt nálam, hogy többet senkinek semmit sehova nem viszek, maximum ha éppen arra van dolgom.
2017 02 23
Eddig nálam is a párom nem engedi viszi a legnevetségesebb kifogás címét :D Már egy hete beszéltük hogy megveszi egy táskámat, csütörtök délután megbeszéltük hogy akkor pénteken pontosan hol és mikor találkozunk, majd pár órával később írt, hogy bocsi, most ért haza a párom, és azt tanácsolta ne vegyek több táskát, mert már így is sok van... Mondom ok, de magamban azért elgondolkodtam hogy miért nem lehetett egy héttel ezelőtt megkérdezni a kedves párját ha ennyire számít a véleménye :D
2017 02 23
Amikor még Szegeden voltam, délután közölte a kedves "vevő", hogy még csak Domaszéken van és nem fog odaérni 6 órára, úgyhogy inkább hagyjuk is, este nem akar zavarni. A település pár percre volt a kolimtól, mivel a város szélén van, és ő ezt persze tudta is. Mondom neki, hogy felőlem bármikor jöhetsz, nem zavarsz mert semmi dolgom nincs meg amúgy is egy köpésre vagy... Erre persze nem jött válasz, én meg néztem hogy még a jól szituált anyukák is hogy kamuznak szemrebbenés nélkül
2017 02 23
Én egyszer adtam hitegetésért egy semlegeset, erre még engem fenyegetett meg a lány hogyha nem szedem le, rám dob egy negatívot ami nekem rontaná az üzletet ....és még ő fenyegetőzött. Egy időben rengeteg semlegeset osztottam ki, de belefáradtam, így mostmár aki hiteget, annál csak törlöm a beszélgetést ha eltűnik, mint szürke szamár a ködben. De egy idő után úgyis ráérez mindenki, ki az aki komoly vevő és ki az aki nem.
2017 02 23
Sziasztok! Nekem is ma telt be a pohár. Teljesen ki vagyok akadva. A héten a harmadik inkorrekt lány sz.patott meg. Hitegetnek,hogy kell nekik a termék,ma utalok,millió egy képet kérnek... Aztán másnap is mondják,hogy kell ma utalnak....holnap utalnak. Ééés egyszer csak benyögik mosolygós smilivel a végén,hogy bocsi,még sem kell. Milyen undorító emberek vannak!!! Másokkal szórakoznak,miközben az idő alatt más meg vette volna.
2017 02 25
Ne foglalkozzatok vele csajok. Bosszantó tudom, de nem ér az egész annyit. Mindigis volt és lesz is ilyen. Nem kell félretenni semmit, azé aki hamarabb utal. :)
2017 02 25
Sok a hülye itt fent,azt cső.😆😆😆
2017 02 26
> Nem engedi a párja?? :D Jézusom, mintha oviban lennénk :D Hát igen, nálam is ilyen gyakori sajnos. Vannak érdekes dolgok :) Én cserére írtam rá egy lányra, teljesen érthető, ha nem talál nálam semmit és visszautasítja, na de azzal a kifogással, hogy nem cseréli az adott cuccot, mert az anyukájának adja el?? akkor minek teszi fel (és miért eladó azóta is, hogy több kedvelése legyen)? olyan nehéz azt mondani, h nem és kész?
2017 02 27
Én még soha nem mertem hitegetés miatt visszajelzést adni, pedig már nagyon sok adásvételtől estem el miatt. Ha írnák visszajelzést, biztos elkezdene velem veszekedni az illető, ahhoz meg már nincsen lelkierőm :D Nagyon bosszantó tud lenni, amikor valakinek fölöslegesen foglalok és már én érzem magam hülyének, hogy írok neki ,hogy akkor mi lesz. Én már 2 nap nem válaszolás után nem is foglalkozok az illetővel és elkezdtem magamnak listát is írni.
2017 02 27
> trusika: > > Nem engedi a párja?? :D Jézusom, mintha oviban lennénk :D Hát igen, nálam is ilyen gyakori sajnos. > Vannak érdekes dolgok :) Én cserére írtam rá egy lányra, teljesen érthető, ha nem talál nálam semmit és visszautasítja, na de azzal a kifogással, hogy nem cseréli az adott cuccot, mert az anyukájának adja el?? akkor minek teszi fel (és miért eladó azóta is, hogy több kedvelése legyen)? olyan nehéz azt mondani, h nem és kész? Az igen, az anyukájának adja el???? Ez milyen már, ha kifogás is gáááz, ha meg igaz méginkább! Eszembe nem jutna. Sőt, mielőtt kiteszem a ruhákat hirdetni először tőle kérdezem meg, hogy kell-e valamelyik, mert akkor szívesen odaadom neki, de nem eladom a saját édesanyámnak! Ja, és én a saját pénzemből vásárolok, nem úgy mint itt a sok kis unatkozó tini. (Anyuci megveszi a lányának, utána meg megveszi a lányától...magának... vgy mi??? :D ) Vannak ám emberek, hűűűű :D Amúgy meg a témához visszatérve én nemrég adtam ismét egy semleges visszajelzést, szokásos nulla reakcióval. Én spec örülnék, ha látnék semleges visszajelzést másoknál hitegetésért, mert akkor nem foglalkoznék tovább az illetővel azt kész, ha tudom, hogy felesleges tepernem. Nincs nekem erre energiám és már sajnos türelmem is egyre kevésbé.
2017 02 27
> KittycatSale: > Az igen, az anyukájának adja el???? Ez milyen már, ha kifogás is gáááz, ha meg igaz méginkább! Eszembe nem jutna. Sőt, mielőtt kiteszem a ruhákat hirdetni először tőle kérdezem meg, hogy kell-e valamelyik, mert akkor szívesen odaadom neki, de nem eladom a saját édesanyámnak! Ja, és én a saját pénzemből vásárolok, nem úgy mint itt a sok kis unatkozó tini. (Anyuci megveszi a lányának, utána meg megveszi a lányától...magának... vgy mi??? :D ) Vannak ám emberek, hűűűű :D > Amúgy meg a témához visszatérve én nemrég adtam ismét egy semleges visszajelzést, szokásos nulla reakcióval. Én spec örülnék, ha látnék semleges visszajelzést másoknál hitegetésért, mert akkor nem foglalkoznék tovább az illetővel azt kész, ha tudom, hogy felesleges tepernem. Nincs nekem erre energiám és már sajnos türelmem is egyre kevésbé. Bizony, 2x is visszaolvastam, remélve, hogy csak véletlenül odaírta az adom mellé, hogy "el". na mindegy, nem firtatom én senki zsebpénzét, meg családi helyzetét, de legyen már esze, ha kifogást keres. Hitegetésért én még csak vásárlóként adtam semlegest, azóta se lépett be a lány, mondjuk ha neki nem kell a pénzem, el tudom én költeni máshol is :) Olyan viszont már többször volt (igaz fb-os csoportban), hogy lebeszéltük a találkát, a kedves vevő nem jött el, és még ő volt felháborodva, h kérdőre vontam. Azóta 10 percet várok maximum, aki addig nem jön (és nem jelzi, h késik), utána sem fog.
2017 02 27
> trusika: > > Nem engedi a párja?? :D Jézusom, mintha oviban lennénk :D Hát igen, nálam is ilyen gyakori sajnos. > Vannak érdekes dolgok :) Én cserére írtam rá egy lányra, teljesen érthető, ha nem talál nálam semmit és visszautasítja, na de azzal a kifogással, hogy nem cseréli az adott cuccot, mert az anyukájának adja el?? akkor minek teszi fel (és miért eladó azóta is, hogy több kedvelése legyen)? olyan nehéz azt mondani, h nem és kész? Áhhh ezen nagyon röhögök :D :D :D Nagy az isten állatkertje :D
2017 02 27
lányok... :') :') az "anyukájának adja el" dolgot biztos nem úgy értette, hogy az anyukája vásárolja meg tőle, hanem hogy eredetileg az anyukája ruhája, és ő kérte meg, hogy adja el :D
2017 02 27